Moteriško patrauklumo paslaptys: 5 būdai visada būti gražiai ir patraukliai

Kiekviena moteris nori būti graži ir patraukli. Natūralus grožis neabejotinai svarbus, tačiau taip pat svarbu dirbti su energija ir čakromis. Ekspertai papasakojo keletą energetinio patrauklumo paslapčių.

REKLAMA

Yra daug dalykų, kurie vagia moterišką energiją. Jei norite visada būti patrauklios, pasistenkite jų atsikratyti. Taip pat nepamirškite vadovautis žemiau pateiktais paprastais patarimais.

Mėgaukitės pojūčiais

Kalbame apie savo pagrindinius pojūčius – uoslę, lytėjimą, klausą ir pan. Moteris geriau jaučiasi, jei moka mėgautis kiekvienu iš pagrindinių jausmų. Svarbu klausytis malonios muzikos, jausti namuose malonų aromatą. Taip pat bioenergetikos srities specialistai pataria skaniai pavalgyti. Visa tai padės pritraukti geriausius vyrus, nes jie matys jumyse gebėjimą džiaugtis gyvenimu.

Pailsėkite

Nuovargis labiausiai kenkia moteriškai energijai. Nuolat pervargusios dailiosios lyties atstovės beveik visiškai praranda žavesį ir energiją. Kiekviena moteris turėtų mokėti atsipalaiduoti, padaryti pertraukas darbo procese ir pakeisti aplinką savaitgaliais. Nieko blogo palikti kai kuriuos buities darbus nepabaigtus. Jei apėmė nuovargis, geriau pailsėkite. Tada moteriška energija bus papildyta, o jūsų patrauklumas nenukentės.

REKLAMA

patrauklumo

Nustokite sugerti negatyvą

Jei jūsų gyvenime yra žmonių, kurie jus maitina neigiama energija, būtinai kuo greičiau jų atsikratykite arba sumažinkite bendravimą su jais iki minimumo. Nustokite skaityti blogas naujienas, žiūrėti toksiškas laidas, neigiamus vaizdo įrašus internete. Išmokite nuo to atsijungti – darykite mažas pauzes. Galite pabandyti išmokti medituoti, kad išvalytumėte savo galvą nuo nemalonių minčių. Jūsų moteriška jėga bus išsaugota. Pozityvumas daro stebuklus.

Rūpinkitės savo kūnu

Norint būti patraukliai, svarbu prižiūrėti kūną – lankyti įvairias procedūras, eiti į masažą, plaukioti baseine. Moteris turi rūpintis savo kūnu, kad suvoktų savo grožį.

Išeikite į gamtą

Moters stiprybė klesti ne mieste. Jei norite būti graži ir patraukli, būtinai dažniau organizuokite sau išvykas į gamtą – eikite grybauti į mišką, eikite į žygius, pasivažinėkite dviračiu palei jūros krantą ir pan. Svarbiausia, kad esate toli nuo miesto šurmulio ir mėgaujatės grožiu. Manoma, kad gamtos apsuptyje moterys atgauna energijos trūkumą ir sustiprina čakras.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].