Pozavimas šeimos nuotraukoms turėtų būti maloni patirtis: visi džiaugiasi ir šypsosi, žiūrėdami į fotoaparatą. Svarbu, kad visi būtų kartu, toje pačioje vietoje, kurdami svarbius prisiminimus.

REKLAMA

Tą tikrai bandė padaryti ne viena šeima, tiesa?

Pažiūrėkite į šią nuotrauką. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo visiškai normalu, visi šypsosi.

Dabar pažiūrėkite į apatinį dešinįjį kampą, po pozuotojų kojomis… Matote?

REKLAMA

Tai gana baisu! Kaip manote, kas čia vyksta? O gal ši nuotrauka buvo redaguota kokia nors programa, o gal ši šeima taip elgėsi, nes kažkas nusipelnė tokio elgesio?

Bet palaukite! Tai – dar ne viskas…

Dabar pažvelkite į kitas nuotraukas. Ar galite pastebėti, kas su jomis negerai?

REKLAMA

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šis jaunų moterų būrelis smagiai laiką leidžia paplūdimyje ir tą užfiksavo nuotraukoje. Jos pozuoja su bikiniais, bet nežino, kad už jų slypi vyras.

REKLAMA

Dabar atidžiau pažvelkite į šį vyrą, o tada į kiekvienos moters veidą… Matote?

REKLAMA

Teisingai! Kiekviena moteris šioje grupės nuotraukoje turi šio vyro veidą. Esame tikri, kad taip yra dėl nuotraukų redagavimo programos, bet nesunku to nepastebėti!

O kaip ši nuotrauka, ar yra apie ką pagalvoti?

REKLAMA

Gali atrodyti, kad šioje nuotraukoje nėra nieko keisto. Patalpa atrodo kaip universiteto paskaitų salė, kurioje studentai konspektuoja svarbiausią informaciją.

REKLAMA

Vis dėlto, ten slepiasi ir žavus įsibrovėlis. Ar matote jį?

REKLAMA

Tai – net ne žmogus! Šis pūkuotas keturkojis draugas užsuko į pamoką, pasiruošęs mokytis kartu su savo šeimininku!

Štai – dar viena paplūdimio nuotrauka, į kurią verta pažvelgti atidžiau…

REKLAMA

Visos šios gražios moterys su bikiniais atrodo labai pasitikinčios savimi, tačiau nesuvokia, kad fone slepiasi papildomas dalykas. Ar jau pastebėjote?

REKLAMA

Štai ir jis! Tikriausiai jis nusprendė pasinaudoti galimybe šiek tiek papokštauti ir pozavo lygiai taip pat, kaip jos, nežinodamas, ar gaus nuotrauką, ar ne. Pasirodo, kad taip!

REKLAMA

Dabar pažiūrėkite į šią porą, savo vestuvių dieną klūpinčią prie altoriaus. Tokia jaudinanti scena! Šis vyras ir jo būsima žmona pasiruošę pradėti bendrą gyvenimą… O gal ne? Pažvelkite į nuotrauką, kad sužinotumėte…

REKLAMA

Ar jūs tai matote? Štai patarimas: pažiūrėkite į jaunikio batus.

Štai:

REKLAMA

Gal tai bernvakaryje dalyvavusių draugų išdaiga?

REKLAMA

Štai – paskutinė nuotrauka. Akivaizdu, kad šie jaunuoliai puikiai leidžia laiką, visi pasipuošę Helovinui.

REKLAMA

Dabar atidžiau pažvelkite į augalą už jų. Viskas atrodo normalu, kol kai ko nepamatote… Ar jau supratote, ką turime omeny?

REKLAMA

Oho! Ar tai ne baisu? Aš tikrai išsigąsčiau, jei tai pamatyčiau už savęs.

Ant augalo yra VEIDAS! Jei tai buvo Helovino kostiumas, jis tikrai pavykęs!

Ar savo nuotraukose esate pastebėję kažką panašaus? Kai kurie žmonės mano, kad jų nuotraukose pasirodė vaiduokliai. Šiose nuotraukose gal ir nėra vaiduoklių, bet jos vis tiek kelia siaubą!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].