Konkurencingame technologijų pasaulyje nedaugeliui bendrovių pavyko išsikovoti tokią didžiulę rinkos dalį, kaip tai įgyvendino Lenovo. Ši įmonė žengė didelį žingsnį pasaulinėje rinkoje, o Lietuvoje ji yra bene populiariausias prekės ženklas tarp laptopų. Tačiau nepaisant populiarumo, tikrai ne visi vartotojai gerai žino, kas tai per kompanija ir kokie yra jų gaminiai. Susipažinkite su Lenovo iš arčiau.

REKLAMA

Lenovo istorija

Gamintojo istorija prasideda dar 1984 metais. Kinijos sostinėje, Pekine įkurta bendrovė „Lenovo” savo kelionę pradėjo turėdama su nedideliu kapitalu bei be jokio žinomumo. Bėgant metams „Lenovo” augo ir labiausiai išsiplėtė pasinaudodama strateginio konkurentų ar partnerių pirkimu. Į kompiuterių rinkos padangę bendrovė šovė 2005 m., kai įsigijo IBM asmeninių kompiuterių padalinį. Tuo metu IBM turėjo ~7 % nešiojamų kompiuterių rinkos.

Vėliau, panaudodama IBM patirtį ir savo protingą verslo strategiją, Lenovo tapo lydere biudžetinių laptopų klasėje bei tarp geriausio kainos ir kokybės santykio ieškančių vartotojų. Šiandien ji yra pirmaujanti nešiojamų kompiuterių pardavėja pasaulyje, valdanti 24 % rinkos.

Kas lemia šio ženklo populiarumą?

To priežastimi yra daugybė veiksnių. Platus „Lenovo” produktų asortimentas tinka tiek skirtingiems individualiems vartotojams (moksleiviams, profesionalams, žaidėjams), tiek verslo klientams, nes siūlo gerą santykį tarp našumo, patrauklios kainos ir ilgaamžiškumo.

Daug kam patinka ir tai, kad nutikus gedimui ar problemai, Lenovo kompiuterių remontas nekainuoja itin daug (lyginant su kai kurių kitų gamintojų). Taip pat ir atsarginės dalys nėra sunkiai prieinamos, tad įrenginio išlaikymas ir priežiūra atitinka daugumos vartotojų lūkesčius.

REKLAMA

Lenovo nešiojamų kompiuterių gama

Lenovo turi labai įvairių nešiojamų kompiuterių. Produktų gama yra plati ir joje rasite: ThinkPad, Yoga ir Legion serijas, skirtas įvairiems vartotojų segmentams.

ThinkPad kompiuteriai vertinami dėl savo patvarumo ir verslo/profesionaliems naudotojams pritaikytų funkcijų. Na, o štai Yoga serijos kompiuteriai džiugina labai moderniu dizainu ir tinka derinantiems darbo bei laisvalaikio funkcijas.

Gamingui optimizuoti Legion kompiuteriai pasižymi dideliu našumu, kad patenkintų reikliausius poreikius.

Trumpas apibendrinimas

Apibendrinant galima teigti, kad Lenovo iškilimas į populiariausiųjų gamintojų sąrašo aukščiausias vietas, ypač Lietuvoje, yra nuoseklaus dėmesio kokybiškiems produktams ir patraukliai kainodarai kurti, pasekmė.

REKLAMA

Lenovo nešiojamieji kompiuteriai pasižymi skirtingomis savybėmis, atitinkančiomis konkretaus segmento vartotojų poreikius. Jei esate vienas iš daugelio Lenovo nešiojamojo kompiuterio savininkų arba planuojate tokį įsigyti, dažnai tai galite daryti drąsiai, nes puiki reputacija – ne iš piršto laužta.

Dar vienas patarimas – specializuotas Lenovo kompiuterių remontas gali prailginti jūsų jau turimo įrenginio tarnavimo laiką, bet ir sutaupyti lėšų, nes kainuotų pigiau už naujo įrenginio pirkimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].