Šį kvapnų ir tonizuojantį gėrimą mėgsta dauguma žmonių.

REKLAMA

Kai kurie žmonės net neįsivaizduoja savo dienos be puodelio kavos, kuris ryte ir darbo dienos metu suteikia energijos.

Jau ne kartą buvo kalbėta apie šio gėrimo naudą ir žalą. Gydytojai perspėja, kad šiuo gėrimu vertėtų mėgautis saikingai, nes priešingu atveju jis gali pakenkti organizmui.

Visai neseniai buvo paskelbta naujiena, kuri gali nuliūdinti visus kavos mėgėjus. Faktas yra tai, kad daugumos žmonių taip mėgstamas gėrimas teršia aplinką.

Kaip paaiškėjo, kofeino dalelės, kurios per drenažo sistemas patenka į jūras, upes ir ežerus, gali neigiamai paveikti vandens telkinių gyventojus ir užteršti akvatoriją.

REKLAMA

Specialistai rekomenduoja stengtis tausoti aplinką, nepilti kavos likučių į kriauklę ir nepirkti kavos vienkartiniuose puodeliuose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].