Dažniausios valymo klaidos, dėl kurių pinigai palieka namus

Tinkamas valymas gali padėti pritraukti pinigus į namus. Tačiau daugelis žmonių kartais padaro klaidų, kurios, priešingai, išvaro pinigus iš namų. Sužinokime, kokios šios klaidos.

REKLAMA

Pinigai mėgsta švarą, tačiau ne bet kokią. Be tinkamo valymo svarbu naudoti finansinius talismanus ir pinigus pritraukiančius augalus. Pavyzdžiui, galite namuose auginti pinigų medį, kuris padės darbe, sustiprins intuiciją ir kūrybiškumą.

O dabar išsiaiškinkime, kokias dažniausias klaidas, dėl kurių pinigai palieka namus, darome.

REKLAMA

Atsikratome gerų daiktų

Daugelis žmonių valymo metu persistengia ir išmeta visus nereikalingus daiktus, tarp kurių gali būti ir gerų daiktų. Geriau jų neišmesti, o atiduoti. Tai labai svarbu, nes kai į šiukšliadėžę išmetami geri ir daugiau ar mažiau nauji daiktai, tai kenkia mūsų finansinei sėkmei.

REKLAMA

Tokius daiktus geriau laikyti atskiroje vietoje ir vėliau atiduoti tiems, kuriems jų reikia. Tai padės pritraukti sėkmę ir apskritai bus puikus būdas pratęsti daiktų gyvenimą, padėti kitiems žmonėms. Kai mes ką nors pradžiuginame, tai teikia džiaugsmo ir mums bei padidina sėkmę įvairiose gyvenimo srityse, įskaitant finansinę.

REKLAMA

Išmetame pinigus

Niekada ir jokiomis aplinkybėmis neišmeskite net cento monetų. Tai gali būti labai blogas ženklas jūsų finansinei ir profesinei sėkmei. Išmesdami pinigus į šiukšliadėžę, jūs ne tik atsikratote monetų, bet ir apskritai užblokuojate finansinius srautus.

Jei turite papildomų centų, geriau juos surinkite į vieną vietą ir ateityje naudokite kaip talismanus. Laikui bėgant jie taps labai stipriais pinigų magnetais. Net jei moneta visiškai sugadinta, geriau jos neatsikratyti.

REKLAMA

Valome po saulėlydžio

Tai yra rimta klaida, kurią daro daug iki vėlumos dirbančių žmonių. Valymą geriau atlikti ryte arba atidėti iki savaitgalio. Bioenergijos ekspertai pataria po saulėlydžio net neplauti indų, jau nekalbant apie grindų plovimą ir dulkių valymą.

REKLAMA

Jei nuolat valysite vėlai vakare, laikui bėgant finansiniai srautai susilpnės. Bet kokį valymą planuokite tik dienos metu. Priešingu atveju rizikuojate „išplauti“ pinigus iš namų.

REKLAMA

Pradedame valyti nuo slenksčio

Valymą visada reikia pradėti nuo tolimiausių kambario kampų. Priešingu atveju neigiama energija kaupsis kambaryje ir neišeis pro lauko duris. Visada pradėkite valyti nuo kambarių ir palaipsniui judėkite link koridoriaus ir išėjimo.

Jei nuolat valysite pradėdamas nuo prieškambario, finansinė sėkmė pamažu jus paliks. Tai ypač pastebėsite, atlikdamas didesnius pirkimus, kurie visi bus nesėkmingi.

REKLAMA

vietas

Valome pirmadienį

Tai dažna namų šeimininkių klaida. Savaitgaliais norisi atsipalaiduoti ir pabūti su vyru, vaikais, su šeima, mėgautis bendravimu. Pirmadienį visi iškeliauja į mokyklą, darželį ir darbą, todėl jau galima užsiimti namų ruošos darbais.

REKLAMA

Tačiau tai sukelia didelių problemų finansų srityje. Pirmadienį energija yra visiškai netinkama valymui. Geriausios dienos valyti namus yra penktadienis ir šeštadienis.

Finansinę sėkmę atbaidyti galima ir visiškai nevalant. Todėl geriausia yra surasti aukso viduriuką.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].