Pagrindinė visų ligų priežastis

Organo fizinė liga visada yra paskutinė problemos pasireiškimo stadija. Ne paslaptis, kad žmogus, be fizinio kūno, turi ir subtilius kūnus. Fizinis kūnas yra tankiausias. Eterinis kūnas yra mažiau tankus fizinio kūno atžvilgiu. Tai yra fizinio kūno atskaitos matrica, t.y. eterinis kūnas turi mūsų fizinio kūno konstravimo modelį (kūno forma, ūgis, akių spalva, plaukai, kaulų struktūra, nagai ir kt.). Fizinis kūnas skaito programą, kuri yra eteriniame kūne, ir tampa suderinamas su šia programa.

REKLAMA

meditacija

Subtilesnis kūnas nei eterinis yra astralinis kūnas, kuriame saugomos mūsų emocijos ir troškimai. Astralinis kūnas yra eterinio kūno, tai yra mūsų energijos, atskaitos matrica. Kokias emocijas patiriame – tokia mūsų energija.

Mentinis kūnas, savo ruožtu, yra astralinio kūno, tai yra, mūsų emocijų, atskaitos matrica. Taigi neigiami santykiai ir situacijos su žmonėmis turi tiesioginės įtakos mūsų fizinei būklei ir nuotaikai per fizinį skausmą ar ligas.

Visos nuoskaudos, baimės, išgyvenimai, nusivylimai ir kitas negatyvas yra gyvos energijos krešuliai, sukaupti žmogaus lauke, kuriuos galima palyginti su palaipsniui išsikraunančiu krūviu (baterija). Šie krešuliai nori gyventi, todėl netikėtai išprovokuoja žmogų emocijoms, kuriomis minta. Kad fizinis kūnas taptų sveikas, šie energetiniai krešuliai turi būti pašalinti. Kai tik juos pašalinsite, jie bus automatiškai pašalinti iš jūsų šeimos narių, o jūsų santykiai su jais automatiškai pagerės. Yra žmonių, kurie „valgo“ negatyvą arba gesina jį alkoholiu ir narkotikais.

REKLAMA

Kas yra liga?

Organo fizinė liga visada yra paskutinė problemos pasireiškimo stadija. Bet kokia liga prasideda nuo subtilių kūnų, o fizinis kūnas yra „paskutinė išeitis“. Ir tai taikoma bet kuriam organui ir sistemoms. Ligos fiziniame lygmenyje atspindi ligotą pasaulėžiūrą, o tiksliau – žalingas žmogaus mintis, ketinimus ir elgesį. Paprastai ligos rodo neteisingą požiūrį į gyvenimą ar į save.

Iš pradžių žmogus pradeda mąstyti neigiamai. Šios neigiamos mintys sudaro juodą dėmę psichiniame kūne. Kaip opa, šios mintys tada prasiskverbia giliau į emocijų kūną. Ir žmogus pradeda jausti baimę ar pyktį. Tada tai patenka į fizinį kūną ir paveikia organą, atsakingą už sritį, kurioje žmogus patiria negatyvą.

Todėl, norint išgyti nuo ligos, pirmiausia reikia pakeisti pasaulėžiūrą konkrečiu klausimu. Tik supratus šio klausimo esmę, atsiranda galimybė atsisveikinti su liga. Liga yra signalas apie harmonijos su Visata pažeidimą ir apsaugą pasąmonės lygmenyje nuo savo paties destruktyvių minčių ir elgesio. Jei mintyse dažnai patiriate stresą, naikinate savo sveikatą. Ligos nėra paveldimos (tai perduodamos energetinės programos, liguistos emocijos ir panašiai).

REKLAMA

Ar žinote, kas yra „trečiųjų metų liga“?

Ji pasitaiko tarp medicinos studentų 3 studijų kurse, kai jie pradeda tirti įvairių ligų simptomus. Ir kas įdomiausia, kad kiekvienos ligos simptomus jie randa savyje. Taip atsitinka todėl, kad jie visą laiką galvoja apie juos. Ir kai jie susimąsto, jie gauna patvirtinimą apie savo mintis aplinkiniame pasaulyje.

Praktika „Skausme, pažinkime vienas kitą!”

Ar esate pasirengęs susidurti su savo skausmu? Ar esate pasiruošęs pažvelgti jam į akis? Taip, tai skausminga ir nepatogu, bet kartu ir naudinga!

REKLAMA
  1. Kai jaučiate skausmą, įkvėpkite ir iškvėpkite per skausmą. Leiskite skausmui būti!
  2. Žiūrėkite, koks jūsų skausmas. Kokia jo spalva, kvapas, forma, skonis? Duokite laiko ir vietos skausmui!
  3. Pasakykite skausmui: „Aš tave jaučiu! Tu esi mano skausmas! Aš sukūriau tave ir duodu tau laiko ir vietos!”
  4. Pažvelkite į skausmą, šokite su juo arba tiesiog sėdėkite ir klausykite jį supančių garsų!

Skausmas arba išnyks, arba taps daug silpnesnis. Ši praktika yra gana veiksminga.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].