7 mitai apie karmą, kuriais pavojinga tikėti

Karma – tai visi mūsų veiksmai ir jų pasekmės. Deja, yra daug mitų, kurie trukdo suprasti, kaip teisingai gyventi, kad būtų galima nusirašyti karmines skolas ir nesukelti sau naujų problemų.

REKLAMA

Žmogus gimsta su švaria karma

Dauguma žmonių visame pasaulyje gyvena ne pirmą gyvenimą. Gali būti, kad ankstesniuose įsikūnijimuose jie elgėsi nelabai gerai, dėl to jų karma labai pablogėjo. Visata viską prisimena, todėl naują gyvenimą žmogus tęsia ten, kur paliko ankstesnį. Blogi žmonės turi blogą karmą, geri žmonės turi gerą karmą.

REKLAMA

Su švaria karma gimsta tie, kuriems praeitame gyvenime pavyksta nurašyti savo skolas ir blogus darbus pridengti gerais. Antrasis variantas – naujos sielos gimimas. Niekas nežino, kiek pasaulyje dabar yra naujų sielų, kurios išgyvena savo pirmąjį įsikūnijimą, tačiau daugelis ekspertų mano, kad jų yra labai mažai, todėl geriau nesitikėti, kad gimėte su tyra karma. Darykite gerus darbus kiekvienoje situacijoje.

Jei negalite išeiti iš toksiškų santykių, jie yra karminiai

Karminiai santykiai yra tie, kurie įrašyti į mūsų likimą danguje. Tai gali būti žmogus, kuris turėtų parodyti mums teisingą gyvenimo kelią, arba tas, su kuriuo turime nebaigtų reikalų iš praėjusio gyvenimo. Ryšys su tokiu žmogumi gali būti neįtikėtinai stiprus.

REKLAMA

Specialistai pataria nesuvokti nesėkmių meilėje kaip karminių santykių. Jei negalite su kuo nors išsiskirti, tai jūsų problema, o ne Visatos troškimas. Taip, egzistuoja karminiai santykiai, tačiau likimas nekankins jūsų problemomis, versdamas gyventi su tuo, ko nemylite. Karma turi kitų būdų bausti už padarytas nuodėmes.

REKLAMA

Vienatvė yra bausmė

Karma gali atsiųsti žmogui vienatvę, tačiau tai ne visada yra bausmė už kai kurias nuodėmes. Gana dažnai žmonės patys yra vieniši arba nenori pripažinti, kad nenori dirbti su savimi, kad taptų įdomesni priešingai lyčiai. Daugeliu atvejų žmonių vienatvė nėra jokia karma. Tik retais atvejais Visata neleidžia kam nors mylėti ir būti mylimam, tačiau ir tai gali būti pataisyta. Jei jaučiate, kad negalite įveikti vienatvės, vadinasi, nepakankamai stengiatės.

Visata mėgsta kerštą

Karma nėra kerštas. Kerštas yra nuodėmė ir prieštarauja gėrio ir tvarkos dėsniams. Dvasiniai pasaulio dėsniai yra skirti tam, kad mūsų gyvenimas būtų geresnis ir harmoningesnis. Karmos tikslas yra aukščiausias teisingumas. Jei gavote bausmę, tai dėl to, kad jūsų gerų ir blogų darbų pusiausvyra pasislinko į tamsiąją pusę. Visata nukreipia mus teisingu keliu su bausmėmis, todėl kiekvienoje problemoje turite išmokti skaityti slaptas žinutes.

REKLAMA

Karma yra likimas

Ne, nėra. Likimas yra jūsų veiksmų visuma, taip pat jų pasekmė. Karma, kaip minėta aukščiau, yra savotiškas gėrio ir blogio pusiausvyros pasaulyje reguliatorius, taip pat įrankis, kuriuo Dievas ar Visata bando padėti mums eiti teisingu gyvenimo keliu. Tiesiog atminkite, kad kančios ir problemos ne visada yra susijusios su karma. Kartais tai yra blogų sprendimų rezultatas.

karma

REKLAMA

Gera karma garantuoja laimę

Bet kokia karma gali būti sugadinta akimirksniu. Užtenka tiesiog padaryti baisų poelgį, rimčiausią nuodėmę. Todėl visada stenkitės daryti gerus darbus.

Daugelis žmonių mano, kad jei dabar padarys daug gero, tai likimas jų nenubaus už netinkamą elgesį ateityje. Tai yra blogai. Jei taip galvojate, jūsų geri darbai neturės daug svorio. Darykite gerus darbus iš visos širdies arba išlikite neutralūs. Visata žino viską apie mūsų motyvus ir mintis. Jūs negalėsite jos pergudrauti.

REKLAMA

Bloga karma yra nepataisoma

Net pats blogiausias žmogus žemėje gali pakeisti karmą sumažindamas neigiamų darbų disbalansą. Bėda ta, kad kartais tam neužtenka laiko. Daugelis atiduoda savo gyvybę kito žmogaus labui arba atiduoda visą savo turtą tiems, kuriems jo reikia. Tai kilnūs poelgiai, bet net ir jie kartais gali nepadėti.

Jei žmogus mirė su bloga karma, tai kitame įsikūnijime jis turės galimybę ją ištaisyti į gerąją pusę. Tik klausimas, kiek laiko tai užtruks. Niekada nevėlu pradėti daryti teisingus darbus.

likimo ratas, Žemas savęs vertinimas, karma

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].