Jeigu jūsų įmonė veikia gėrimų, maisto produktų, farmacijos, vandenvalos ar gamybos srityje, kur yra procesų, susijusių su skysčių valdymu, galbūt teko girdėti vardą Flowtrend? Ši kompanija yra tarptautiniu mastu pripažįstamas ženklas, kuris gamina sprendimus, skirtus skysčių valdymui ir apdorojimui. Flowtrend tikslas – klientams siūlyti ekonomiškus ir aplinką tausojančius sprendimus, tokius kaip sanitariniai vožtuvai, siurbliai ir šilumokaičiai. Susipažinkime su bendrove iš arčiau.

REKLAMA

Flowtrend – kokia tai kompanija?

Flowtrend Inc. yra JAV kompanija. Pagrindinė jos būstinė yra ketvirtame pagal dydį JAV mieste, Hiustone, Teksaso valstijos širdyje. Tačiau per laiką Flowtrend labai išsiplėtė ir dabar turi didžiules būstines Danijoje bei Kinijoje. Taip jiems pavyksta aptarnauti klientus kone visame pasaulyje.

Pagrindinė Flowtrend veiklos sritis – aftermarket arba antrinės rinkos, pakaitinių dalių, tokių kaip: aptarnavimo rinkiniai gamyba siurbliams, vožtuvams ir šilumokaičiams, kurie naudojami santechnikoje bei sanitarijos srityje. Jų produkcija griežtai atitinka ISO 9001-2015 standartą bei yra gavusi 3-A sanitarijos standarto įvertinimą. Dėl to ši bendrovė ir yra tarptautiniu mastu vertinamas lyderis.

Kas naudoja Flowtrend produktus?

Flowtrend žinomumas neapsiriboja viena pramonės šaka. JAV bendrovės gaminiai pritaikomi įvairiuose sektoriuose, o tai rodo jų universalumą. Labai dažnai šio gamintojo technika atsiduria pieno perdirbimo ar gėrimų gamybos cechuose. Kaip jau minėjome, griežta atitiktis sanitarinėms taisyklėms leidžia pasiekti ir išlaikyti aukščiausią kokybę ir higieną.

Tokie pat jei ne dar aukštesni higienos ir kokybės standartai galioja ir farmacijoje, kur preciziška Flowtrend inžinerija leidžia atitikti griežtus šios srities teisės aktų reikalavimus. Vožtuvai, sudėtinės dalys, tarpinės, sklendės ir kiti priedai padeda pasiekti reikiamų rezultatų, atitikti normas bei į rinką tiekti kokybišką produkciją.

REKLAMA

Svarbu paminėti ir tai, jog Flowtrend taip pat siūlo sprendimus ne tik sanitariniams įrenginiams, bet ir įvairiems skysčių tvarkymo poreikiams pramonėje. Ten, kur perdirbama chemija, susidaro daug sub-produktų arba, pvz., valomas vanduo, galima dažnai aptikti Flowtrend technikos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].