Kada bus vasaros saulėgrįža 2023 metais?

Vasaros saulėgrįža yra svarbiausias vasaros įvykis. Tai saulės aktyvumo kulminacija, dėl kurios atsiranda daug palankių aspektų. Astrologai atskleidė, kada vasaros saulėgrįža bus 2023 metais.

REKLAMA

Šis įvykis yra ne data, ne laiko tarpas, o momentas, kai Žemė įveikia lygiai pusę kelio aplink Saulę. Paprastai saulėgrįža būna birželio 21 arba 22 dieną. 2023 metais ji bus birželio 21 dieną 17 val. 57 min.

REKLAMA

Ši diena mums atneš daug malonių emocijų. Astrologų prognozėmis ir pastebėjimais, tai bus viena ryškiausių 2023 metų vasaros dienų. Be to, tai mus paskatins ir aktyvesniam laisvalaikiui, nes šią dieną augantis Mėnulis bus Liūto ženkle. Žodžiu, mūsų laukia ideali diena darbui, bendravimui, laimės paieškoms.

Astrologai mano, kad tai laikas, kai kiekvienas žmogus turėtų galvoti apie gėrį ir pamiršti praeitį. Daugelis iš mūsų galės atsikratyti neigiamų minčių ir prisiminimų, sutelkdami dėmesį į ką nors gero. Šią dieną reikia gyventi dabartimi, taip pat planuoti ateitį.

REKLAMA

saulėgrįža

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].