Kaip apsisaugoti nuo meilės burtų?

Net ir šiuolaikiniame pasaulyje kiekvienas iš mūsų gali susidurti su neigiamu poveikiu, galinčiu sugriauti ne tik svajones, bet ir patį gyvenimą. Laiko ir žmonių patikrinti metodai padės apsisaugoti nuo meilės karštinės ir burtų.

REKLAMA

Sunku apsiginti nuo nelaimingos ir skausmingos meilės, bet yra būdų. Pagrindinis iš jų yra pasitikėjimas savimi ir gera savigarba. Tačiau pasislėpti nuo piktos akies ar meilės burtų yra daug sunkiau. Ekspertai siūlo keletą būdų, kaip padėti apsisaugoti nuo kitų žmonių įtakos ir įgyti stiprią apsaugą nuo tų, kurie veikia nesąžiningais metodais.

REKLAMA

1. Apsaugokite. Nuo žalos ir blogos akies apsisaugoti padės paprasti smeigtukai. Juos pakabinkite ypatingu būdu ir paprašykite, kad jie jus apsaugotų. Šiuos paprastus amuletus galite papildyti baltais ir juodais karoliukais.

2. Apeigos su druska padės apsisaugoti nuo meilės burtų. Ją įtrinkite vakare, o po to nuplaukite vėsiu vandeniu. Vonioje pastatykite kelias baltas žvakes ir uždekite jas, kad išdegtų visas negatyvas. Viena iš žvakių po procedūros paimama ir nešiojama po namus. Jei traška ar labai rūgsta, vadinasi, toje vietoje susikaupė neigiama energija. Tokiu atveju išvalykite namų energiją, taip pat atlikite generalinį valymą. Tai padės nustatyti galimus dalykus, kurie gali pakenkti.

REKLAMA

3. Apsisaugoti nuo meilės priklausomybės padės maišelis žolelių. Jis turi būti pasiūtas iš natūralaus audinio, į vidų įdėkite pelyno šakelę, česnako skiltelę, džiovintų šermukšnio uogų ir lapų, erškėčių ir druskos. Galite pagaminti keletą tokių maišelių.

4. Paprastas ritualas su nuotrauka taip pat padės apsisaugoti nuo bet kokių meilės burtų. Norėdami tai padaryti, paimkite nuotrauką, uždėkite ant jos ranką ir sakykite:

REKLAMA

Raktas, užraktas, durys. Aš užsidarau nuo negatyvo, bet kokiam negatyvumui duodu atkirtį, savęs neaukosiu“.

Nuotrauka įdedama į sandarų voką ir užklijuojama baltos žvakės vašku. Jis padedamas į nuošalią vietą ir niekam neduodamas.

REKLAMA

meilės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].