Ateities būrimas iš nuotraukos. Kas jūsų laukia liepos mėnesį?

Ateities spėjimas pagal paveikslėlius – tai senovinis būdas pažvelgti į ateitį ir sužinoti, kas mūsų laukia. Dėl savo puikios intuicijos, kiekvienas galės išsirinkti nuotrauką, kuri leis sužinoti apie artėjančius liepos mėnesio įvykius.

REKLAMA

Kiekvienas ateities spėjimas yra ne tik pramoga, bet ir puikus būdas pakelti paslapties šydą. Ekspertai rekomenduoja neskubėti ir surasti būtent tą paveikslą, kuris taps pagrindine gija ir padės teisingai susidėlioti ateinančio vasaros mėnesio prioritetus.

1 nuotrauka

Liepa – naujų galimybių ir perspektyvų metas. Atsakomybė, pozityvus požiūris ir aktyvus darbas padės pritraukti naujų sėkmių visose gyvenimo srityse. Vasaros viduryje reikėtų vengti nevilties, blogos kompanijos ir nesekti kitų žmonių idealais. Paprastos meditacijos padės rasti kelią į laimę.

REKLAMA

2 nuotrauka

Vidurvasaris – puikus metas atrasti harmoniją su išoriniu pasauliu ir pasiekti pusiausvyrą gyvenime. Šis mėnuo tiesiogine prasme sukurtas rūpintis savimi, leisti laiką su artimaisiais, atkurti jėgas ir mėgautis kiekviena diena. Sėkmę pritraukiantys ritualai padės išvengti nemalonumų.

3 nuotrauka 

REKLAMA

Vidurvasaris – metas aktyviai pasirūpinti savo sveikata, kaupti vitaminų atsargas, taip pat rinkti vaistažoles. Jos padės išvengti sveikatos problemų šaltuoju metų laiku. Svarbu turėti aktyvų gyvenimo būdą, kad jūsų kūnas būtų geros formos ir jaustumėte kasdienį jėgų antplūdį.

REKLAMA

4 nuotrauka

REKLAMA

Kelionės bus aktualios liepos mėnesį, ypač jei keliausite į jėgos vietas. Ten galite ne tik pasikrauti gamtos energijos, bet ir palikti visą negatyvą. Poilsis yra svarbus, todėl nereikėtų atidėlioti net trumpų kelionių, kurios padės pakeisti aplinką ir priimti teisingus sprendimus.

5 nuotrauka

REKLAMA

Vidurvasaris – puikus metas apsisaugoti nuo negatyvo. Šį mėnesį kiekvienas galės apsisaugoti nuo nepažįstamų žmonių blogio ir agresijos atlikdamas paprastus ritualus ir kasdienius energijos ir biolauko stiprinimo pratimus. Atkaklumas ir pasitikėjimas savimi padės rasti ramybę.

REKLAMA

6 nuotrauka

REKLAMA

Liepos mėnesį laikas susumuoti tarpinius rezultatus. Tai reiškia ne tik apdovanojimo gavimą, bet ir galimybę laiku pašalinti netikslumus, koreguoti planus ir nukreipti jėgas pirminėms problemoms spręsti. Visa tai padės pasiekti sėkmę darbe ir studijose, sulaukti kitų pripažinimo ir džiaugtis savo pastangų rezultatais.

Ateities būrimas pagal paveikslėlius yra vienas iš būdų pažvelgti į ateitį, o kad ateitis būtų tiksli, svarbu laikytis paprastų taisyklių. Ateities spėjimas netoleruoja skubėjimo ir neatidumo. Ramioje aplinkoje svarbu tinkamai nusiteikti ir įsiklausyti į savo vidinį balsą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].