Keturios kvailiausios klaidos, kurios gali sugriauti jūsų gyvenimą

Daugiau nei dešimtmetį stebėjusi savo draugų gyvenimus, pastebėjau keletą dėsningumų ir padariau sąrašą dalykų, ko reikėtų vengti, kad gyvenime nebūtų bėdų ir nusivylimų. Keturios klaidos gali sukelti labai skaudžių pasekmių.

REKLAMA

1 klaida – gyvenimas su tėvais. Energetiškai vaikai kuriami tam, kad paliktų tėvus savarankiškam gyvenimui. Jei tėvai tam priešinasi, sugalvoja, kaip vaiką „išlaikyti“, jo gyvenimas ima griūti visais frontais: jam nesiseka asmeninis gyvenimas, nesiklosto konstruktyvūs santykiai, poros išsiskiria. Taip pat gali kilti pavojus karjerai, o ypač „sunkiais“ atvejais – jau suaugusio vaiko sveikatai.

REKLAMA

2 klaida – partnerio atsivedimas į savo teritoriją ir jo globojimas. Toks scenarijus veda prie to, kad partneris virsta „vaiku“: jis guli ant sofos, praranda darbą ir nenori nieko veikti. Viskas logiška – jei nėra iššūkio, užblokuojama energija tikslams siekti. Rezultatas – arba „patogus“ partneris, kurį reikia išlaikyti, arba jame vis tiek prabunda medžiotojo instinktas ir jis palieka tokią erdvę, kad realizuotų save dideliame pasaulyje.

3 klaida – tikėjimas, kad žmonės pasikeis. Yra ir kitas variantas – tikėjimas, kad „aš galiu pakeisti žmogų“. Bet kokių pokyčių esmė yra valia, jei jos nebus, nieko nebus. Tačiau kai kurie žmonės noriai naudojasi patiklumu ir pasitikėjimu savimi ir sėdi ant kitų žmonių sprando metus ar net dešimtmečius.

REKLAMA

4 klaida – vaidmenų derinys. Ideali žmona, mama ir puiki specialistė viename – mitas. Realybėje žmonės gyvena kartu iš įpročio ir slepia vienas nuo kito savo pomėgius. Žmogaus energija yra ribota ir gali būti nukreipta į vieną dalyką norint pasiekti rimtą rezultatą.

klaidos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].