Zodiako ženklai, kurie gadina savo pačių gyvenimą

Visi stengiasi pasiekti laimę, tačiau dažnai to norint reikia įveikti daugybę sunkumų. Tačiau astrologai įsitikinę, kad kai kurie Zodiako ženklai patys visada sau gadina gyvenimą.

REKLAMA

taro kortų prognozė

Jautis

Jaučiai – dideli pedantai, mėgstantys viską planuoti ir kontroliuoti. Kai Jaučiui viskas klostosi ne taip, kaip planuota, jo širdyje siautėja uraganai, ir jis yra pasirengęs išlieti susierzinimą ant tų, kurie visai nekalti. Gimusieji po šiuo ženklu išvaro iš proto visus artimuosius ir lieka visiškai vieni.

Dvyniai

Nežinantys savo norų, Dvyniai veržiasi iš vieno kraštutinumo į kitą. Meilėje ir karjeroje jie dažnai pasitenkina tuo, ką turi, bijodami atstūmimo ir nepasitikėdami nei savimi, nei aplinkiniais.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiai pernelyg giliai pasinėrę į bet kokius santykius, jie tiesiogine prasme ištirpsta partneryje. Tai niekada neatneša laimės, nes Vėžiai ilgainiui praranda savąjį „aš“ ir bet kokią pagarbą sau.

Liūtas

Liūtai siaubingai bijo prarasti savitvardą kitų akivaizdoje. Jie bijo, kad parodys šiek tiek per daug emocijų. Kažkuriuo metu Liūtai supras, kad šalia jų nebėra žmogaus, kuris galėtų jiems padėti ir palaikyti sunkiu metu.

REKLAMA

Liūtas, savaitės horoskopas, zodiako

Svarstyklės

Bandydami taikiai išspręsti konfliktus, Svarstyklių ženklo atstovai kaupia negatyvą, o vėliau emociškai sprogsta, o tai gadina jų gyvenimus ir labai nustebina kitus.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai mėgsta save laikyti vienišais ir išmintingais vilkais, kurių niekas nesupranta. Užuot mėgaudamiesi gyvenimu, jie mėgaujasi keršto kartumu ir neigiamomis emocijomis.

Šaulys

Neryžtingumas ir veiksmų baimė visada persekioja Šaulius. Juos paralyžiuoja vien mintis, kad jų veikla žlugs arba taps nereikalinga.

Vandenis

Bijodami pokyčių Vandeniai retai įleidžia pokyčius į savo gyvenimą. Dėl to jie pernelyg prisirišę prie praeities ir lieka jos įkaitais.

REKLAMA

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].