Stebėtinai stipri malda! Pasikalbėkite su savo angelu šiais žodžiais ir jis jus išgirs.

REKLAMA

Norėdami perskaityti maldą, turite užmegzti nuolatinį ryšį, kad visi jūsų žodžiai būtų išgirsti.

Mūsų gyvenime sėkmė atsiranda tik po daugelio pralaimėjimų ir po pamokų, kurias išmokstame po sunkių gyvenimo akimirkų. Tai susiję ne tik su likimu ir santykių su žmonėmis, bet ir su dangaus angelais.

REKLAMA

Norėdami gauti jums reikalingą pagalbą, turėtumėte ką nors suteikti. Užtenka užmegzti ryšį su globėju, suteikiant įmanomą pagalbą visiems, kuriems jos reikia. Žmonėms reikia pagalbos. Ir tai turite daryti nesitikėdami jokios grąžos.

Jūs taip pat turite stebėti savo sielos ir minčių grynumą: atsikratyti pykčio, pavydo ir smerkimo. Pakanka būti atviru žmogumi ir tik tada galėsite užmegzti nuolatinį ryšį su dangaus gynėju.

Pagarbinkite jį, paprašyti pagalbos tik tada, kai jūsų širdis ir protas yra švarūs.

REKLAMA

Malda

Prieš akis rekomenduojama uždegti žvakę, kad jūsų akys būtų sutelktos į kažką gražaus. Būtina perskaityti maldą būnant vieniems.

REKLAMA

„Aš kreipiuosi į jus, mano globėjau. Jūs žinote, kaip noriu išpildyti savo norą. Norėčiau, kad (trumpai pasakykite, ko norite). Padėkite man įgyvendinti savo planus, nukreipkite mane į tikrąjį kelią, išgelbėkite mane nuo bėdų ir pavydžių žmonių, išlaisvinkite man kelią mano veiksmams! Pažadu, kad panaudosiu visas jūsų duotas dovanas. Vardan savęs ir viso pasaulio. Amen!”

REKLAMA

Malda gali labai stipriai padėti realizuoti jūsų norus. Tikėkite ir globėjas angelas tikrai lydės jus jūsų pastangomis ir padarys viską, kas įmanoma, kad pasiektumėte savo tikslą kuo greičiau.

Pasakę magiškus žodžius, jums reikia užgesinti ugnį ir praleisti laiką vieniems su savimi. Sėkmės!

REKLAMA

Būtinai pasidalinkite šia gražia malda su draugais

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].