Norint pritraukti sėkmę ir nukreipti save tinkama linkme, pakanka pasidaryti manikiūrą, kuris yra tinkamiausias tam tikram astrologiniam Zodiako ženklui. Tinkamas atspalvis, užteptas ant jūsų nagų, suteiks energijos, reikalingos naujiems pasiekimams.

REKLAMA

Avinas

Aistringos ir karštos prigimties Avinai visada stengiasi parodyti save visame savo gražume, ir jiems tai puikiai sekasi. Šio ženklo atstovus valdo karinga Marso planeta. Karo spalva visada buvo laikoma ryškiai raudona, įkūnijanti pralietą priešų kraują. Todėl Avinui tinka visi raudonos spalvos lako atspalviai – skaisčiai raudona, violetinė, bordo spalvos.

REKLAMA

Jautis

Jautis yra pats ramiausias ir darbščiausias Zodiako ženklas. Šio ženklo atstovai visada kantrūs ir atkakliai siekia savo tikslų. Už savo energiją jie turi būti dėkingi Veneros planetai, kuri valdo šį ženklą. Senovėje Venera buvo laikoma grožio ir moteriškumo deive. Todėl Jaučiui tinka ramios spalvų gamos manikiūras – tamsiai žalias, smėlio, šviesiai mėlynas nagų lakas suteiks jėgų ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

REKLAMA

Dvyniai

REKLAMA

Už šį Zodiako ženklą yra atsakingas paslaptingasis Merkurijus. Jo paslaptinga padėtis paaiškina Dvynių dvilypę prigimtį. Iš prigimties jie yra neramūs, emociškai ir intelektualiai išprusę žmonės. Todėl jų nenumaldomą temperamentą pabrėš lakai, turintys „katės akies“ efektą. Spalvų perėjimai ant nagų sustiprins jų turimas savybes.

Vėžys

REKLAMA

Švelnūs ir emocingi Vėžiai stengiasi viešai neparodyti savo jausmų, nors savyje išgyvena emocijų audrą. Vėžius valdo Mėnulis, todėl nagų laką reikia rinktis atsižvelgiant į Mėnulio paviršiaus atspalvius. Tai gali būti šviesiai mėlynas, perlamutrinis, pieniškas lako atspalvis.

Liūtas

REKLAMA

Grakščios gražuolės Liūtės yra globojamos Saulės. Jos mėgsta prabangų gyvenimą ir brangias dovanas. Kad išlaikytų savo gerovę, joms reikia bordo spalvos manikiūro kartu su ryškiais auksiniais atspalviais.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės dažniausiai yra pedantiški, ramūs, pasitikintys savimi žmonės, kurie visada žino, ko nori iš gyvenimo. Merkurijaus globos ir žemės stichijos derinys padeda jiems apginti savo teises ir tvirtai stovėti ant žemės. Tvarkingas smėlio atspalvių manikiūras padės sutelkti dėmesį į svarbius dalykus.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių moterys yra rafinuotos ir moteriškos. Jas domina menas, tapyba ir muzika. Vienintelis jų trūkumas gali būti neryžtingumas. Kad pasitikėtų savo jėgomis, joms reikėtų ryškių, pasitikėjimą sukeliančių lako atspalvių: ryškiai žalios, plytų, garstyčių spalvos.

REKLAMA

Skorpionas

Šį ženklą valdo pati tolimiausia Saulės sistemos planeta – Plutonas. Apie Skorpionų aistringumą ir emocionalumą sklando legendos. Manikiūrui tinkamos spalvos yra juodi, ryškiai raudoni ir tamsiai violetiniai lako atspalviai. Tai paryškins paslaptingą aurą, kuri supa Skorpionus.

REKLAMA

Šaulys

REKLAMA

Laisvę mėgstantį Šaulį valdo pati didžiausia planeta – Jupiteris. Filosofai nuo pat vaikystės, jie nuolat kovoja su juos supančia neteisybe. Šaulio spalvos yra ryškiai mėlyna ir raudona. Šie tonai pabrėš jų nepriklausomumą ir originalų charakterį.

Ožiaragis

REKLAMA

Šio ženklo praktiškumas kartais peržengia protingumo ribas. Darboholikai iš prigimties,  jie nemėgsta laiko leisti veltui. Idealios spalvos jiems yra perlamutriniai, tamsiai rudi, auksiniai tonai. Sunkiais gyvenimo etapais vertėtų save  palepinti neįprastu manikiūru, naudojant blizgučius.

Vandenis

REKLAMA

Vandeniai yra eksperimentatoriai iš prigimties. Šį ženklą valdo Urano planeta, suteikianti jiems erdvės fantazijai. Jų nepastovi prigimtis nuolat reikalauja naujų idėjų išvaizdos pokyčiams. Jų nenuspėjamą prigimtį galima šiek tiek nuraminti subtiliais pasteliniais atspalviais arba „prancūzišku manikiūru“.

REKLAMA

Žuvys

Merginos-Žuvys yra paslaptingiausios iš visų Zodiako ženklų. Jos niekada neparodo to, kas yra jų sieloje, todėl apie jų subtilią psichinę būseną žinoma nedaug. Jų vaizduotę puikiai perteiks „jūriniai“ lako atspalviai – turkio, mėlyna, žalia spalvos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].