4 pavojingiausios 2023 m. liepos mėnesio dienos

Norint geriau suprasti, koks bus antrasis vasaros mėnuo, svarbu žinoti, kurios dienos bus pavojingos ir kokios bus šiomis dienomis vykstančių neigiamų įvykių pasekmės. Astrologai pasakojo, ko reikia bijoti liepos mėnesį.

REKLAMA

Liepos 1 d. – Saulės ir Merkurijaus jungtis

Liepos 1 dieną įvyks Saulės ir Merkurijaus jungtis, kuri palies dvi pagrindines temas: komunikaciją ir finansus. Darbo ir finansiniuose reikaluose mūsų laukia chaosas ir sumaištis. Bendraujant su žmonėmis kils daug problemų ir negatyvo. Nesusipratimai galimi visais lygmenimis – santuokoje, darbe. Stenkitės šią dieną niekam neparodyti savo toksiškumo.

REKLAMA

Liepos 3 d. – Supermėnulis Ožiaragio ženkle

Supermėnulis būna tada, kai pilnatis yra arčiausiai Žemės. 2023 metais iš viso bus trys tokie Mėnuliai, o liepos 3 dieną pilnatis bus Ožiaragio ženkle, todėl tai bus gana pavojingas laikas. Žemės stichijos stiprumas gerokai susilpnins Mėnulį, o mes būsime silpnesni ir tingesni. Be jokios abejonės, ši diena bus itin nepalanki, tačiau išliks gana nuspėjama.

Didelė problema yra ta, kad žmonės greičiausiai nustos klausytis vienas kito. Rasti kompromisus bus daug sunkiau. Užsispyrimas gali sukelti didelių problemų darbe.

REKLAMA

norus, dienos

Liepos 23 d. – prasidės Veneros retrogradas

Nuo liepos 23 iki rugsėjo 3 d. bus Veneros retrogradinis judėjimas. Pati Veneros retrogradinės fazės pradžios diena bus itin pavojinga, nes liepos 23 dieną neteksime dalies energijos, fizinių jėgų. Noras kažką daryti ir kažko siekti gali išblėsti daugelyje iš mūsų. Liepos 23 dieną ir meilė, ir sveikata sumažės. Galimas staigus jėgų praradimas. Būkite atsargūs.

REKLAMA

Liepos 27 d. – Merkurijus susijungs su Venera

Veneros ir Merkurijaus jungtis yra pavojingiausias astrologinis, kuris įvykis liepos mėnesį. Kai šios dvi planetos yra toje pačioje Žemės pusėje, tai sukelia rimtų energijos problemų. Šią dieną neteksime jėgų, tapsime agresyvūs. Beveik niekas nenorės rasti bendros kalbos su kitais. Vietoj to, visi norės tiesiog būti savanaudiški.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].