Kaip išvengti bėdų, jei ryte atsikeliate iš lovos ne ta koja?

Kiekvienam iš mūsų atsitinka, kad ryte atsikeliame iš lovos ne ta koja. Nuotaika bloga, viskas krenta iš rankų, norisi keiktis. Jei ryte atsikelsite ne ta koja, tai gali pakenkti viskam, ką darote. Kad taip nenutiktų, patariame susipažinti su toliau pateiktomis rekomendacijomis.

REKLAMA

Geras rytas – raktas į sėkmingą darbą, padidėjusį produktyvumą. Neignoruokite neigiamų jausmų. Jei blogai jaučiatės širdyje arba fiziškai, atminkite šiuos svarbius dalykus.

Pradėkite mąstyti pozityviai

Nebūna taip, kad ryte absoliučiai viskas erzina. Vis tiek galite nuveikti ką nors gražaus – paskambinti mylimam žmogui, pažiūrėti juokingą filmuką internete, skaniai pavalgyti ir pan.

Nusiprauskite po dušu

Jei jūsų nervų sistema sutrikusi, rekomenduojame nusiprausti po šiltu dušu. Jei esate pripratę prie šalto vandens, tai jis padės atvėsinti jūsų užsidegimą ir sumažinti intensyvumą. Stenkitės sunkų ir nemalonų rytą praleisti duše, kuris jūsų neerzins. Jei mėgstate karštą vandenį, pabūkite po juo 5-10 minučių, kad nusiramintumėte.

REKLAMA

Mankšta

Atlikite pratimus, užsiimkite joga ar paprastu tempimu. Fiziniai pratimai suteiks daug energijos, taip pat padės atkurti gerą nuotaiką. Jei norite, galite treniruotis šiek tiek ilgiau ir šiek tiek intensyviau. Fizinis aktyvumas teigiamai veikia nuotaiką. Galite pabandyti eiti pasivaikščioti.

Nepriimkite didelių sprendimų

Šis patarimas yra ne apie tai, kaip įveikti negatyvumą, o apie tai, kaip išvengti problemų darbe. Niekada nepriimkite sprendimų neigiamos nuotaikos. Kaip rodo patirtis, tai nieko gero neduoda. Jei ką nors planavote, jokiu būdu neatsisakykite planų.

ryte

Negerkite kavos

Gerkite aromatingą žolelių arbatą. Kava yra stimuliatorius, kuris pasibaigus veikimui sumažina jūsų energiją. Jei ryte jaučiatės pavargę, nebloginkite situacijos vartodami kavą. Valgykite lengvą skanų maistą, gerkite vandenį, jei nėra žolelių arbatos. Geriausias variantas – ramunėlių gėrimas, nes ramunėlės ramina nervų sistemą.

REKLAMA

Neskubėkite

Kartais rytas gali būti itin dinamiškas, tačiau tai nereiškia, kad reikia skubėti. Jau sakėme, kad nereikėtų priimti skubotų sprendimų, tačiau apskritai svarbu išlikti ramiems. Nebėkite į autobusą. Išeikite šiek tiek anksčiau, kad pasivaikščiotumėte ir pasimėgautumėte ramybe. Skubėjimas didina nervingumą, o jei ryte atsikeliate ne ta koja, tai tarsi esate degantis degtukas ir ugnis.

Klausykitės malonios muzikos

Jei yra tokia muzika, kuri jus ramina, būtinai pasiklausykite jos blogą rytą, kad nusiramintumėte. Kaip rodo stebėjimai, muzika tikrai daro stebuklus.

REKLAMA

Medituokite

Jei mokate medituoti, būtinai padarykite tai nemalonų rytą, kad atsikratytumėte rūpesčių, susikoncentruotumėte į ką nors gero ir nustotumėte nervintis. Jei nežinote, kaip medituoti, galite lengvai to išmokti pasinaudoję ekspertų patarimais iš kito mūsų straipsnio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].