Angelina Jolie ne visada buvo grožio ikona. Kaip žvaigždė atrodė jaunystėje?

Visuomenės mėgstamiausia kino žvaigždė Angelina Jolie ne visada buvo prabangi dama. Dabar mes ją žinome kaip sėkmingą aktorę, mylinčią motiną ir filantropę. Tačiau jaunystėje Angelina buvo tikra maištininkė, protinga ir skandalinga mergina. Toliau straipsnyje papasakosime, kaip pasikeitė Angelinos Jolie stilius.

REKLAMA

Angelinos Jolie stilius: nuo maištininkės iki ponios

Žinoma, Angelinos vaidmenys filme tiesiogiai paveikė jos stiliaus formavimąsi. Taigi, 1995 metais buvo išleistas filmas „Hakeriai“, kuriame Jolie rėmėsi trumpaplaukio berniuko įvaizdžiu. Kurį laiką ji nepaliko šio įvaizdžio ir realiame gyvenime.

REKLAMA

Ir po legendinių filmų apie Larą Croft filmavimo, kur aktorė, tiesą sakant, įkūnijo pagrindinį veikėją, Angelina Jolie tikrai įsimylėjo drąsius odinius Laros stiliaus drabužius.

REKLAMA

Gana ilgą savo gyvenimo laikotarpį Holivudo žvaigždė visais įmanomais būdais stengėsi pabrėžti savo tamsiąją pusę. Juoda apranga, blyški oda. Dėl šio derinio Angelina tapo labiau „Adamsų šeimos“ herojė. Tačiau jai tai patiko, o kritiką ji traktavo be didelių emocijų. Ką galime pasakyti – pirmą kartą aktorė ištekėjo ne su balta suknele, apie kurią svajoja daugelis merginų, o su marškinėliais, ant kurių buvo jos vyro vardas. Angelina jį užrašė savo krauju!

REKLAMA

Konservatyvesnis požiūris į stilių

Jei anksčiau aktorė dažnai rinkdavosi trumpas maikutes, aptemptas kelnes ir panašius figūrą pabrėžiančius drabužius, tai 2000 metų pradžioje viskas pasikeitė kardinaliai. Angelinos Jolie pasaulėžiūrai įtakos turėjo daug veiksnių: ji išsiskyrė su vyru, tapo JT geros valios ambasadore, įsivaikino vaiką ir sužinojo apie mamos ligą. Tada aktorę ištiko per daug sukrėtimų. Tai taip pat paveikė jos stilių, todėl jis tapo konservatyvesnis.

REKLAMA

Angelina pradėjo rinktis paprastesnę ir ramesnę išvaizdą. Jos drabužiai pamažu virto labiau klasikiniais: vidutinio ilgio sijonai, laisvos kelnės, ramios spalvos. Moteris vis tiek kartais apsirengdavo ryškiau, nors dažniausiai tik filmavimo metu.

REKLAMA

Angelina Jolie

Dabar Angelinos Jolie vakarinės suknelės yra atskira meno forma. Aktorė visada atrodo elegantiškai, bet kartu ir gana lakoniškai, kas ir patraukia dėmesį. Žiūrėdama į Angeliną Jolie ir Bradą Pittą visada galvojau, kad nesvarbu, ką vilki, jei nuostabusis Holivudo gražuolis veda jus už rankos.

REKLAMA

Angelina Jolie

Angelina ne visada rengiasi aukštosios mados drabužiais net ir socialiniuose renginiuose. Ji taip pat gali nusipirkti pigią suknelę vintažinėje parduotuvėje. O kasdieniame gyvenime ji pirmenybę teikia paprastiems ir patogiems drabužiams. Angelina Jolie niekada neavi aukštakulnių batų be ypatingos progos. Geriausi draugai kiekvienai dienai aktorei – patogios kelnės ir marškinėliai, taip pat batai žemu padu.

REKLAMA

Angelina Jolie

Ar jums patinka Angelinos Jolie stilius? Kada jis buvo geresnis: dabar ar jaunystėje?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].