Ji išmetė visas indų plovimo kempines. Ką moteris naudoja dabar?

Indų plovimas nėra mėgstamiausia veikla namuose. Visgi, jei nenorime, kad kriauklėje būtų krūvos lėkščių, turime tai daryti. Papasakosime, kuo pakeisti kempines plaunant indus. Tai protingas ir praktiškas triukas.

REKLAMA

Tradicinės kempinės, kuriomis plaunate indus, po ilgo naudojimo tampa nepatrauklios ir greitai supelija. Tai reiškia, kad jas tenka dažnai keisti, todėl tenka pirkti naujas. Todėl verta naudoti alternatyvą.

REKLAMA

Kaip pakeisti indų plovimo kempines?

Iš tiulio pasigaminkite kempinę, kurią galėsite panaudoti pakartotinai, o ne išmesti. Štai kaip tai padaryti:

  • paimkite nailono tiulio gabalėlį;
  • išpjaukite 15 cm x 80 cm dydžio juostelę;
  • paimkite virvelę ir iš jos susukite mazgą;
  • sulenkite nailono medžiagą į “akordeoną”;
  • viduryje padarykite kilpą su virvele ir suriškite tiulį;
  • padarykite iš jo kempinę ir naudokite ją indams plauti.

Ši medžiaga yra daug patogesnė nei tradicinė kempinė ir greičiau džiūsta. Tai didelis pliusas, nes nėra tokios didelės pelėsio atsiradimo rizikos. Pasidaryti nailoninę plovimo šluostę yra paprasta ir užtruksite vos kelias minutes!

REKLAMA

Ekologiškos kempinės indams plauti

Rinkoje yra daug alternatyvų tradicinėms kempinėms. Galite naudoti augalines kempinėles, kurios yra pagamintos iš 100% celiuliozės. Jos yra visiškai ekologiškos ir atitinka zero waste idėją. Panaudoję kempinę įmeskite į komposterį. Šią kempinę taip pat galite naudoti stalviršiams ir kitiems paviršiams valyti, taip pat ir vonios kambaryje. Ji neskleidžia kvapo ir gali būti plaunama indaplovėje kartu su indais arba skalbimo mašinoje, todėl ją lengva dezinfekuoti. Kai kurie žmonės taip pat naudoja indaploves iš kokoso šerių. Jos puikiai surenka nešvarumus. Galite saugiai naudoti tokią kempinę kelis mėnesius.

kempines

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].