Ilgesio jausmas: kodėl jis atsiranda ir kaip su juo kovoti?

Ilgesio jausmas vienaip ar kitaip pažįstamas kiekvienam. Jis atneša daug nepatogumų, sukelia nesaugumo jausmą ir nepasitenkinimą savo gyvenimu. Svarbu neignoruoti šios situacijos, pastebėjus pirmuosius niūrios nuotaikos požymius, o stoti į kovą už savo gerovę.

REKLAMA

Ilgesio jausmas mus gali aplankyti trumpam, primindamas liūdnus ar seniai prabėgusius įvykius. Tačiau jei nerimo sąlygos tampa nuolatiniais palydovais, situaciją reikia pakeisti. Ekspertai rekomenduoja kovoti už savo gerovę, kad išvengtumėte daugybės problemų ir rūpesčių.

Ilgesio jausmas

REKLAMA

Ilgesio stadijos

Ekspertai išskiria tris pagrindines ilgesio stadijas, kurias svarbu atpažinti, norint imtis tinkamų priemonių ir pagerinti savo emocinę būseną.

1. Pradiniame ilgesio etape pablogėja nuotaika ir miegas, atsiranda nerimas ir įkyrios mintys, persekiojančios dieną ir naktį. Taip pat pradiniame etape žmogus gali jausti nevaldomą alkį ir patirti stresą. Arba priešingai, atsisakyti valgio dėl apatiškos būsenos.

REKLAMA

2. Antrajame etape dažniausiai jėgos pasitraukia, atsiranda atitrūkimas, abejingumas tam, kas vyksta gyvenime. Spalvos išblunka, užleisdamos vietą pilkai ir niūriai kasdienybei.

3. Paskutinė stadija veikia psichosomatiką, paaštrina lėtines ligas ir neigiamai veikia ne tik moralinę, bet ir fizinę savijautą. Ilgesys trečioje stadijoje perauga į depresiją, iš kurios išeiti be pašalinės pagalbos gali būti labai labai sunku.

REKLAMA

Ilgesio jausmas

Kaip kovoti su ilgesiu?

Nustatyti ilgesio priežastį nėra taip sunku – tiesiog skirkite laiko apmąstymui, iš kur kilo šis nemalonus jausmas. Tai gali būti priešlaikinė širdžiai brangaus žmogaus ar augintinio netektis, nepasitenkinimas savo gyvenimu, senų laikų ir praeities ilgesys, skaudus santykių nutrūkimas. Nustačius priežastį, galite pradėti šalinti šią niūrią nuotaiką, trukdančią laimingam gyvenimui.

REKLAMA

1. Kovoje su ilgesiu labai padeda dienoraščio rašymas. Atliktus įrašus lengviau analizuoti ir padaryti teisingas išvadas. Ant popieriaus paliktos mintys ir išvados padės rasti teisingą sprendimą, o problemų išliejimas pagerins nuotaiką.

liūdni žmonės

REKLAMA

2. Kovojant su ilgesiu svarbu pakeisti aplinką. Bioenergetikos ekspertai rekomenduoja keliauti už savo gyvenamosios vietos ribų, kad pasisemtumėte naujų emocijų ir įspūdžių. Kelionių horoskopas padės išsirinkti tinkamą vietą atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti atostogomis.

3. Naujas pomėgis padės paįvairinti gyvenimą ir panaikins ilgesio jausmą. Tai paįvairina gyvenimą ir suteikia naujos patirties. Kartais ilgesys kyla būtent dėl ​​monotonijos, o tai reiškia, kad reikia veikti ir tobulinti savo gabumus. Pomėgiai gali būti bet kokie: piešimas, fotografavimas, užsienio kalbų mokymasis ar gėlių rinkimas.

REKLAMA

4. Kovoti su liūdesiu padės ir aktyvus gyvenimo būdas. Naujos sporto šakos ne tik padės išlaikyti puikią figūrą ir gerą kūno formą, bet ir nukreips energiją ramia linkme. Malonus nuovargis ir gražus atspindys veidrodyje greitai išsklaidys niūrius debesis virš galvos.

5. Neatmeskite specialistų pagalbos, jei situacija nekontroliuojama. Darbas su psichologais taip pat bus geras būdas suprasti prastos sveikatos ir nuotaikos priežastį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].