2023 metų liepos mėnesį galios dienos

Galios dienos yra pačios palankiausios liepos mėnesio dienos. Astrologai papasakojo, kada mums labiausiai seksis. Pabandykite prisiminti arba užsirašykite šias dienas, kad žinotumėte, kada turėtumėte būti aktyviausi.

REKLAMA
norus

Liepos 2 d. – Veneros opozicija su Uranu

Tai yra gana harmoningas aspektas, tačiau tai ne visada lemia tai, kad viena ar kita diena tampa energetiškai stipri. Šį kartą situacija pasikeis. Astrologų prognozėmis, liepos 2-oji bus puiki diena pradėti naują verslą ir semtis kūrybinio įkvėpimo. Gali būti, kad Visata nuspręs padėti.

Liepos 7 – veidrodinė data

Tai yra sėkmės skaičius. Jis yra universalus. Šią dieną mes galėsime tapti laimingesni ir padaryti tai kaip įmanoma greičiau. Greičiausiai kiekvieno iš mūsų gyvenime atsiras kažkas malonaus – naujas žmogus, nauji norai. Šią dieną taip pat galite tikėtis geros nuotaikos antplūdžio, didėjančio tikėjimo savimi.

REKLAMA

Liepos 10 d. – Merkurijaus ir Plutono opozicija

Šių dviejų planetų priešprieša yra labai stipri. Liepos 10-oji bus bendravimo, flirto, romantikos, taip pat sėkmingo kūrybinio ir verslo bendradarbiavimo diena. Labai tikėtina, kad žmonės šią dieną bus labai produktyvūs. Jei turite priešų, su kuriais norėtumėte susitaikyti, ženkite pirmąjį žingsnį. Tai tikrai bus geras sprendimas. Net jei jums nebus atsakyta, tai vis tiek sumažins negatyvumo laipsnį ir padės atsikvėpti, leistis į derybas.

Liepos 11 d. – Merkurijus įžengs į Liūto žvaigždyną

Merkurijaus perėjimas į Liūto ženklą – itin palankus metas tiems, kurie nori dalį pinigų ir laiko skirti pramogoms bei geroms emocijoms. Liepos 11 dieną daugelis iš mūsų galės pasiekti sėkmę meilės sferoje, taip pat rasti galimybę sėkmingai investuoti savo pinigus, pavyzdžiui, į nekilnojamąjį turtą.

REKLAMA

Liepos 20 d. – Marso ir Saturno opozicija

Marsas ir Saturnas šią dieną bus stabiliame ir palankiame aspekte – opozicijoje. Jie bus išsidėstę priešingose ​​Žemės pusėse, o tai sukels galingą teigiamos energijos antplūdį. Daugelis žmonių norės daugiau dirbti ir mažiau tingėti. Atsiras motyvacijos, įkvėpimo, naujų siekių ir pozityvo. Daugumos iš mūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę, nes žymiai pagerės psichinė būsena.

REKLAMA

Liepos 22 d. – Saulės ir Plutono priešprieša

Saulė ir Plutonas yra du labiausiai nutolę Saulės sistemos objektai. Jų akistata vyksta gana retai. Tai labai įdomus įvykis astrologijos požiūriu. Specialistai pastebi, kad ši diena vyks globojant teigiamą energiją ir gerą nuotaiką. Saulė ir Plutonas padės žmonėms atsikratyti nuoskaudų, slegiančių minčių ir abejonių. Šis aspektas turės teigiamos įtakos mūsų pasitikėjimui savimi.

Liepos 28 d. – Merkurijus įžengs į Mergelės ženklą

Merkurijus Mergelės ženkle išliks iki spalio 4 dienos. Tai bus geriausias metų laikas šiai planetai ir mūsų finansiniams reikalams, bendravimui ir kūrybai. Liepos 28-oji bus finansinės stiprybės diena. Šią dieną galima ir net reikia daugiau dirbti, ieškoti naujų galimybių ir įgyti naujų žinių.

REKLAMA

Galios dienos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].