Dainininkai, kurie vadinami pervertintais

Šios įžymybės turi didžiulę gerbėjų armiją, milijonų dolerių vertės sutartis ir sėkmingus verslus. Tiesiog kalbant apie dainavimo talentą, dauguma žmonių nesupranta viso šurmulio, kuris supa šias žvaigždes. Šiandien, kaip tikriausiai jau atspėjote, mūsų straipsnio tema bus pervertinti atlikėjai. Visai gali būti, kad tarp jų bus ir jūsų mėgstami atlikėjai. Pažiūrėkite, kas priklauso šiam sąrašui.

REKLAMA

Pervertinti atlikėjai

Rihanna

Gana sunku nuginčyti faktą, kad Rihanna yra populiari dainininkė. Juk net Indijoje žmonės yra pasirengę mokėti beprotiškas pinigų sumas už jos pasirodymą. Tačiau nereikėtų pamiršti ir garso takelio, kurį atlikėjos koncerte galima išgirsti dažniau nei pačią atlikėją. Todėl nenuostabu, kad Rihanna internete vadinama tingia ir baisia ​​atlikėja. Įdomu, ar žvaigždė kada nors klausys tokių komentarų?

Ed Sheeran

Sunku patikėti, bet paprasti žmonės internete taip pat turi priekaištų moterų auditorijos numylėtiniui Edui Sheeranui. Įdomu tai, kad niekas neneigia atlikėjo, kaip dainų kūrėjo, talento. „Jis talentingas ir jaunas. Ir iš tikrųjų jis turi gerą balsą. Bet visas tas šurmulys dėl jo dainų yra juokingas”.

REKLAMA

Dženifer Lopez

Akivaizdu, kad į šį sąrašą būtinai turėjo būti įtraukta ir Jenifer Lopez. Galų gale, turite pripažinti, Beno Afflecko žmona atrodo nuostabiai. Tačiau, daugelio žmonių nuomone, apie dainininkės (ir net aktorės) talentą negalima kalbėti. „Ji tiesiog blaškosi įvairiose šou verslo srityse ir bendrauja su daug reikiamų žmonių. Bet iš tikrųjų atlikėja nieko nemoka“.

Jared Leto

Internautai priekaištų turi ir Jaredui Leto. Pavyzdžiui, pasak vieno buvusio jo gerbėjo, atlikėjas nuolat atsisako dainuoti savo paties koncertuose. Scenoje Jaredas nesijaučia gerai. Po kurio laiko jis vis tiek išeina į viešumą, bet prašo publikos dainuoti. „Dainuoja ne pagal melodiją. Nėra tonalumo. Ir jei yra daug aukštų natų, tada geriau visiškai užsikimšti ausis”.

REKLAMA

Viktorija Beckham

Victoria Beckham jau seniai paliko sceną ir nebeplanuoja į ją sugrįžti. Nepaisant to, šiandien visuomenė nepamiršta apie žvaigždės vokalinių gebėjimų trūkumą. „Manau, kad ji ar jos tėvai tuo metu buvo gerai su kažkuo susidraugavę. Be to, Viktorija aiškiai žino daug apie sėkmingo projekto pasirinkimą. Tačiau vienintelis talentas, kurį ji tikrai turi, yra ištekėti už legendinio futbolininko”.

REKLAMA

Drake’as

Drake’as yra septintoje vietoje tarp geriausių „Spotify“ atlikėjų. Jo „Instagram“ puslapį seka 146 mln. Tačiau tai neišgelbėjo reperio nuo įtraukimo į mūsų „Pervertintų atlikėjų“ sąrašą. O interneto vartotojų skundai susiję ne tik su „karaokės lygio“ vokalu, bet ir apskritai su nuobodžia muzika. „Dirbtinis intelektas gali dainuoti Drake’o dainas geriau nei jis pats”.

REKLAMA

Katy Perry

„Nemoka dainuoti”, „Be automatinio derinimo jis visiškai nepataiko į natas, „Šaukia kas antras skiemuo“, – tokie komentarai po jos koncertų.

REKLAMA

Mikas Jaggeris

Pasirodo, kad net roko scenos legendos gali patekti į šį sąrašą. O šiandieniniame sąraše tai yra pagrindinis grupės „The Rolling Stones“ dainininkas Mickas Jaggeris. Taigi, muzikantas vadinamas nugalėtoju tarp prasčiausių vokalistų. Bijau, kad bet kuris gatvės muzikantas galėtų dainuoti geriau už jį”, – rašė vienas interneto vartotojas.

Ką jūs manote apie tai? Ar sutinkate su šiuo sąrašu? Ar galite jį papildyti savo pavyzdžiais? Nepamirškite pasidalinti savo nuomone su mumis komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].