Kai nesinori tvarkytis, tiesiog supjaustau tai ir įmetu į tualetą. Gaivumo garantija!

Jei svarstote, kaip už nedidelę kainą pagerinti savo tualeto būklę, trumpam sustokite. Mūsų metodas padės unitazą išvalyti vienu ypu, o visas vonios kambarys kvepės labai gaiviai. Vieno produkto panaudojimas užtikrins dviejų savaičių veiksmingą poveikį. Viską, ko reikia, rasite namuose.

REKLAMA

Daugelis žmonių galvoja, kaip atgaivinti tualetą vos per kelias minutes. Tinkamas valymas nebūtinai reiškia daug valandų šveitimo ir brangių ploviklių pirkimą. Pagerinti tualeto būklę galite naudodamiesi keletu naminių gaminių, kurie išlaikys vonios kambario švarą ir gaivų kvapą. Tai sprendimas tinginiams, kurie nemėgsta naudoti daug ploviklių ir nori ką nors padaryti vieną kartą ir tinkamai.

REKLAMA

Kaip valyti tualetą namuose? Naudokite muilą

Kadangi išmokau šį triuką, tualetas gaiviai kvepia mažiausiai dvi savaites ir man net nereikia pirkti papildomo gaiviklio. Kas galėjo pagalvoti, kad paprastas muilas ir keli virtuvės gaminiai gali atlikti tokį gerą darbą. Jei norite išmokti lengvai pagerinti kvapą tualete, šis valymo triukas kaip tik jums!

Pirmiausia pasirūpinkite reikalingais produktais. Jums reikės: muilo, trijų valgomųjų šaukštų kepimo sodos, dviejų valgomųjų šaukštų rupios druskos ir kelių valgomųjų šaukštų vandens. Kiekvienas iš šių ingredientų turi visiškai skirtingą paskirtį, o kartu jie sukuria puikų ploviklį, užtikrinantį švarą ir šviežumą tualete. Muilo juosteles reikia supjaustyti mažais gabalėliais ir sumaišyti su likusiais ingredientais, o tada suformuoti rutuliukus, kurie galiausiai turėtų išdžiūti. Būtent tai padės pagerinti kvapą tualete iki dviejų savaičių po panaudojimo. Svarbu viską tinkamai naudoti!

REKLAMA

Kaip naudoti pasidarytas valymo tabletes?

Kai jūsų valymo priemonė bus paruošta, turite išmokti ją naudoti. Yra du būdai – galite pasidarytus rutuliukus naudoti pagal savo poreikius. Nėra jokių kliūčių tokias skalbimo priemones laikyti sandarioje pakuotėje ir vieną po kitos mesti tiesiai į tualetą, pavyzdžiui, netikėtai užsukus svečiams. Ištirpinę šį produktą, nuleiskite vandenį ir vonios kambarys maloniai kvepės. Net svečiai paklaus, ką daryti, kad tualetas taip maloniai kvepėtų.

Antrasis metodas veikia ilgiau ir galite jį naudoti kartą per dvi savaites. Tereikia muilo rutuliukus sudėti į medžiaginį maišelį ir pakabinti į bakelio vidų, kad nuleidžiant vandenį maišelis nepatektų į kanalizaciją. Šiuos kamuoliukus taip pat galite įdėti į tuščią tualeto bloko pakuotę. Su kiekvienu nuleidimu unitazas bus išplautas, o vonios kambarį užlies malonus kvapas. Šios gudrybės dėka galite išlaikyti švarą tualetą net tada, kai negalite sau leisti gerai iššveisti tualeto. Esame tikri, kad pasinaudoję šiuo triuku niekada negrįšite prie tradicinių metodų, o muilo kamuoliukai visada bus jūsų vonios kambaryje.

REKLAMA

tualeto

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].