Senelis man parodė, kaip labai greitai užsirišti kaklaraištį

Anksčiau žinios, kaip užsirišti kaklaraištį, buvo perduodamos iš kartos į kartą daugelyje šeimų. Daugelis žmonių į tai žiūri rimtai ir tai tikrai nekelia nuostabos. Juk netaisyklingai surištas kaklaraištis – gėda kiekvienam vyrui. Ypač jei jis dalyvauja svarbiame susitikime. Taigi sužinokite, kaip užsirišti kaklaraištį savo rankomis!

REKLAMA

Vos prieš kelerius metus daugelyje namų dažniausiai žmonos rišdavo savo vyrams kaklaraiščius. Šiais laikais manoma, kad kiekvienas vyras turi mokėti užsirišti kaklaraištį pats. Juk gyvenime pasitaiko daug progų, kai reikia jį nešioti. Deja, kai kuriems žmonėms surišti kaklaraištį atrodo taip pat sunku, kaip užsiimti juodąja magija. Laimei, yra paprastas ir veiksmingas būdas, kuris išsprendžia šią problemą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pirmiausia užsirišti kaklaraištį ant rankos. Mes papasakosime, apie ką tiksliai kalbame.

Kaip užsirišti kaklaraištį?

Kaip lengvai užsirišti kaklaraištį – turbūt tai pirmoji mintis, kuri ateina į galvą vyrui, kuriam reikia skubiai kur nors vykti su kaklaraiščiu. Juk net žmonės, kurie paprastai nesirengia elegantiškai, kartais tam tikromis progomis privalo nešioti kaklaraištį. Tai apima, pavyzdžiui, šeimos šventes, tokias kaip vestuvės, krikštynos ar Komunija. Kai kurie žmonės kasdien darbe nešioja kaklaraištį. Galų gale, daugelis žmonių mano, kad šis aksesuaras suteikia visam stiliui elegancijos ir rafinuotumo. Taigi, jei jums įdomu, kaip susirišti kaklaraištį, šis rišimo būdas jums tikrai padės. Tikriausiai norite sužinoti, apie ką mes kalbame.

Kaip greitai užsirišti kaklaraištį?

Jums tereikia sekti instrukcijas:

REKLAMA
  • Uždėkite kaklaraištį per visą rankos ilgį, išilgai dilbio.
  • Būtina tai padaryti taip, kad siūlė liestų ranką.
  • Tada tris kartus apvyniokite kaklaraiščio galą aplink ranką. Ant rankos turėtų būti trys atskiros kaklaraiščio juostelės.
  • Tada pirmąją juostą reikia perverti per kitas, traukiant į viršų. Maži pataisymai ir viskas. Dabar galite mėgautis gerai surištu kaklaraiščiu.

Atminkite, kad kaklaraištis yra dekoracija. Jis tik papildo stilių. Tačiau šis papildymas neturi būti nuobodus. Jei dėvite prislėgtą, paprastą aprangą, visada verta pagalvoti dėl kaklaraiščio spalvos ar rašto. Galų gale, tai puikus būdas išreikšti savo stilių ir asmenybę. Taip pat nepamirškite, kad kaklaraištis turėtų baigtis ties diržo viduriu. Jis neturėtų būti trumpesnis. O kaip jūs rišate kaklaraištį?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].