Modernūs stalai iškyloms. Tokio norės kiekvienas!

Atėjus vasarai ir šiltiems orams, mes vis labai norime pradėti naudoti kepsnines. Bet kur atsisėsti su paruoštais skanėstais? Šie modernūs stalai iškyloms tikrai tam puikiai tiktų!

REKLAMA

Vakarienė po atviru dangumi

Lauke valgomas maistas yra skanesnis ir laikas, praleistas su draugais ar šeima sode, yra neįkainojamas. Žinoma, visus patiekalus ir užkandžius patogiausia patiekti ant stalo. Jų pasirinkimas yra didžiulis, tad kiekvienas ras sau tobulą. Bet ką daryti su gėrimais, kad jie ilgiau būtų atvėsę? Problemą išspręs stebuklinga dėžutė!

REKLAMA

stalai

Stalas su stebuklinga dėžute

Stalas iškylai su įmontuotu indu ledui ir gėrimams yra puikus baldas kiekvienam kepsnių gerbėjui. Stalo centre yra nuimama dėžutė, į kurią galima sudėti ledo kubelius ir butelius. Taip galėsite ilgiau mėgautis šaltais gėrimais.

REKLAMA

Baigus valgyti, dėžutę geriausia išvalyti ir uždaryti. Galite nusipirkti jau padarytą tokį modernų stalą arba galite pasidaryti jį patys. Įprasti plastikiniai vazonai puikiai tam tiks.

REKLAMA

Modernaus stalo idėjos

1. Stalas su įmontuotomis dėžutėmis

stalai

REKLAMA

2. Mini versija

REKLAMA

3. Elegantiškas ir stilingas stalas

stalai

REKLAMA

4. Gėrimai ir augalai

REKLAMA

5. Stalas su dėžutėmis, kurias galima uždengti dangteliais

stalai

REKLAMA

6. Apvalaus stalo versija

REKLAMA

7. Tradicinis iškylų stalas su suolais

stalai

REKLAMA

8. Baro tipo stalas

REKLAMA

9. Pailga, suapvalinta dėžė gėrimams

stalai

REKLAMA

10. Tvirta ir medinė dėžutė

REKLAMA

11. Žemas stalas, kurį puošia ryškių spalvų gėrimai

stalai

REKLAMA

12. Stalas taip pat gali tapti neįprastu židiniu

REKLAMA

Vaizdo įrašas, kaip galite pasidaryti modernų stalą:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].