Rankinė ir fengšui: naudingi patarimai apie pagrindinį moterišką aksesuarą

Moterys beveik visada eina kur nors su krepšiu, kuprine arba rankine. Šis aksesuaras jau tapo būtinu šiuolaikiniame pasaulyje. Fengšui srities ekspertai papasakojo, kokias rankines geriausia rinktis. 

REKLAMA

Fengšui atskleidžia ne tik kaip valyti namus, išsirinkti baldus ar sukurti harmoniją. Tai taip pat tinkamų drabužių ir aksesuarų pasirinkimo mokslas. Moteriška rankinė – ne šiaip daiktas, o tikras sėkmės šaltinis, tačiau tik tinkamai parinktas.

Rankinės forma ir tipas

Jei tikrai norite pagerinti situaciją meilėje ir tiesiog tapti patrauklesne vyrams, turėtumėte pasirinkti mažą rankinę.

Didelė rankinė labiau tiks toms moterims, kurios jau rado savo svajonių vyrą ir spėjo sukurti šeimą. Tokiu atveju galite rinktis beformes rankines, tačiau geriau neteikti pirmenybės pernelyg dideliems modeliams, nes jie gali sumažinti jūsų patrauklumą.

REKLAMA

Kvadratinės ar stačiakampės rankinės asocijuojasi su griežtumu, todėl labiau tinka verslo moterims ir vyresnėms damoms. Kai kurios netgi gali pasirinkti portfelį.

Apvalios, ovalios ir kitų minkštų formų rankinės labiau tinka kūrybingoms asmenybėms ir jaunesnėms merginoms. Svarbu įvertinti ne tik tikrąjį amžių, bet ir psichologinį. Jei keturiasdešimties metų moteris jaučiasi jauna ir žvali, gali drąsiai rinktis tokias rankines.

Portfelis labiau tinka toms merginoms ir moterims, kurios turi įprotį žiūrėti į priekį ir yra labai kryptingos.

fengšui

REKLAMA

Rankinės spalva

Spalva atlieka labai svarbų vaidmenį, todėl ją reikėtų rinktis kiek įmanoma atsakingiau.

Juoda rankinė, pagal fengshui filosofiją, atliks apsauginę funkciją. Juodas atspalvis leidžia tokiai rankinei sugerti kitų neigiamą energiją. Moteris galės ilgiau išlikti susikaupusi ir dėmesinga.

REKLAMA

Raudona rankinė – stiprių ir savimi pasitikinčių damų pasirinkimas. Jei neturite pasitikėjimo savimi, tokia rankinė ištaisys situaciją. Toks dalykas pritrauks vyrų dėmesį.

Mėlynos spalvos rankines ir portfelius turėtų rinktis moterys, kurios dėl savo profesijos ar charakterio yra priverstos daug galvoti. Vandens stichija, atitinkanti šį atspalvį, didina intuiciją ir suteikia moteriai gyvenimiškos išminties. Tai viena geriausių spalvų, nes suteikia moteriai įžvalgumo ir atsargumo.

REKLAMA

Žalia spalva tinka toms moterims, kurios daug juda, keliauja, vairuoja automobilį ar jaučia fizinių jėgų trūkumą.

Šviesiai mėlyna rankinė turi raminamąjį poveikį. Šis atspalvis labai gerai mažina nervingumą ir pašalina stresą. Fengšui specialistai pastebi, kad jei gyvenimas per daug kupinas rūpesčių ir sunkumų, tokio atspalvio rankinė ar portfelis bus idealus pasirinkimas.

REKLAMA

Balta rankinė reikalinga toms moterims, kurios nori dažniau pažinti malonius žmones ir būti dėmesio centre. Moteris, turinti šios spalvos rankinę, gali padaryti geriausią pirmąjį įspūdį kitiems.

Geltona spalva padės pagerinti moters psichologinę būklę, taip pat padidins optimizmą. Ekspertai mano, kad geltona spalva suteikia moteriai patrauklumo.

REKLAMA

Oranžinė rankinė tiks toms moterims, kurios dažnai yra kūrybingos ir turi priimti svarbius sprendimus.

REKLAMA

Medžiagos pasirinkimas

Puikus, bet brangus pasirinkimas – oda. Odiniai aksesuarai moteriai pritraukia daug sėkmės, nes tai natūrali medžiaga. Viskas, kas natūralu, labai teigiamai veikia dailiosios lyties energiją.

Odos pakaitalas bus blogesnė medžiaga už natūralią odą, nes jos išorinis sluoksnis yra polimerai, kurie yra dirbtinė medžiaga.

REKLAMA

Natūralūs audiniai idealiai tinka moterims, kurios nori jaustis lengvai ir paprastai gyvena be problemų.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į pintas rankines, kurios veikia kaip stiprus amuletas. Fengšui požiūriu, tokia medžiaga itin naudinga moteriškai energijai.

REKLAMA

fengšui

Naudingi fengšui ekspertų patarimai

Niekada nedėkite rankinės ar portfelio ant grindų, ypač jei nesate namuose. Faktas yra tas, kad būtent apačioje koncentruojasi pagrindinė neigiamų Sha srautų, kenkiančių moteriškajai energijai, dalis.

REKLAMA

Išmeskite iš rankinės šiukšles. Kad gyvenime būtų mažiau problemų, reikia nuolat iš rankines mesti šiukšles ir stengtis kiekvienam objektui ar daiktų grupei skirti atskirą vietą. Jei ko nors nereikia, geriausia tai išimti iš rankinės ir palikti namuose.

Stenkitės nesidėti kitų žmonių daiktų į savo rankinę ar kuprinę, nes jie gali atimti iš jūsų sėkmę.

REKLAMA

Taip pat, žinoma, turėtumėte nedelsdami atsikratyti suplyšusios rankinės. Jei daiktas atrodo apleistas, turite nusipirkti naują. Perkant svarbu įsigyti tai, kas labiausiai patinka. Jei jums nepatinka jūsų rankinė, tai sukels problemų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].