Kaip išmokti atpažinti raganas savo aplinkoje?

Ezoterikos srities ekspertai nusprendė papasakoti, kaip atpažinti raganas. Jie taip pat pasidalino mintimis, kodėl taip svarbu žinoti, kurios moterys yra raganos.

REKLAMA

Visiškai akivaizdu, kad mūsų laikais raganos tikrai egzistuoja. Tiesiog jos nebegyvena pakraštyje esančiame miške ir joms daug lengviau pasislėpti. Ši žinia gali jus nustebinti, bet tai tiesa.

REKLAMA

Kodėl reikia žinoti, kas yra ragana?

Viskas labai paprasta. Tokios moterys yra susijusios su gamtos jėgomis. Jos moka ne tik išgydyti žmones nuo ligų ir negalavimų, bet ir sukelti žalą, prakeiksmus. Jos gali sužavėti bet ką. Žinoma, yra gerųjų ir piktųjų raganų, todėl reikia laikytis nuošalyje nuo piktųjų, o su gerosiomis elgtis pagarbiai.

Yra keletas būdų, kaip sužinoti, ar ragana yra gera. Pirmiausia reikia pažvelgti į tokios moters veiksmus. Jei ji meluoja, skleidžia gandus, naudojasi kitais, ji yra bloga ragana. Geros raganos spinduliuoja gėrį ir meilę. Jei to žmogaus nepažįstate pakankamai gerai, galite pabandyti pasitikėti savo intuicija. Šios moterys turi labai stiprią energiją. Todėl net tiesiog būdami šalia jų tikrai pajusite jų aurą.

REKLAMA

Kaip atpažinti raganą?

Stipri intuicija. Jei jūsų draugė turi labai stiprią intuiciją ir ji nuolat nuspėja, kaip elgsis tam tikri žmonės, ji gali būti ragana, nes jos turi tokius įgūdžius.

REKLAMA

Ragana neina į bažnyčią. Žinoma, ji jums pasakys, kad eina, bet jei staiga sužinosite, kad moteris tiki Dievu, bet dėl ​​kokių nors slaptų priežasčių neina į bažnyčią, tada jai ten gali būti nejauku. Tai aiškus raganos ženklas.

Dideli išvaizdos pokyčiai. Jei negalite atpažinti moters senose nuotraukose, ji gali būti ragana. Pagal ženklus, stiprūs išvaizdos pokyčiai būdingi būtent tokioms damoms.

REKLAMA

Svarbiausias raganų ženklas – išvaizda. Ji nestandartinė. Ilgai negalėsite žiūrėti joms į akis, net stipriausiems žmonėms pradeda kilti nerimas. Taip pat labai sunku mąstyti šalia jų. Nuo seno buvo įprasta raganas skirstyti į du tipus pagal žvilgsnį: vienos šaltos ir tolimos, o kitos – degančios, emocingos.

Heterochromija. Kitaip tariant, raganų akys dažnai būna skirtingų spalvų. Tai nėra griežta taisyklė, tačiau raganos daug dažniau serga heterochromija nei paprastos moterys. Prisiminkite tai.

REKLAMA

Kiti išoriniai požymiai. Tai apima, pavyzdžiui, žalias akis. Raganos dažniausiai turi būtent tokią akių spalvą. Kalbant apie plaukų spalvą, raganos turi arba storus juodus plaukus su tamsia oda, arba ugningai raudonus plaukus su balta oda ir strazdanomis. Beje, tai neturi įtakos jų charakterio tipui. Manoma, kad raganų galia yra jų plaukuose, todėl jos visada turi labai ilgus plaukus. Jos retai kerpa nagus ir plaukus, nes bijo atimti iš savęs jėgas.

moteris, raganas

REKLAMA

Raganos drabužių spinta beveik visada susideda iš tamsių drabužių. Moterys, turinčios gamtos dovaną, retai dėvi kažką labai ryškaus ir lengvo, nors kartais daro išimtį.

Raganos atrodo puikiai. Daugeliu atvejų jos puikiai jaučiasi sulaukusios 40, 50 ir net 60 metų. Jos beveik visada atrodo daug jaunesnės nei jų amžius.

REKLAMA

Jos draugiškos su gyvūnais. Tiksliau, jos gali priversti gyvūnus bijoti savęs arba juos labai mylėti. Manoma, kad raganos gali susikalbėti su gyvūnais. Gyvūnai dažnai nusiramina pamatę raganą.

Jų elgesys ir įpročiai pasižymi meile gamtai, todėl namuose jos turi daug augalų ir naudingų žolelių. Jos taip pat mėgsta būti miške, toliau nuo žmonių ir miesto šurmulio. Jei jūsų draugė mėgsta grybauti viena ar vaikščioti po mišką, tai gali reikšti, kad ji ragana.

REKLAMA

Raganos dažnai labai lengvai netenka kantrybės. Jų nuotaika dažnai keičiasi – greitai pablogėja ir greitai vėl normalizuojasi. Taip nutinka daugumai šių moterų.

Jų sveikata visada stipri. Jos puikiai jaučiasi bet kurią savaitės dieną. Taip, jos turi silpnumo periodus, bet jūs to niekada nepastebėsite.

REKLAMA

Šios moterys traukia akį. Jos gražios, maloniai kvepia, ir ne įprastais kvepalais, o kažkuo natūraliu. Jos nešaukia, tyčia neišsiskiria iš minios.

Galiausiai verta pasakyti, kad raganos dažnai turi vieną vyrišką bruožą – gilų balsą arba didelius delnus, stiprias rankas. Į tai taip pat kartais verta atkreipti dėmesį.

raganas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].