Sužinokite, kurių 5 veislių katės pritraukia į namus sėkmę ir turtus!

Katės nuo seno yra žmonių kaimynystėje. Jos gyveno jau greta urvų su primityviais naujakuriais, tai patvirtino kasinėjimai. Senovės žmonės tikėjo, kad šie gyvūnai yra geros nuotaikos iš kito pasaulio laidininkai.

REKLAMA

Nuo senų senovės visi tikėjo, kad katės pritraukia namo sėkmę ir meilę. Iki šios dienos jie išlieka mėgstamiausi gyvūnai daugeliui šeimų. Šie mieli gyvūnai tiesiog traukia prie savęs. Daugelis nori juos nors paglostyti. Ekspertai nustatė kačių veisles, kurios yra susijusios su sėkme, turtu ir šeimos gerove.

Khao Manee arba „Deimantinių akių“ katė

kačių

Šios veislės atstovai Tailande yra tautos nuosavybė ir sėkmės simboliai. Tūkstančius metų apie jas buvo kuriamos legendos. Tajai niekada neprarado tikėjimo tuo, ką sakė jų protėviai. Matyt, šios katės atitiko jų lūkesčius.

REKLAMA

Koratas

Ekspertai pataria namuose turėti šios veislės kačių. Kai kuriose tautose jos netgi vestuvių proga dovanojamos jaunavedžiams. Ir neatsitiktinai, nes šios katės simbolizuoja harmoniją, tvirtus santykius ir šeimos laimę.

Siamo katė

REKLAMA

kačių

Siamo katės laikomos protingomis ir neįprastai gražiomis. Jos yra ištikimos namuose esantiems žmonėms, tačiau neskuba susidraugauti su nepažįstamais žmonėmis ir jokiomis aplinkybėmis jų neprisijaukins aplinkiniai. Manoma, kad kačių grietinėlės spalvos kailis atneša namams gerovę.

REKLAMA

Tailando katė

REKLAMA

Ekspertai pažymi, kad šios veislės atstovės pritraukia sėkmę ir finansinį klestėjimą. Jos daro ypatingą įtaką tiems, kuriuos laiko savo šeimininkais.

Japonų trumpauodegė

REKLAMA

kačių

Japonų trumpauodegė atneša sėkmę jo savininkams. Šios veislės katės yra protingos. Be to, gyvūnas visada jaučia, kai jo savininkas serga ir tokiomis akimirkomis jos stengiasi žmogų palaikyti. Šių kačių atstovai simbolizuoja laimę ir gerovę.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].