Mes neatsitiktinai gimstame vieną ar kitą mėnesį. Pasirodo, pagal gimimo mėnesį galite sužinoti, koks yra jūsų likimas ir karma. Specialistai kalba apie tai, kodėl į pasaulį ateina žmonės, gimę gruodį.

REKLAMA

Norint atskleisti savo tikslą, patariame naudoti specialias praktikas. Jei gimėte žiemos pradžioje, taip pat bus naudinga perskaityti šį straipsnį, nes galbūt jis padės atsakyti į keletą svarbių klausimų apie jūsų likimą.

REKLAMA

Energijos sutvarkymas

Gruodžio žmonės – savotiški Visatos pagalbininkai, pašaukti į šį pasaulį tam, kad jis būtų suprantamesnis kitiems žmonėms. Jie dažnai būna gana ramūs ir optimistiški. Toks elgesys padeda visiems aplinkiniams nusiraminti ir mažiau jaudintis dėl smulkmenų, rečiau daryti neapgalvotus veiksmus.

Kūrybinio potencialo atskleidimas

Dar viena karminė užduotis, skirta padėti kitiems. Gruodžio žmonės ateina į šį pasaulį turėdami labai svarbų tikslą – padėti atskleisti kitų žmonių potencialą. Kai kuriems užtenka paprasto pritarimo ir komplimento, tačiau kai kam šie žmonės padeda gyvenime atrasti save – siūlo naują darbą, padeda ieškant pomėgių.

REKLAMA

Vertybių ir idealų kaita

Greičiausiai keliuose įsikūnijimuose gruodžio žmonės buvo įsprausti į kažkokius griežtus rėmus, bandydami tapti sėkmingi tam tikra kryptimi. Šį kartą likimas nusprendė padėti šiems žmonėms padaryti savo gyvenimą įdomesnį ir įvairesnį, suteikdamas jiems galimybę atsiskleisti kažkur kitur. Tai reiškia, kad norėdami pasiekti laimę, gruodžio mėnesio žmonės turėtų nuolat ieškoti naujų pomėgių. Jie turi realizuoti savo sugebėjimus, kurie liko šešėlyje du ar daugiau gyvenimų.

REKLAMA

Savo tėvų klaidų taisymas

Pirmąjį žiemos mėnesį gimę žmonės turėtų skirti daug dėmesio tėvų padarytoms klaidoms ištaisyti. Svarbu įsiklausyti į jų nuomonę, prašymus ir jausmus. Greičiausiai jie jaunystėje nuėjo tamsiu keliu. Praeities klaidos juos graužia, todėl vaikas turės jas taisyti. Už tai gruodį gimusieji sulauks daug sėkmės, galės išvalyti ne tik tėčio ir mamos, bet ir savo karmą.

Harmonija su gamta

Gruodžio žmonėms reikia daugiau laiko praleisti gamtoje, toliau nuo miesto. Jų tikslas – išmokti gyventi simbiozėje su ja. Tai reiškia, kad tokiems žmonėms ideali gyvenamoji vieta būtų kaimas, miškų ar kalnų apsuptas miestelis ar kaimo sodyba.

REKLAMA

Ekspertai visiems linki sėkmės ieškant savęs, kad ir koks būtų jūsų gimimo mėnuo.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].