Baltoji magija prieš aušrą: kaip pritraukti meilę į savo gyvenimą?

Baltoji magija ir kita įtaka subtiliems dvasiniams dalykams egzistavo nuo neatmenamų laikų, tačiau ne visi jie yra saugūs ir nekenksmingi. Ritualai padės rasti laimę asmeniniame gyvenime.

REKLAMA

Kiekvienas meilės ritualas gali virsti nelaime, jei versite partnerį būti su jumis. Dirbtiniai jausmai nieko gero neatneš, todėl ekspertai rekomenduoja naudoti tik ritualus, kurie susiję su baltąja magija. Jie yra nekenksmingi ir leidžia pagreitinti lemtingą susitikimą. Burti verta prieš aušrą, kad pirmieji saulės spinduliai sujungtų žodžius ir veiksmus.

REKLAMA

1. Jei esate vienišas, bet norite greitai sutikti savo sielos draugą, išeikite į lauką arba atidarykite langą auštant ir sakykite:

„Saulė savo spinduliais šildo žemę, suteikia gyvybę visoms gyvoms būtybėms. Kai pasirodo saulės spinduliai, susitikimas jau visai šalia. Laimė mane suras, ji nepraeis pro šalį”.

REKLAMA

Su pirmaisiais spinduliais uždekite raudoną žvakę, padėkite ją ant palangės ir leiskite sudegti iki galo. Pelenus sudėkite į maišelį ir pakabinkite virš priekinių durų. Po lemtingo susitikimo juos išvežkite iš namų ir išbarstykite.

2. Prieš aušrą paprastas laiškas padės pritraukti meilę. Atlikite šį ritualą siekiant nustatyti būsimo partnerio įvaizdį, nurodykite laiške net smulkmenas: plaukų spalvą, ūgį, norimus charakterio bruožus. Laišką įdėkite į baltą voką, užklijuokite baltu žvakių vašku ir paslėpkite po pagalve. Tada sakykite:

REKLAMA

„Aprašysiu savo meilę, per bet kokį atstumą pakviesiu ją aplankyti. Pritrauksiu savo laimę pirmaisiais saulės spinduliais, išgelbėsiu mus nuo vienatvės”.

Vokas po lemtingo susitikimo sudeginamas ir niekam nerodomas.

REKLAMA

3. Meilę į gyvenimą įnešti padės ir paprastas ritualas su šaltinio vandeniu. Auštant sakykite:

„Vanduo skverbiasi visur, maitina viską, kas gyva. Tris kartus nusiprausiu vandeniu, išgersiu jo gurkšnį, vidine akimi apsuksiu visą pasaulį, nepraeisiu pro savo laimę”.

REKLAMA

Vandens į stiklinę įpilkite tik vienam gurkšniui, o tada tris kartus nusiprauskite vandeniu veidą ir leiskite jam nuvarvėti.

Baltoji magija

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.