Zodiako ženklų reitingas: po kuriais iš jų gimsta geriausios moterys?

Šis trumpas zodiako ženklų reitingas atskleis, po kuriais ženklais gimsta geriausios moterys ir kodėl jos tokiomis laikomos. Pasiskaitykite!

4 vieta – Vėžys

vėžys

Vėžio ženklo atstovės myli ir saugo artimuosius. Jos niekada nepaliks mylimo žmogaus bėdoje. Jos išsiskiria švelniu, rūpestingu charakteriu ir yra labai prisirišusios prie savo šeimos bei sielos draugo. Dėl artimųjų ar draugų šios moterys padaryti gali viską..

šeima

Tačiau Vėžio ženklo atstovės yra jautrios ir turi pažeidžiamą sielą, todėl, jei kas nors jas įžeidžia, jos gali trenkti kumščiu į stalą arba atrodyti šaltos ir abejingos.

3 vieta – Jautis

jautis

Jaučio ženklo atstovės myli gamtą ir gyvūnus. Jos išsiskiria meile gamtai, gyvūnams ir visiems aplinkiniams. Šios moterys yra malonios, švelnios, mielos ir kuklios, tačiau gali baisiai supykti, jeigu kažkas įvyks ne pagal jų norus.

pyktis

Jos nebūna per vidurį – arba yra labai ramios, arba labai piktos. Todėl tuos, kuriuos myli Jaučio ženklo atstovės apipils rūpesčiu, o tuos, kurie jas supykdė – įtūžiu.

2 vieta – Svarstyklės

svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovės yra be galo švelnios. Jos dievina patogumą, kartais net prabangą ir ramų gyvenimą. Jos nepradeda konfliktų savo draugų rate. Šio ženklo atstovės visada stengsis išvengti konfliktų ir nepatogių situacijų. Nors patys artimiausi žmonės būna išimtis, kartais šios moterys elgiasi kaip princesės ir diktuoja nurodymus.

princesė

Bet tai ne iš blogos valios. Dauguma Svarstyklių ženklo atstovių yra švelnios būtybės. Jos taip pat dievina mažus augintinius: kates, šunis, triušius ir pan.

1 vieta – Žuvys

žuvys

Viso pasaulio liūdesį išgyvenančios Žuvys yra neginčijamos šio sąrašo lyderės. Daugelis šio ženklo atstovių yra geraširdės ir tyros sielos asmenybės. Jos yra pasirengusios padėti ne tik artimiesiems, bet ir visiems aplinkiniams. Jos gyvena nuostabiame savo svajonių pasaulyje, mėgsta rūpintis gyvūnais ir jų gaili (todėl dažnai apsiima globoti benamius gyvūnus).

katės

Žuvų ženklo atstovių gerumas neturi ribų. Jos tikrai yra geriausios moterys, nes jaudinasi net dėl tų, kurie nenusipelno jų dėmesio. Bandydamos išgelbėti žmogų, jos dažnai atsiduria sudėtingose situacijose, dėl kurių tenka stipriai nukentėti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].