„Sėkmė mėgsta tylą“: kodėl negalima dalintis savo džiaugsmu su bet kuo?

Tikrai pastebėjote, kad sėkmingi, laimingi ir pozityvūs žmonės dažnai yra lakoniški. Tai nenuostabu, nes sėkmė mėgsta tylą. Ekspertai papasakojo, kodėl negalite niekam papasakoti apie savo sėkmę ir laimę.

REKLAMA

Galite dalytis džiaugsmu, bet tik su artimiausiais žmonėmis, kuriais pasitikite. Jei kyla bent kiek abejonių, draugui ar pažįstamam geriau neatsiskleisti svarbių gyvenimo detalių. Anksčiau kalbėjome apie tai, kuriais žmonėmis visiškai negalima pasitikėti. Negalite su jais pasidalinti geromis naujienomis.

Pavydas

Niekada nenuvertinkite žmogaus pavydo galios. Negalite būti 100% tikras, kad jūsų geras draugas jums visai nepavydi. Tiesą sakant, yra labai mažai žmonių, kuriems šis jausmas visiškai svetimas. Būtent todėl bendraujant su kitais tiesiog reikėtų būti atsargesniems ir ne visiškai atviriems. Tiesiog pateikite kuo mažiau informacijos arba visiškai nieko nesakykite.

Nustokite girtis savo sėkme ir tuo, kad ji jus visur lydi. Pikti žmonės tikrai palinkės jums ko nors blogo. Vieni žmonės gali jumis žavėtis, o kiti gali norėti jums pakenkti. Pavydas – labai atkaklus ir nepaprastai galingas jausmas, kuris sunaikina viską aplinkui.

REKLAMA

Kiti žmonės gali bandyti jus suerzinti

Jei kam nors pasakysite, kaip jums pasisekė gyvenime, priešai gali pradėti smogti į šią vietą, kad atimtų jūsų sėkmę. Pavyzdžiui, jei pasakysite kitiems, kad pastaruoju metu jums darbe viskas sekasi, konkurentas į tai atkreips dėmesį, kad kitą kartą kažkaip pakenktų jūsų reputacijai darbo bendruomenėje.

Ką daryti?

Apie ką nors malonaus savo gyvenime pasakokite tik išskirtinai maloniems žmonėms. Dalintis emocijomis reikia, bet atsargiai, todėl bioenergetikos srities žinovai pataria kalbėti apie jausmus, o ne apie faktus. Jei išvykote atostogauti į brangų kurortą, neskubėkite kalbėti apie tai, kiek viskas ten kainuoja, papasakokite apie malonius ir įdomius žmones, kuriuos sutikote. Papasakokite apie juokingas situacijas ir pan. Verčiau išvis venkite pinigų temos, kad niekas nepradėtų pavydėti ir neprarastumėte sėkmės.

sėkmė

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].