5 pavojingiausios gruodžio mėnesio dienos

Ne visi astrologiniai ir astronominiai įvykiai yra palankūs. Ekspertai, kaip visada, atskleidė, kurios dienos gruodžio mėnesį bus pavojingiausios.

REKLAMA

Gruodžio 4 diena – Venera pareis į Skorpiono ženklą

Pirmasis pavojingas įvykis – Veneros perėjimas iš Svarstyklių į Skorpiono ženklą. Pati ši diena bus itin nepalanki. Astrologai mano, kad didžiausia grėsmė bus mūsų gerovei. Šią dieną galite lengvai susirgti.

REKLAMA

Gruodžio 13 diena – Merkurijaus retrogradinio judėjimo pradžia

Retrogradinis Merkurijus visada yra blogas įvykis, o tai reiškia tik viena – problemas su pinigais, darbu ir išsilavinimu. Mūsų atmintis šią dieną veiks labai prastai. Neleiskite pinigų šią dieną ir nesitikėkite kitų žmonių pagalbos. Būkite itin atidūs niekam neduokite tuščių pažadų. Merkurijus bus retrogradinis iki kitų metų sausio 2 dienos.

REKLAMA

Gruodžio 22 diena – žiemos saulėgrįža ir Saulės bei Merkurijaus jungtis

Žiemos saulėgrįža yra tamsiausia metų diena. Dauguma žmonių turės labai mažai energijos ar noro ką nors daryti. Labai gerai, jei ši diena jums bus laisva. Jei ne, neapkraukite savęs darbais ir veikla. Saulės ir Marso jungtis padarys mus impulsyvesnius ir agresyvesnius. Būkite malonesni žmonėms ir neskubėkite daryti išvadų. Tai pati pavojingiausia gruodžio diena.

Gruodžio 28 diena – Merkurijaus ir Marso jungtis

Merkurijus ir Marsas kartu vienas su kitu visada atneša chaosą ir sunaikinimą. Būkite itin atsargūs visame kame – nuo ​​darbo iki vairavimo. Tokiomis dienomis kaip gruodžio 28 d., jokiu būdu neturėtumėte daryti nieko, kas galėtų jums kaip nors pakenkti. Pačios baisiausios baimės tokiomis dienomis išsipildo.

REKLAMA

Gruodžio 29 diena – Venera pereis į Šaulio ženklą

Gruodžio 29 d. Venera pereis į Šaulio ženklą, tačiau tai nėra geriau nei jos viešnagė Skorpione. Gruodžio 29 dieną mūsų laukia problemos su intelektualiniais gebėjimais. Sprendimų priėmimas ir mąstymo procesai bus sunkūs. Venera šioje pozicijoje išliks iki kitų metų sausio 22 dienos.

gruodžio

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.