Ar kada nors atsidūrėte tokioje padėtyje, kai kiti žmonės nematė jūsų potencialo? Tai gali labai nuliūdinti ir netgi sumažinti jūsų savivertę. Vis dėlto, jūs žinote apie save daugiau nei bet kas kitas. Tik jūs pats galite suprasti, ką iš tiesų sugebate, ir nelaukti kitų žmonių patvirtinimo.

REKLAMA

Astrologai papasakojo, kokios yra skirtingų Zodiako ženklų stipriosios pusės. Sužinokite, koks yra jūsų potencialas.

REKLAMA

Zodiako ženklų stipriosios pusės

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

REKLAMA

Žmonės jus vadina alfa vyru ar alfa moterimi. Jie tai ištaria taip, tarsi tai būtų kažkas blogo. Nors kartais galite būti šiek tiek agresyvus, jūs tikrai užjaučiate visus, kurie turi bėdų. Jūs netgi galite parodyti tikrą didvyriškumą ir išdrįsti padėti kam nors beviltiškoje situacijoje. Na, o tai, kad esate alfa, tikrai nėra taip reikšminga!

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

REKLAMA

Jūsų Zodiako ženklas siejamas su sunkiu darbu ir rutina, tačiau jūs tikrai žinote, kaip atsipalaiduoti. Esate tikras meno mylėtojas, kuris gali tapti kiekvieno vakarėlio siela. Žinote, kaip kuriam laikui atsikratyti visų rūpesčių ir smagiai praleisti laiką, o tada vėl grįžti į įprastą rutiną. Jums patinka karts nuo karto atsipalaiduoti ir dėl nieko nesijaudinti.

Dvyniai (gegužės 21 d. –  birželio 20 d.)

REKLAMA

Jūs turite daug skirtingų savo asmenybės pusių, jums būdinga labai įvairialypė prigimtis, kurios niekas negali pralenkti. Pasineriate į beveik viską, kas jus domina, nes galite sau tą lesti.

Kitiems jūs galite atrodyti neramus ir pernelyg impulsyvus žmogus, tačiau iš tiesų esate pakankamai sumanus ir patyręs, kad sutelktumėte savo energiją į svarbius dalykus. Jūs esate visų sričių meistras ir daugelio sričių ekspertas!

REKLAMA

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

lapkritis

REKLAMA

Vėžiai dažniausiai sulaukia pastabų, kad jie yra „pernelyg nuotaikingi“ arba „per jautrūs“, nors jūsų padidėjęs jautrumas sunkiais laikais daro didelę paslaugą kitiems. Jūs turite motinišką energiją, kuri leidžia kitiems žmonėms šalia jūsų jaustis saugiems. Būti su jumis visada yra šilta ir gera.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

REKLAMA

Kokios yra Liūto stipriosios pusės? „Visos“, – atsakys patys Liūtai. Vis dėlto, būkime konkretesni. Visi žiūri į Liūtą, nes jis kitus žmones traukia tarsi magnetas. Dėl prigimtinio grožio ir kilnumo ne visada pavyksta pastebėti, kad Liūtas trokšta valdžios. Kai kurie žmonės tikrai be reikalo nuvertina Liūtus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

REKLAMA

Žmonės mano, kad visus sunkumus įveikiate gudrumu, tačiau tai nėra tiesa. Siekiate tobulumo ir norite, kad ir kiti  galėtų išnaudoti savo potencialą. Jūs tiesiog norite jiems padėti, tarsi būtumėte gerasis samarietis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

REKLAMA

Žmonės tikrai pastebi jūsų žavingą prigimtį ir klaidingai laiko jus naiviu ir nesavanaudišku žmogumi. Vis dėlto, jūs puikiai žinote, kaip manevruoti ir gauti tai, ko norite (jei tai nekenkia kitiems žmonėms). Svarbiausia, kad galiausiai visi būtų laimingi.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

5 zodiako ženklai, kurie lapkričio mėnesį galės pakeisti savo gyvenimą

Dėl savo paslaptingos prigimties esate labiausiai nesuprastas Zodiako ženklas. Nors galite atrodyti santūrus, žmonės retai įvertina jūsų ugningą ir aistringą energiją. Vis dėlto, taip būna tik iki tol, kol prarandate savitvardą. Jūsų potencialo tikrai nereikėtų nuvertinti.

REKLAMA

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Jūsų nuotykių troškimas yra tiesiog nepasotinamas. Jūs turite laisvą dvasią ir nekenčiate jausmo, kad esate „pririštas“ ar kaip nors suvaržytas. Galite dėti visas pastangas, kad apsaugotumėte savo laisvę, net jei tai reiškia, kad reikės atsisveikinti su kai kuriais žmonėmis.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Būtina įvertinti jūsų norą siekti užsibrėžtų tikslų. Nors kiti gali išsikelti tikslus kiekvienų naujų metų pradžioje, tačiau jūs tikriausiai kas mėnesį išsikelsite vis naujus tikslus (ir jų sieksite)! Esate labai ambicingas žmogus.

REKLAMA

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Nors kiti gali matyti jus kaip emociškai nutolusį ir intymumo vengiantį žmogų, tačiau giliai širdyje esate tikras humanitaras. Jūs vertinate bendruomeniškumo jausmą ir esate varomoji jėga, kuri galiausiai suartina žmones.

REKLAMA

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Nors jums patinka reguliariai pasinerti į savo fantazijų kupiną pasaulį, suprantate, kaip svarbu prireikus  nusiraminti. Esate svajotojas, bet taip pat esate lankstus pokyčiams bei įvaldęs meną prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Tai – didelė retenybė ir ypatinga jūsų dovana.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].