Kiekvienas iš mūsų turi draugą, kurio stiklinė visada pusiau tuščia, o ne pusiau pilna. Jis visada laukia kažko blogo ir visada ruošiasi blogiausiam. Įtarumas, liūdesys ir negatyvumas: kartais atrodo, kad tokie žmonės tiesiog gimsta pesimistais. Bet iš astrologinės pusės, jie tokie ir yra! Zodiako ženklai pesimistai – tai žmonės, kuriuos pačios žvaigždės stumia į neigiamą gyvenimo suvokimą. Būtent tai ir kelia grėsmę jiems.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai turi ypatingą statusą. Taip yra todėl, nes Mergelės ženklo žmonės iš prigimties yra analitikai. Todėl jie visada ruošiasi blogiausiam, nes, jų nuomone, nėra nereikalingų atsargumo priemonių. Be to, Mergelės ženklo atstovams rimtumas ir darbštumas dažnai virsta banaliu nesugebėjimu tinkamai atsipalaiduoti.

Šį Zodiako ženklą erzina optimistiškos minios nuotaikos linksmumas per šventes. Dažniausiai šio Zodiako ženklo atstovai nesupranta, kodėl turėtų gaišti laiką tokioms smulkmenoms. Pasiruošimas vakarėliui, pats vakarėlis, tvarkymasis po vakarėlio… Mergelės visa tai skaito laiko švaistymu. Todėl jos linkę į gyvenimą žvelgti pesimistiškai. Joms taip lengviau!

Žuvys

Būdingas šio ženklo savitumas – pasinėrimas į savo vidinį pasaulį. Žuvys nemėgsta palikti savo įprastų vietų be jokių ypatingų priežasčių. Atsipalaiduoti ir pasinerti į svajones jos paprastai gali tik vienatvėje su savimi. O vakarėlyje kampe juk nepavyks atsipalaiduoti!

 

 

 

 

Štai kodėl ryškios, šventinės, linksmos natos erzina Žuvis. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, Žuvims lengviau gyventi negatyviai! Šio ženklo atstovams įprasta pilkuma nėra problema: vidinis pasaulis ir taip spindi ryškiomis spalvomis. Tačiau džiaugsmingas triukšmas lauke labai vargina Žuvis.

Jautis

Jei Mergelės dėl savo analitinio mąstymo ruošiasi blogiausiam, tai Jaučiai tiesiog neturi laiko tikėtis geriausio! Net ir atostogų metu šio ženklo atstovai jaučiasi kaip per egzaminą. Reikšmingi įvykiai automatiškai patenka į Jaučių galvas kaip ypač svarbūs įvykiai. O tokiems dalykams reikia tinkamai pasiruošti!

Štai kodėl Jaučio ženklo atstovai per šventes dažniausiai sėdi kamputyje ir žiūri į vieną tašką. Pavargę nuo nesibaigiančių pasirengimų… Ir jie paprasčiausiai negali to atsikratyti – taip jau sutverti Jaučiai! Su įgimtu pranašesniu charakteriu ginčytis – bergždžias reikalas. Todėl daugelis Jaučių atrodo niūrūs.

Kaip matote, tarp Zodiako ženklų pesimistų tikrai netrūksta. Be to, kiekvieno iš šių ženklų charakteryje yra priežasčių nesidžiaugti. Ko gero, vienintelis dalykas, kuris jus nustebino, buvo tai, kad sąraše nėra Vėžio ženklo atstovų. Tačiau tai nieko keisto. Vėžiai nėra pesimistai, jie tiesiog labai emocionalūs, ir viskas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].