Zodiako ženklų atstovių suderinamumas su kitais santuokoje. Visas Zodiako ženklų sąrašas

Tikriausiai jums įdomu sužinoti, koks yra Zodiako ženklų suderinamumas santuokoje. Pateikiame jums išsamų Zodiako ženklų sąrašą. Išsiaiškinkite, ar esate tinkami vienas kitam pagal savo Zodiako ženklą. Kiekviena moteris svajoja rasti vyrą, su kuriuo galėtų sukurti stiprią ir laimingą šeimą. Ir kartais mums atrodo, kad sutiktas partneris yra tas išrinktasis, kurio laukėme visą gyvenimą, tačiau po kurio laiko suprantame, kad klydome.

REKLAMA

Zodiako ženklų suderinamumas

Nebūtina skirtis su vyru, jei jis netinka pagal jūsų horoskopą. Pakanka tik išsiaiškinti, kokių problemų gali kilti santuokoje su šiuo vyru, ir pasiruošti joms. Zodiako ženklų suderinamumas santuokoje pagal metus yra puikus dalykas! Taikant tinkamą požiūrį, tai padeda apeiti daug aštrių santykių kampų. Ar jūs to norite? Neabejotinai! Tad paklauskime žvaigždžių, kaip turėtumėte elgtis su sutuoktiniu, kuris yra vieno ar kito Zodiako ženklo atstovas. Taigi… Zodiako ženklų suderinamumas santuokoje.

REKLAMA

Avino ženklo atstovės

Su vyru Avinu jos siekia dominavimo, o tai kels įtampą. Normalioje santuokoje žmona turėtų būti paklusnesnė. Santuoka su Jaučiu taip pat yra sunki – Jautis yra pragmatiškas, ir tai erzina. Aljansas su Dvyniais gali būti labai sėkmingas. Abu partneriai yra nenuilstantys, žingeidūs, aktyvūs ir galintys vienas kitą papildyti. Santykiai su Vėžio ženklo atstovu iš pradžių žada stiprų seksualinį potraukį, o vėliau – kivirčus dėl smulkmenų. Nuolatinės audros gali sukelti sąjungos žlugimą.

Santuoka su Liūto ženklo atstovu bus sėkminga, jei nuolat girsite jo seksualumą ir potenciją. Mergelės ženklo sutuoktinis taip pat labai tinka Avino ženklo atstovei. Jums tereikia atleisti jam už santūrumą ir nesugebėjimą elgtis pernelyg atsipalaidavusiai. Tačiau su Svarstyklių atstovu, turinčiu polinkį viską idealizuoti, bus gana sunku sutarti – turėsite gyventi pagal savo vyro idealą.

REKLAMA

Skorpiono ženklo sutuoktinis bus labai nepriklausomas, kad jei jam nebus suteikta laisvė, tad tai gali sukelti rimtų nesutarimų. Avino ir Šaulio sąjunga žada būti gana gera, jei į konfliktus žiūrėsite su humoru. Avinas ir Ožiaragis taip pat susitvarkys vienas su kitu, kai tik žmona pažadins stiprų libido santūriam vyrui. Su Vandenio ženklo atstovu reikia būti labai taktiškai, tada ir ryšys su juo bus puikus. Avino ir Žuvų sąjunga itin sėkminga visais atžvilgiais.

Jaučio ženklo atstovės

Jaučio ir Avino sąjunga sėkminga tik tada, kai žmona neatvėsina vyro entuziazmo ir atleidžia jam už retas neištikimybes. Ryšys tarp Jaučio ženklo moteris ir vyro dviprasmiškas – Jaučio ženklo vyrai mėgsta persekioti moteris. Jei žmona to nesureikšmins, ryšys taps stiprus ir malonus. Santuoka su Dvynių ženklo atstovu yra sunki. Dvyniai yra dualistiški ir permainingi, o į pastovumą linkęs Jautis sunkiai nuolat prisitaiko prie savo antros pusės. Jaučio ženklo atstovės gali turėti sėkmingą santuoką su Vėžio ženklo atstovu, jei fizinė jų pusė tenkina abu partnerius.

REKLAMA

Jaučio ženklo moteris turės nuolat įtikti Liūto ženklo vyrui. Priešingu atveju santuoka greitai subyrės. Su Mergelės ženklo vyru ypatingų problemų nekils, jei nekreipsite dėmesio į sutuoktinio puritoniškumą. Gera santuoka yra ir su Svarstyklių ženklo sutuoktiniu, kuris viskuo stengsis žmoną patenkinti. Santykiai su Skorpiono ženklo vyru žada būti audringi, tam prireiks tolerancijos. Šaulio atstovas yra geras pasirinkimas aljansui, jei nesistengsite jo pririšti prie trumpo pavadėlio. Santuoka su Ožiaragio ženklo atstovu bus neromantiška, bet stabili, jei Jaučio ženklon atsrovė pažabos jo užsispyrimą. Gyvenimas su Vandenio ženklo vyru yra problemiškas dėl temperamentų skirtumo. Su Žuvų ženklo atstovu bus sunku sugyventi, jei taktiškai nepadėsite jam įgyvendinti jo fantazijų.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

REKLAMA

Dvynių ženklo atstovės

Dvynių ir Avinų sąjunga turi geras perspektyvas. Šiems žmonėms dviese nenuobodu. Tačiau su Jaučio ženklo vyru yra beveik visiškas nesuderinamumas. Jautis yra labai pavydus. Jis apribos Dvynių ženklo atstovių laisvę, kurios to netoleruos. Dvynių ženklo moterų ir vyrų ryšys nestabilus dėl jų abiejų impulsyvumo. Dvynių ir Vėžio ženklo atstovo derinys nėra labai sėkmingas. Vėžys pasitiki ir į Dvynių ženklo atstoves žiūrės rimtai. Kai jis supras, kad ši moteris žaidžia, santuoka subyrės. Tačiau Dvynių santuoka su Liūto ženklo vyru yra tiesiog idealus pasirinkimas! Liūtas į visas žmonos išdaigas reaguos su susižavėjimu ir niekuo jai netrukdys.

Vargu ar Dvynių ženklo atstovės ir Mergelės ženklo atstovai sukurs laimingą sąjungą. Mergelės ženklo vyrai nėra linkę į nuotykius, jie linkę kritikuoti Dvynių nenuspėjamumą. Su Svarstyklių ženklo atstovais santuoka žada būti labai laiminga. Abu sutuoktiniai yra nepavydūs, nevaldantys, jie abu turi atitinkamą temperamentą ir mėgsta eksperimentuoti.

REKLAMA

Tačiau Dvynių ženklo atstovėms bus sunku su pavydžiu Skorpionu. Aistra greitai atšals, santykiai gali tapti priešiški. Santuoka su Šauliu ženklo atstovu nėra bloga, jei sutuoktiniai vienas kitam nekelia perteklinių reikalavimų. Nelengva sukurti tvirtą aljansą su Ožiaragiu, jei neatsižvelgsite į jo konservatyvumą. Su Vandenio ženklo atstovu Dvynėms bus gerai. Pagrindinis jo charakterio bruožas – fantazijų nenuspėjamumas, kurį taip mėgsta Dvynių ženklo atstovės. Tačiau santykiai su Žuvų ženklo vyru yra nestabilūs dėl jų įtarumo ir nepasitikėjimo kitais žmonėmis.

Vėžio ženklo atstovės

Santykiai su Avinu yra sudėtingi. Vėžio ženklo atstovės linkusios savintis žmogų, o Avinas mėgsta laisvę ir nuotykius. Vėžio ženklo atstovių pavydas gali sugriauti santuoką. Santuoka su Jaučiu sėkminga – Jautis sugeba suprasti Vėžio ženklo atstovių nuotaikas ir išlyginti dėl to kylančias problemas. Gera sąjunga su Dvynių ženklo atstovu įmanoma, jei Vėžio ženklo atstovė gali pažaboti jo pavydą. Kai Vėžio ženklo atstovai santykius sukuria tarpusavyje, tada sutuoktinis per daug panašus į savo žmoną. Santuoka vargu ar bus laiminga, nebent partneriai taps draugiškesni vienas kitam.

REKLAMA

Vėžys ir Liūtas – sėkmingi santykiai, su sąlyga, kad Liūtas dominuoja, o Vėžio ženklo atstovė nuolat juo žavisi. Vėžys ir Mergelė turės gerą santuoką, nes šių ženklų atstovai vienas kitą puikiai supranta ir papildo. Su Svarstyklių ženklo atstovu Vėžio ženklo moteriai bus sunku sutarti dėl nepastovios Svarstyklių prigimties. Sąjunga bus rizikinga. Tačiau Skorpionas sugebės pradžiuginti žmoną savo aistra ir poreikiu apsaugoti.

Santykiai su Šauliu gali būti stabilūs, jei leisite jam patenkinti savo norus klajoti. Vėžio ženklo atstovėms sunku rasti bendrą kalbą su Ožiaragiu – Ožiaragis turi per daug šioms moterims svetimų interesų. Sąjunga bus nestabili. Vandeniai yra per daug smulkmeniški, mėgstantys nuotykius ir neatitinka Vėžio ženklo moterų poreikių. Šiems žmonėms bus sunku sukurti gerą partnerystę. Vėžys ir Žuvys yra nuostabi sąjunga. Šie žmonės puikiai tinka vienas kitam visame kame.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūto ženklo atstovės

Avinas labai tinka Liūtui santuokai – jis toks pat ekscentriškas ir aistringas. Tačiau Zodiako ženklų suderinamumas tarp Liūto ir Jaučio yra abejotinas, nes abu šie ženklai yra per daug užsispyrę. Liūto ženklo atstovės užmegs puikius santykius su Dvyniais, jei Dvyniai bus mandagūs ir leis šioms moterims dominuoti aljanse.

REKLAMA

Liūto ir Vėžio ryšio prognozė yra palanki, kai Vėžys labai myli Liūto ženklo atstoves ir jas garbina. Liūto ženklo atstovai sugeba pradžiuginti vienas kitą. Jie abu itin romantiški ir seksualūs. Liūto ženklo moterims bus sunku su Mergelės ženklo atstovu. Šie vyrai yra konservatyvūs ir nemėgsta Liūto ženklo moterų karališkojo autoriteto ir ekstravagancijos.

Liūto ženklo moterys gali gerai sutarti su Svarstyklių atstovais, jei išmoks kontroliuoti savo nuotaiką ir žavėsis savo partneriu. Su Skorpionu nebus lengva dėl Skorpiono noro savintis partnerį. Šaulio ženklo vyras yra puikus pasirinkimas Liūto ženklo atstovei. Jis yra atsidavęs ir gali įkvėpti savo žmoną.

REKLAMA

Praktiškas Ožiaragis puikiai derės su Liūto ženklo moterimi tik tuo atveju, jei ji pasiduos kai kuriems jo reikalavimams ir taps ne tokia ekstravagantiška. Vandenio ir Liūto santuoka paprastai yra nepageidaujama. Vandenio analitiškas protas pakerta Liūto ženklo moters pasitikėjimą savimi. Liūto ir Žuvų sąjunga taip pat nesėkminga. Šie žmonės tiesiog nesupranta vienas kito.

Mergelės ženklo atstovės

Avinas yra netinkamas partneris dėl interesų ir temperamentų skirtumo. Mergelė bus patenkinta Jaučiu, nes šie žmonės yra visiškai suderinami beveik visose gyvenimo srityse. Aljansas su Dvyniais sėkmingas tik seksualiniuose reikaluose. Priešingu atveju laisvę mylintys Dvyniai erzina Mergelę. Mergelės ir Vėžio ryšys bus puikus. Mergelė nori rūpintis žmogumi, o Vėžys linkęs į priklausomybę.

REKLAMA

Mažai tikėtina, kad Mergelė susitars su Liūtu. Mergelė yra pragmatiška, o Liūtas yra ekspansyvus ir nepakenčia kritikos. Aljansas su Mergelės ženklo vyru yra įmanomas, tačiau vargu ar jis bus ryškus ir džiaugsmingas dėl abiejų šių žmonių santūrumo.

Bendravimas su Svarstyklių ženklo vyru nėra lengvas. Lengvabūdišką gyvenimą mėgstantys Svarstyklių atstovai ir į tai nepalankiai žiūrinti Mergelė turi mažai ką bendro. Sąjunga su Skorpiono ženklo vyru bus sėkminga, jei Mergelė leis jam pažadinti seksualumą. Šaulys nėra tinkamas kandidatas į vyrą Mergelei. Jis netoleruos Mergelės apdairumo tiek gyvenime, tiek sekse. Mergelės ir Ožiaragio santuoka bus stipri ir sėkminga. Šie žmonės abu yra praktiški, santūrūs ir turi daug bendrų interesų. Mergelei geriau nekurti santykių su Vandeniu. Mergelė – puritonas, Vandenis – beprotis. Sudėtinga ir sąjunga su Žuvimis – Mergelė santūri meilėje, o Žuvų ženklo vyrams meilė yra pagrindinis dalykas gyvenime.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, Zodiako

Svarstyklių ženklo atstovės

Santykiai su Avinu įtempti. Avinas nenuilstantis, o Svarstyklės trokšta ramybės. Santuoka su Jaučiu vargu ar bus sėkminga. Svarstyklės – romantiškos, Jautis – savininkiškas ir materialistas. Partnerystė su Dvyniais yra ideali. Abu šie žmonės yra aistringi, romantiški ir mylintys laisvę. Santuoka su Vėžio ženklo atstovu yra sunki. Svarstyklės impulsyvios ir nepastovios, Vėžys – pragmatiškas ir ekonomiškas.

REKLAMA

Sąjunga su Liūtu šilta, jei Svarstyklės yra prastesnės už valdingąjį Liūtą. Mergelės ženklo atstovai yra tarsi diktatoriai, vargu ar padarys savo Svarstyklių ženklo žmoną laimingą. Šios moterys puikiai sutars su savo vyru, gimusiu taip pat po Svarstyklių ženklu, jei abu partneriai laikysis praktiškesnio požiūrio į gyvenimą.

Skorpiono ženklo vyrai per daug pavydūs Svarstyklėms. Santykiai gali būti audringi, aistringi, bet galiausiai baigsis. Su Šauliu Svarstyklės yra laimingos, jei atleidžia jam nepriklausomybės troškimą. Aljansas su sutuoktiniu Ožiaragiu yra labai apgailėtinas, nes darboholiką Ožiaragį erzina Svarstyklių tingumas, o Svarstyklės negali pakęsti Ožiaragio praktiškumo. Sąjunga su Vandeniu sėkminga. Vandenis puikiai papildo savo žmoną tiek namuose, tiek lovoje. Svarstyklėms nebus lengva gyventi su Žuvų ženklo atstovu. Nė vienas iš jų nenorės prisiimti atsakomybės už šeimą.

REKLAMA

Skorpiono ženklo atstovės

Santykiai su Avinu nelygūs dėl abiejų partnerių egoizmo ir ambicijų. Skorpiono ženklo atstoves su Jaučiu gali suvienyti tik lova. Priešingu atveju vargu ar jie norės būti kartu.

Dvyniai Skorpiono ženklo moterims kels nuolatinę įtampą. Dvyniai per daug permainingi, o Skorpiono ženklo moterys – atkaklios. Jos gali sukurti nuostabią sąjungą su Vėžio ženklo atstovu. Su juo yra beveik visiškas suderinamumas tiek seksualiniuose santykiuose, tiek charakterio atžvilgiu.

REKLAMA

Su Liūtu Skorpiono ženklo moterims geriau nekurti santykių. Abu partneriai bus tikri karštakošiai, namuose bus nuolatiniai skandalai. Su Mergelės ženklo atstovais Skorpiono ženklo moterys susidurs su nesuderinamumu seksualiniuose santykiuose. Jei jų nebus, sąjunga bus gera.

Skorpiono ženklo atstovės santuoka su Svarstyklių atstovais yra sudėtinga. Svarstyklių ženklo atstovai – tingūs ir jautrūs, o Skorpiono atstovės – aktyvios ir pavydžios. Skorpiono ženklo atstovės sąjunga su Skorpionu vyru taip pat nesėkminga dėl šio ženklo atstovų charakterių panašumo.

REKLAMA

Ryšys tarp Skorpiono ženklo moteris ir Šaulio taip pat nepalieka norimo rezultato. Šaulys per daug mėgsta laisvę, Skorpiono atstovės – linkusios savintis žmogų. Skorpiono ženklo atstovės nesunkiai ras bendrą kalbą su Ožiaragio ženklo moterimis, o santuoka bus darni.

Sąjunga su Vandeniu yra nesėkminga. Skorpiono ženklo moteris nesugebės susitaikyti su jo socialumu ir nepraktiškumu. Gera Skorpiono ir Žuvų santuoka. Šio ženklo vyrai mielai paklus Skorpiono ženklo moterims.

REKLAMA

skorpionas, viršininkai, vasaros, Zodiako

Šaulio ženklo atstovės

Šios moterys turi daug bendrų pomėgių su Avinu. Santuoka bus puiki. Geri santykiai su Jaučiu pareikalaus savidisciplinos. Jautis – praktiškas namų šeimininkas, Šaulio ženklo moterys – neramios.

REKLAMA

Dvyniai yra pernelyg aktyvūs ir nenuspėjami. Rimtas ryšys yra problemiškas. Šaulio ir Vėžio sąjunga taip pat nepatikima. Vėžys mėgsta stabilumą ir saugumą, Šaulio ženklo moterys trokšta nuotykių.

Liūtas yra idealus partneris Šaulio ženklo atstovei. Šie žmonės turi daug bendro, o tai leidžia jiems puikiai suprasti vienas kitą. Ryšys su Mergelės ženklo atstovu yra trapus. Pedantiški Mergelės atstovai negali pakęsti Šaulio ženklo moterų neapdairumo. Tačiau Svarstyklių ženklo vyras tinka Šaulio praktiškumui ir netgi labai patinka. Aljansas su šio ženklo vyrais yra perspektyvus ir bus ilgas bei laimingas. Šaulio ženklo moteris visą laiką erzins Skorpioną dėl savo nepriklausomybės. Santuoka tarp jų nebus lengva.

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovų santykiai nenuspėjami dėl prigimčių panašumo. Šaulio ir Ožiaragio sąjunga nepatikima. Šaulio ženklo atstovės – impulsyvios ir neracionalios, Ožiaragis – atsargus ir griežtas. Šaulys ir Vandenis puikiai supras vienas kitą, nes turi panašius charakterius. Gera Šaulio ir Žuvų sąjunga abejotina. Žuvų ženklo vyrai neaktyvūs ir drovūs, Šaulio ženklo moterys – energingos ir bendraujančios.

Ožiaragio ženklo atstovės

Ši moteris viskuo konkuruos su Avinu. Santuoka bus sėkminga, jei abiem partneriams patiks kovoti. Santykiai su Jaučiu puikiai klostysis dėl gyvenimiškų vertybių panašumo.  Dvyniai ir Ožiaragis yra priešingybės. Mažai tikėtina, kad sąjunga tęsis ilgai. Ryšys tarp Ožiaragio ir Vėžio taip pat gali būti trumpalaikis – šie žmonės pernelyg skirtingi. Liūtas Ožiaragiui taip pat yra nelabai geras partneris. Abu šie ženklai yra pernelyg nepriklausomi.

REKLAMA

Ožiaragis ir Mergelė turės stiprią sąjungą. Abu ženklai yra konservatyvūs, priklausomi, praktiški ir atsargūs. Bendravimas su Svarstyklių ženklo vyrai nebus lengvas. Svarstyklių ženklo atstovai yra savanaudiški ir nepajėgūs patenkinti Ožiaragio ženklo moterų poreikių. Ožiaragio ir Skorpiono santuoka sėkminga. Ožiaragio ženklo atstovės sugeba susitaikyti su Skorpiono polinkiu dominuoti.

Sąjunga su Šauliu yra sunki dėl Ožiaragio ženklo moterų konservatyvumo ir Šaulio ekstravagancijos. Ožiaragio ženklo atstovų ryšys tenkina. Abu šie žmonės darbštūs ir taupūs. Santuoka su Vandeniu sėkminga, jei tarp sutuoktinių užsimezga draugiški santykiai. Ožiaragio ryšys su Žuvimis puikus. Šie žmonės puikiai papildo vienas kitą.

REKLAMA

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas, Zodiako

Vandenio ženklo atstovės

Su Avinu, jei jis tampa lyderiu, sąjunga yra puiki. Vandenio ženklo atstovės nuolat susiduria su Jaučiu – abu šie žmonės yra bekompromisiai ir turi stiprią valią. Vandenio santuoka su Dvyniais yra perspektyvi ir sėkminga. Dvyniai noriai pasiduoda Vandenio ženklo moterims ir dalinasi savo interesais. Aljansas su Vėžiu yra problemiškas dėl per didelio Vėžio emocionalumo. Santykiai su Liūtu yra sudėtingi.

REKLAMA

Liūtas labiau domisi savo fizine išvaizda, o Vandenio ženklo moterims rūpi jų dvasinė būsena. Gera santuoka su Mergelės ženklo atstovais įmanoma tik esant bendriems pomėgiams.

Su Svarstyklėmių ženklo atstovais santykiai bus laimingi. Vandenio ženklo moterys ir Svarstyklių ženklo vyrai turi panašių siekių. Santuoka su Skorpionu yra nerekomenduojama. Jis labai pavydus ir gali tapti agresyvus, su to Vandenio ženklo moterims nereikia.

REKLAMA

Vandenį ir Šaulį sieja puiki partnerystė. Abu šie ženklai nepavydūs, mėgsta fantazuoti ir būti visuomenėje. Sąjunga su Ožiaragiu yra prieštaringa. Ožiaragis yra savininkiškas, jam sunku ištverti Vandenio ženklo moters bendruomeniškumą. Santuoka tarp Vandenio ir Vandenio bus patikima – jie turi daug bendrų interesų. Vandenį su Žuvimis sieja trapus ryšys dėl tikslų skirtumo.

Žuvų ženklo atstovės

Šios moterys džiaugiasi Avinu, jei neteikia reikšmės jo atšiaurumui. Santuoka su Jaučiu sėkminga tada, kai jis daug dėmesio skiria žmonai. Žuvys taip pat sutars su Dvyniais, jei abu šie ženklai taps mažiau egocentriški.

REKLAMA

Žuvys ir Vėžys yra gera pora. Žuvų ir Liūto sąjunga bus sunki. Žuvys yra paslaptingos ir sentimentalios, o tai erzina nesaikingą Liūtą. Ryšys tarp Žuvų ir Mergelės ženklo atstovų nėra lengvas. Mergelės ženklo vyrai yra praktiški ir išrankūs, o tai skaudina pernelyg jautrias Žuvų ženklo atstoves.

Žuvų ir Svarstyklių sąjunga nėra labai palanki. Žuvims reikia lyderio, tačiau Svarstyklių ženklo vyrams būti lyderiais nepatinka. Šiuo atžvilgiu Žuvys bus patenkintos Skorpionais. Jie mėgsta dominuoti šeimoje. Aljansas su Šauliu yra nerekomenduojamas. Pasyvios Žuvys apkrauna savarankišką ir aktyvų Šaulį. Turėdamos stiprų ir galingą Ožiaragį, Žuvys jausis apsaugotos.

REKLAMA

Ryšys tarp jų bus patikimas ir stiprus. Nepriklausomi Vandeniai nesugebės suteikti tokios paramos Žuvims, todėl santuoka bus problemiška. Žuvų ženklo atstovų pora, nesant lyderiui, susiduria su emociniu išsekimu ir abejingumu.

bruožas, nuobodžiausi, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].