Ne paslaptis, kad visi, kurie mokosi, nori pasiekti pačių geriausių rezultatų. Vis dėlto, to kartais nepavyksta padaryti, kadangi mokantis yra daromos tam tikros klaidos. Ir nors ir yra sakoma, kad iš klaidų taip pat galime mokytis, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad, jei klaidų nedarysime, tai efektyvumas bus kur kas didesnis. Na, o mes kviečiame susipažinti su dažniausiai daromomis klaidomis.

REKLAMA

Atsisakoma papildomų galimybių

Nesunku pastebėti, kad pagrindinis mokymosi procesas vyksta mokykloje. Visgi, taip pat svarbu pridurti, kad mokinių laukia ir daugybė kitų galimybių mokytis ir tai, kad jų yra atsisakoma, viena didžiausių klaidų. Viena papildomų galimybių yra ir korepetitorių paslaugos. Taigi, nedarykite klaidos – rinkitės šias paslaugas ir  išmokite bei sužinokite dar daugiau. Tiesa, prieš štai įvertinkite, koks specialistas – lietuvių, matematikos ar biologijos korepetitorius galėtų jums padėti. 

Netinkama užduočių atlikimo tvarka

Tačiau ir tai – dar  ne viskas: taip pat nereikia pamiršti, kad labai didelė dalis mokinių būtinas atlikti užduotis atlieka netinkama tvarka, tad tai mažina jų mokymosi efektyvumą. Taigi, specialistai sako, kad idealiausia užduočių atlikimo tvarka yra tokia: pirmiausia reikėtų atlikti vidutinio sunkumo užduotis. Po jų, reikėtų atlikti pačias sunkiausias, na, o jas įveikus, reikėt pereiti prie pačių lengviausių. 

Nėra tinkamiausio laiko

Ne paslaptis ir tai, kad būtent namų darbai yra vienas svarbiausių procesų, kurį būtina atlikti. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad dauguma mokinių namų darbus skuba ruošti vos tik grįžę iš mokyklos. Tačiau tai yra dar viena klaida – atminkite, kad nėra geriausio laiko namų darbų ruošimui. Tai, kada reikėtų ruošti namus darbus, yra  labai individualu, tad turėtumėte įsiklausyti į savo vidinį laikrodį. 

Taigi, nedarykite šių klaidų ir būsite maloniai nustebinti – jūsų mokymosi rezultatai bus kur kas geresni. Jokiu būdu neatsisakykite galimybės  naudotis korepetitorių paslaugomis, rinkitės tinkamą namų darbų užduočių atlikimo tvarką, o taip pat – atminkite, jog vos tik grįžus iš mokyklos, nebūtina iš karto atlikti namų darbus, vietoje to, skirkite bent valandėlę poilsiui. 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].