Kokie yra Jupiterio retrogradinio laikotarpio pavojai ir ko geriau nedaryti?

Anot astrologės, šiuo metu daugeliui teks persvarstyti savo gyvenimo tikslus ir moralės principus. Rugsėjo 4 dieną prasidėjo Jupiterio retrogradinis laikotarpis. Jis truks iki gruodžio 31 d. Tačiau neturėtumėte jo bijoti. Profesionali astrologė papasakojo, kaip teisingai praleisti šį laikotarpį ir ko geriau nedaryti.

REKLAMA

Anot astrologės, šiuo metu daugeliui teks persvarstyti savo gyvenimo tikslus ir moralės principus. Be to, svarbu išmokti dirbti su emocijomis ir jų neslopinti. Astrologė pastebėjo, kad iki metų pabaigos pradės keistis daugelio žmonių vertybės, bus keliami ir moraliniai klausimai.

REKLAMA

Tai laikotarpis, kai kiekvienas žmogus keis savo tikslus arba susidurs su tuo, kad juos reikia išsikelti. Šiuo metu bus atskleista daug gėdingų paslapčių, gali pasikeisti neoficialus asmens statusas. Iš to laikotarpio nereikėtų tikėtis jokios patirties, tai padės kiekvienam žmogui išgyventi savo slaptąsias puses, ir tame nėra nieko blogo. Specialistė pataria šiais mėnesiais inventorizuoti savo gyvenimą. Turite persvarstyti savo vertybes ir požiūrį į įvairius įvykius. Astrologė teigė, kad stipriausi pokyčiai pastebimi žemės ženkluose – Mergelėje, Ožiaragyje ir Jautyje. Jų socialinė padėtis gali pakilti arba kristi žemyn. Tačiau šiuo metu neturėtumėte užsidaryti namuose ir tiesiog laukti, nes retrogradas nėra baisus.

Ekspertė paaiškino, kad šiuo laikotarpiu retrogradinės ir kitos planetos. O metų pabaigoje pokyčiai palies ne tik kiekvieną atskirą žmogų, bet ir visą pasaulio tvarką.

REKLAMA

Astrologė pridūrė, kad retrogradas yra atgalinis planetos judėjimas žemiškajam stebėtojui.

Pasak astrologės, metų pabaigoje kiekvieno žmogaus laukia padidėjęs įtampos ir emocingumo laikotarpis. Todėl ji rekomenduoja išmokti dirbti su emocijomis.

REKLAMA

Be to, verta pagalvoti apie filosofijos ir religijos temą. Jei jau norėjote pabandyti mokyti, dabar pats laikas tai padaryti.

Jupiterio

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].