Pavojingiausia liepos mėnesio diena

Liepa bus vienas palankiausių 2024 metų mėnesių, nes šiuo laikotarpiu mūsų laukia tik viena tikrai pavojinga diena. Astrologai apie tai papasakojo išsamiai, kad išvengtumėte problemų.

REKLAMA

Liepos mėnesį bus net aštuonios palankios dienos, kai kurios iš jų turės ilgalaikių pasekmių. Apskritai liepa turėtų būti pozityvumo ir naujų galimybių metas visiems žmonėms, tačiau nepamirškite apie pavojingą dieną, kuri bus tik viena, tačiau ji vis tiek gali sukelti daug sunkumų.

Liepos 15 diena – Marso jungtis su Uranu

Liepos 15 dieną Marsas ir Uranas susitiks naktiniame danguje. Konjunkcija yra aspektas, kai du naktiniai kūnai yra vienas šalia kito naktiniame danguje – jie yra toje pačioje Žemės pusėje.

Marsas ir Uranas šioje pozicijoje stengsis vienas kitą pranokti, todėl mūsų laukia stiprus disonansas. Marsas sukels žmonių agresiją ir nepagrįstą norą apginti savo ribas bet kokiu mastu – ar darbe, ar namuose. Žmonės taps grubesni ir nerūpestingesni renkantis žodžius.

REKLAMA

Uranas padarys taip, kad mūsų gyvenime atsiras daug nemalonių nelaimingų atsitikimų, kurie jokiu būdu nepriklauso nuo mūsų pačių. Nemalonu, bet reikės su tuo gyventi. Teks susitaikyti su problemomis ir išmokti priimti viską taip, kaip yra – išmintingai ir ramiai. Ši diena pakeis mus supančią tikrovę, sukeldama tam tikrų rūpesčių. Stenkitės neužmerkti akių ir neskubėkite priimti sprendimų.

Kiekviena diena atneša naujų staigmenų, o kad jos būtų malonios, svarbu kiekvieną rytą nusiteikti pozityviai. Kasdieniai ritualai padės pradėti dieną su šypsena ir lengvai atlaikyti likimo peripetijas. Tai bus įmanoma net tokiomis pavojingomis dienomis kaip liepos 15 diena. Linkime jums sėkmingo mėnesio, geros nuotaikos ir lengvų pergalių meilėje, versle, darbe.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].