Raskite tarp kačių besislepiantį žiurkėną. Tai nebus lengva užduotis

Šiandien mūsų redaktoriai nusprendė pasidalinti su jumis neįtikėtinai sudėtingu vaizdiniu galvosūkiu. Faktas yra tas, kad jame yra daug įvairių kačių. Tačiau tarp jų yra pasislėpęs žiurkėnas, kurio tokia kompanija nė kiek nedžiaugia. Ar galite rasti žiurkėną?

REKLAMA

Suraskite žiurkėną

Kaip jau turbūt pastebėjote, šiandien net mūsų protingiausi skaitytojai negalės labai lengvai atlikti šios užduoties. Galų gale, norėdami rasti žiurkėną, turėsite labai pasistengti. Ką jau sakyti, galbūt tai iššūkis tikram Šerloko Holmso ar Hercule’o ​​Puaro lygio detektyvui?

Kad ir kaip būtų, siūlome tinkamai susikoncentruoti ties užduotimi. Atidėkite viską į šalį ir pasistenkite apie viską pamiršti tik vienai minutei. Būtent tiek laiko užtruks vaizdinio galvosūkio sprendimas. Tuo pačiu metu kai kurie interneto vartotojai, išbandę savo jėgas šioje užduotyje, rekomenduoja kolegoms mėgėjams nusistatyti laikmatį.

Tokia rekomendacija yra visiškai suprantama. Galų gale, kaip galite spėti, mintys apie kiekvieną sugaištą sekundę greičiausiai išmuš jus iš ritmo ir atitrauks jus nuo dabartinio tikslo. Be to, mūsų redaktoriai stengiasi reguliariai priminti, kad norint sėkmingai išspręsti tam tikrą galvosūkį, reikia labai susikaupti.

REKLAMA

Negalite išspręsti šio testo be užuominos

Kalbant apie pačią vizualinę problemą, ji ne veltui vadinama sudėtinga. Kaip tikriausiai jau pastebėjote, joje yra daugybė kačių. Jos visos, atrodo, miaukia. Įdomu, ar prieš mus yra vaizduojamas kačių orkestras? Idėja gana įdomi.

Bet kokiu atveju, kol šie gyvūnai yra užsiėmę dainavimu, jums reikia rasti žiurkėną. Graužikas apsigyveno tarp jų ir vargu ar yra patenkintas šia kompanija. Todėl reikia stengtis kuo greičiau jį surasti. Beje, jei vis dar nežinote, kur slepiasi mažasis gyvūnas, tada turime jums nedidelę užuominą. Faktas yra tas, kad žiurkėnas, kaip ir katės, rėkia.

Žiurkėnas yra kairėje žemiau esančio vaizdo pusėje. Ir pasakymas, kad jam nepatinka ši  kompanija, tikrai yra tikras. Juk, kaip paminėta užuominoje, graužikas rėkia. Nuostabu, kaip tokiomis aplinkybėmis katės jo dar nepastebėjo? Beje, mums taip pat įdomu perskaityti jūsų atsakymus komentaruose. Todėl nepamirškite savo rezultatais pasidalinti su mumis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].