Pavojingiausios 2023 metų rugsėjo dienos

Svarbu iš anksto žinoti pavojingas rugsėjo dienas. Pradėti rudenį teisingai – be negatyvo, be rūpesčių ir nereikalingų problemų labai svarbu. Astrologai papasakojo, kurios dienos gali būti laikomos pavojingomis ir kodėl.

REKLAMA

Puiki žinia – rugsėjį bus tik viena pavojinga diena, o palankių – net penkios. Tai nereiškia, kad galite atsipalaiduoti ir laukti, kol Visata padarys viską už jus. Tiesiog tikimybė, kad visi geri dalykai greitai išnyks, bus minimali.

Rugsėjo 6 d. – Saulės jungtis su Merkurijumi

Saulė ir Merkurijus susitinka beveik kiekvieną mėnesį. Deja, dažniausiai dangaus aspektas yra griežtai neigiamas. Laimei, žinome, ko iš jo tikėtis. Astrologai primena, kad dėl Saulės ir Merkurijaus jungties pinigų ir darbo srityje iškyla visa galybė problemų. Šią dieną geriau neplėsti verslo, nesudaryti jokių sandorių, nepasirašyti popierių. Taip pat geriau pirkinius atidėti, nes rugsėjo 6 dieną galime būti apgauti.

Žmonės taps mažiau bendraujantys ir agresyvesni, nesileidžiantys į kompromisus. Susipažinti bus nepaprastai sunku.

REKLAMA

Rugsėjo 4 d. – Jupiterio retrogrado pradžia

Verta paminėti šią dieną, kuri yra įtraukta į galios dienų skaičių. Rugsėjo 4 d. Venera atsikratys retrogradinio judėjimo, o Jupiteris jį pradės, tačiau įėjimas į šią fazę bus šiek tiek neryškus ir nekels jokio ypatingo pavojaus tiesiogiai šią dieną, todėl neturėtumėte skambinti pavojaus signalo, bet turėtumėte būti atsargesni, ypač per ateinančius porą mėnesių, kai kils retrogradinio Jupiterio jėga. Problemos gali laukti kūrybingų žmonių, taip pat visų tų, kurie retai klauso sveiko proto. Venera rugsėjo 4 dieną visiškai sunaikins Jupiterio negatyvą, todėl nereikėtų kažko bijoti.

rugsėjo

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].