7 Vedų principai klestinčiam gyvenimui

Vedos yra šventieji induizmo raštai, kuriuose yra mantrų ir naudingų gyvenimo patarimų, kaip pasiekti laimę. Yra daugybė Vedų taisyklių ir principų, tačiau mes atrinkome paprasčiausius ir svarbiausius.

REKLAMA

Sąžiningumas ir atvirumas

Vedų ​​filosofijoje sąžiningumas yra pirmoji kiekvieno žmogaus laimės taisyklė. Labai svarbu sakyti žmonėms tiesą. Induizmas turi ypač neigiamą požiūrį į apgaulę. Vedų ​​principai visiškai draudžia bet kokius veiksmus, kuriais siekiama nesąžiningai pasiekti sėkmę.

REKLAMA

Labai svarbu būti sąžiningam ir sau. Kai žmogus yra sąžiningas sau, jis supranta, ko nori iš gyvenimo. Jei tikslas dar neiškeltas, tai sąžiningumas padeda jį rasti.

Harmonija bendraujant su žmonėmis

Vadovaujantis Vedų principais, reikia būti kilniems su silpnesniaisiais, stengtis suteikti jiems visą įmanomą paramą. Turite draugauti su jums lygiais žmonėmis ir nekonfliktuoti. Stipresnis ir išmintingesnis žmogus turi būti gerbiamas. Jei laikysitės šio principo, visuomenė eis teisinga kryptimi.

REKLAMA

Jeigu jums buvo suteikta kažkokia galia ir dovana, tai jūs turite ją nukreipti visų aplinkinių labui. Turite užimti savo vietą pasaulyje ir suteikti galimybę atsiverti kitiems žmonėms. Kovokite su egoizmu, nes tai tiesioginė grėsmė laimei. Savanaudiški žmonės negali nieko padaryti dėl kitų. Jie gali sutelkti dėmesį tik į save, o tai iš esmės neteisinga.

Atsakomybės principas

Senstant jūsų atsakomybė auga. Pirmiausia tai taikoma mums patiems, o paskui ir aplinkiniams. Stenkitės padaryti save laimingesniu, kad galėtumėte dalytis gėriu ir laime su kitais. Jei turite galią, turite nukreipti ją tinkama linkme. Jei turite pinigų ir kitų materialinių gėrybių, taip pat turite išmokti jomis dalytis. Kad ir kaip gerai pasibaigtų šis gyvenimas, savo turtų tikrai nepasiimsite į kitą.

REKLAMA

Geros mintys

Stenkitės galvoti apie ką nors gero ir niekada niekam nelinkėkite blogo. Visata neskiria mūsų minčių priežasčių, todėl jei norite pakenkti asmeniui, kuris nusipelno bausmės, vis tiek gadinate savo karmą. Geriausias būdas susidoroti su skausmu, kurį sukelia priešas, yra išmesti iš proto neigiamas mintis. Pamirškite, kas atsitiko. Jūsų neigiamos mintys suteiks jums tik naujų problemų. Kerštas, pyktis ir pasipiktinimas – tai kelias, vedantis žmogų į bedugnę.

REKLAMA

Kontroliuokite savo mintis

Vedos sako, kad žmogus gali tapti laimingas tik tada, kai atsisako žalingų įpročių ir pertekliaus. Tai nereiškia, kad negalite linksmintis ir mėgautis gyvenimu. To reikia kiekvienam iš mūsų, tačiau labai svarbu, kad malonumas netaptų tikslu, vieninteliu teigiamų emocijų šaltiniu. Vedų ​​kultūra pripažįsta asketizmo ir santūrumo svarbą. Be to žmogus negali iki galo suvokti gyvenimo prasmės ir tapti dvasiškai stiprus. Tas, kuris nevaržomai linksminasi ir ieško begalės pramogų, negali tapti laimingas, nes jam laimė visada yra trumpalaikė.

Siekite meilės

Pabandykite ieškoti žmonių, kuriuos galėtumėte vadinti draugais. Įvertinkite žmogų, kuris jus myli, nes tai yra didžiausias turtas Visatoje. Ne visiems pavyksta susirasti žmogų, kuris būtų su jais ne dėl pinigų, šlovės ar dar ko nors, o tiesiog dėl meilės.

REKLAMA

Nebijokite pakeisti savo gyvenimo

Jeigu jaučiate, kad esate nelaimingas, tuomet jums tiesiog reikia pradėti keisti savo įpročius, veiklą, darbą, aplinką ir pan. Jei žmogus nori rasti laimę, jis turi nuolat jos ieškoti. Kiekvienas, norintis pokyčių, visada gali neatpažįstamai pakeisti savo gyvenimą.

faktai, Vedų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].