Fiksuoti ženklai dažnai giriami dėl to, kad yra patikimi ir mokantys žvelgti giliau, tačiau, kita vertus, jie gali nukentėti dėl nepakankamo lankstumo ar atvirumo naujai patirčiai.

Fiksuoto ženklo savybių ir vandens elementų derinys suteikia stiprią psichinę koncentraciją, gilų jausmų supratimą ir galimybę be baimės keliauti į slapčiausius žmogaus psichikos kampelius. Tikriausiai būtent iš čia kyla baisūs stereotipai apie Skorpionus, ir todėl dažnai šis ženklas yra neteisingai suprantamas.

Be to, antrasis jo valdovas Plutonas yra žinomas kaip mitologinis požemio valdovas, kuris simboliškai pristatomas kaip pasąmoninė mūsų psichikos dalis. Plutonas susijęs su mirties ir atgimimo temomis, kurios yra ir pagrindinės Skorpiono ženklo temos. Jis valdo asmeninės valdžios, konstruktyvaus sunaikinimo, pagrindinių tiesų ir giliausių baimių sritis.

spalį, Astrologo, Finansinis, lapkričio

Skorpiono charakterio bruožai

Teigiamos savybės

Tvirtumas 

Viena didžiausių Skorpiono dovanų yra jų ištvermė. Kaip ir juos valdančioji Plutono planeta, jie stengiasi užbaigti ciklus, o po to grįžti į gyvenimą, atrasti save iš naujo ir rasti savyje jėgų judėti toliau jau kaip atgimęs žmogus. Jiems sunku atsisakyti to, ką jau yra pamėgę, todėl dažnai lieka įskaudinti.

Tačiau jie visada randa būdą, kaip suklijuoti savo širdį, o po to atsiauginti ir odą. Dėl tos pačios priežasties Skorpionas kartais gali atrodyti šaltas ir negailestingas, tačiau tiesa yra ta, kad jiems tiesiog reikia laiko, kol galės jumis pasitikėti. Nesvarbu, kaip smarkiai jie kris, tačiau jie pakils kaip feniksas, tai dar vienas simbolis, susijęs su Skorpiono ženklu.

skorpionas, senatvė

Ryžtas

Zodiako ženklas Skorpionas veikia stiprias emocijas ir tikslo siekimą. Jei jų stipri motyvacija pagrįsta tikrais jausmais, jie padarys viską, kas įmanoma, kad pasiektų savo tikslą. Turėdami galvoje savo idealą, jie padarys neįmanomą, kad patektų ten, kur nori būti.

skorpionas, Skandalingiausių

Skorpionas turi milžinišką valią ir sugebėjimą įveikti savo priešus. Vienintelė problema yra ta, kad dažnai didžiausias jų priešas yra jie patys. Kai jie pasiekia savo tikslą, visos kliūtys prieš juos nukrenta ir jų ryžtas triumfuoja. Jų kelias nebūtinai yra lengvas, bet vaisingas.

Strategija

skorpionas, dviveidžiai, laiminga, sėkmės, likimas

Intensyvumo, fiksacijos ir gylio derinys iš Skorpionų sukuria gerus strategus, tačiau kartais per daug pasineriančius į apmąstymus. Tačiau susikaupęs Skorpionas yra puikus planuotojas, kuris viską apgalvoja ir nepalieka vietos nesėkmėms. Vienintelis dalykas, kuris gali sukelti nerimą ir neleisti jiems susikaupti – jų nevaldomi ir stiprūs jausmai.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Aistra

Aistra yra stiprus jausmas, o Skorpionai yra tuo pagarsėję. Visi vandens ženklai yra aistringi savaip, tačiau šis jausmingas ženklas yra labai specifinis tuo, kaip save pateikia. Jie yra uždari, paslaptingi ir šiek tiek atitrūkę nuo visų, kurie nėra jų artimame rate, tačiau jei pagausite jų žvilgsnį, suprasite, kad pas juos viduje dega ugnis.

Skorpiono

Juose nėra nieko atsitiktinio, ir jie nėra žmonės, sukurti tuštiems pokalbiams. Skorpionai mėgsta gylį, ir jei  jiems patiks, jūs tai suprasite. Šis bruožas tai – lazda turinti du galus, nes jis gali pakelti žmogų į aukščiausias viršūnes, ir nutempti jį iki dugno.

Skorpionas

Pasitikėjimas ir ištikimybė

Dabar šioje kategorijoje išskirtinis nugalėtojas yra Zodiako ženklas Skorpionas. Jis yra pats ištikimiausias Zodiako ženklas ir tuo didžiuojasi. Jei užkariausite Skorpiono širdį, ji amžinai priklausys jums, o tai taip pat reiškia, kad jūsų pusėje yra stiprus ir bebaimis žmogus, ir žmogus, kuriuo visada galite pasikliauti, ir tai yra labai svarbu.

Birželio

Smalsumas

Šį ženklą nėra lengva išgąsdinti. Mes jau žinome, kad jie mėgsta giliai kapstyti, o jų drąsa, o kartais ir manija dar labiau pakursto jų smalsumą. Jiems patinka žinoti, kas slepiasi daugumos žmonių viduje, ir jiems natūraliai sekasi tai atrasti, todėl jie dažnai mėgaujasi okultizmu ir ezoterika.

skorpionas, intravertai, Liepos

Neigiami bruožai

Užsispyrimas

Didžiulio ryžto minusas yra tas, kad kartais tai virsta visišku užsispyrimu. Nesugebėjimas paleisti yra viena iš būdo savybių, su kuria kovoja šis ženklas. Turi praeiti daug laiko, kol kažką prisileidžia, tačiau jiems taip pat labai sunku atsisakyti, kai to reikia.

skorpionas, energiją

Slaptumas

Aštuntą namą valdo Skorpionas ir Plutonas, tai daug pasako apie tai, kokia veikla jiems labiau patinka ir kuo ji patinka. Aštuntasis namas yra susijęs su fizinės meilės, mirties, mokesčių ir visko, kas yra slapta, klausimais, kaip ir tikrasis skorpionas, mažas, baikštus, bet mirtinas gyvūnas.

skorpionas

Skorpionai yra slapukai, nes nori viską žinoti ir nieko neatskleisti. Tiesą sakant, vienintelis dalykas, kurį žinote apie Skorpioną yra tai, kad jie nenori, kad jūs apie jį žinotumėte, todėl jie yra nepaprastai paslaptingi.

Apsėdimas

Jei pagalvotumėte apie Skorpiono bruožus, pastebėtumėte, kad juose atsispindi susikaupę jausmai su dideliu noru žinoti paslėptus dalykus, kurie gali atrodyti įkyrūs, jei nėra subalansuoti. Šis įkyrus elgesys ir polinkis dažnai slepia nepasitikėjimo, nerimo ir nesugebėjimo jaustis saugiai ar nepriklausomai jausmus.

Tam tikra prasme šis ženklas nenori būti nepriklausomas, kad ir kaip šauniai jis atrodytų, ir taip yra dėl jo didelio poreikio bendrauti. Galų gale, vienas didžiausių Skorpiono iššūkių yra intymumas, o intymumas tiesiogine prasme yra fizinis ir simbolinis vienybės poreikio atvaizdavimas.

Kerštingumas

Kadangi Skorpioną valdo vandens elementai bei emocijos ir jis maitinasi Marso ugnimi, nenuostabu, kad šio ženklo reakcija kartais gali būti perdėta. Jie nebijo daryti dalykų, kurių neįmanoma įsivaizduoti, nes labai pasitiki savo sugebėjimu atgimti. Jie žino, kad ir kas beatsitiktų, visada yra nauja pradžia.

Skausmingumas

Nesveikos manijos kartu su natūraliu susidomėjimu mirtimi, mirštančiaisiais, sunykimu ir atgimimu gali bent jau daugumai Skorpionų suformuoti gana liguistą asmenybę. Ši savybė nebūtinai yra neigiama, tačiau tam tikru momentu ji gali kelti nerimą ir išreikšti jų humoro jausmą. Atitinkamai juos dažnai domina tamsi, gotikinė kultūra, siaubas, kriminalinės istorijos ir kt.

Meilė ir artumas

Vienas dalykas, kuriuo garsėja šis ženklas, yra jausmingumas. Skorpionai yra labai aistringi, ir, kaip jau minėjome, jie yra apsėsti intymumo ir siekia kuo labiau priartėti prie žmogaus, ir tai atsispindi jų asmeniniame gyvenime.

Tačiau jiems taip pat reikia žmogaus, su kuriuo galėtų rimtai ir prasmingai kalbėtis ir išsakyti savo nuomonę. Tai yra atspirties taškas kuriant pasitikėjimą, o pasitikėjimas yra pagrindinis veiksnys santykiuose su Skorpionais.

Jie nelabai mėgsta vienos nakties nuotykius, tačiau žinant jų polinkį į fizinę meilę ir aistringumą, taip gali atsitikti. Tačiau vėliau jie nebus tuo patenkinti, nes iš prigimties yra labiau linkę į ištikimą, monogamišką partnerystę.

Remiantis kai kuriais stereotipais, šį ženklą labai domina įsitvirtinimas, kuris dažnai apima dominavimą ir panašius dalykus, o tai dar labiau patvirtina nuosavybės ir kontrolės būtinybę. Visa tai paprastai taikoma žmonėms, turintiems Skorpiono, Mėnulio ir (arba) Veneros ženklą.

Šeima ir draugai

Skorpionai yra žmonės, kurie nuoširdžiai rūpinasi savo artimaisiais. Jiems rūpi šeima ir draugai, jie prisimena apie jus visas smulkmenas ir dovanoja geriausias dovanas. Jie vertina sąžiningumą ir atsidavimą, tą, ką jie patys duoda kitiems žmonėms, be to, jiems patinka rūpintis mylimais žmonėmis ir jie net pasiruošę rizikuoti, kad šie jaustųsi saugūs.

Jie yra tikrai ištikimi draugai. Kadangi jie yra stiprios valios, galbūt, ypač jaunystėje, jų santykiai su šeima nebuvo patys geriausi. Tačiau vėlesniame amžiuje ryšys dažniausiai sustiprėja.

Karjera ir pinigai

Skorpionams puikiai sekasi įgyvendinti jiems patinkančius tikslus. Svarbu, kad jų karjeroje būtų kažkas, kas jiems patinka, arba bent jau jie būtų suinteresuoti sukaupti turtus, kad galėtų savo artimiesiems suteikti geresnį gyvenimą. Jie gali siekti karjeros, kuriai reikia daug dėmesio ir įgūdžių, pavyzdžiui, tyrinėtojas, psichologas, detektyvas ir kt.

Jie taip pat yra puikūs vadybininkai, nes turi natūralią charizmą ir sąžiningumą, susietus su meile informacijai ir psichologijai. Paprastai jie palaiko gerus santykius su pinigais. Jie šioje vietoje neužstringa, todėl  jiems gerai sekasi. Tačiau karjeros klausimai labai priklauso nuo kitų dalykų, esančių jų gimimo diagramoje, ir juos geriausia aptarti individualiai su geru astrologu, nes tai yra stabilumas ir saugumas, ir galimybė užsiimti kitais mėgstamais dalykais.

Skorpiono vyro bruožai

Skorpionas vyras yra patrauklus ir žavingas. Tikriausiai tai jau esate patyrę arba skaitėte apie tai savo kasdieniame horoskope. Aplink juos yra tam tikra paslaptinga ir pasitikėjimą skleidžianti  aura, kuri traukia, ir norisi daugiau apie juos sužinoti.

Tačiau patraukti jų dėmesį ne visada yra lengva užduotis, nes jie aiškiai žino, ko nori, ir pirmenybę teikia „važiuok arba mirk“ partneriui.

Norėdama suvilioti Skorpiono vyrą, turite būti patraukli, kad jis norėtų apie jus sužinoti daugiau. Visų pirma, reikia juos suintriguoti protu ir įdomiu pokalbiu. Vien fizinio potraukio nepakanka. Tačiau nemeluokite.

Jų požiūriu, sąžiningumas vis dar yra viena iš svarbiausių partnerio savybių. Kai patrauksite jo dėmesį ir pradėsite su juo leisti laiką, nebijokite būti pažeidžiama. Jiems patinka matyti savo partnerio vidinį pasaulį ir jausmus. Tai įjungia jų globos ir aprūpinimo instinktą.

Skorpiono moters bruožai

Skorpiono moteris yra viena žaviausių Zodiako moterų. Jos jausmingos ir sudėtingos, aistringos ir rūpestingos. Gundymas ir paslaptingumas jai yra natūralu ir puikiai dera su tradicinėmis moteriškomis savybėmis, nors paprastai ji yra labiau pasitikinti savimi ir nepriklausoma, nei kiti ženklai.

Ji yra protinga ir savimi pasitikinti, tačiau, norint geriau ją pažinti, pirmiausia reikia atkreipti jos dėmesį ir tai turite daryti, pademonstruodami sąžiningumą, valią ir sugebėjimą suprasti dalyko esmę. Ji trokšta nuotykių, pokyčių ir aktyvaus gyvenimo, todėl stenkitės neatsilikti nuo jos. Tai išdidi moteris, turinti aiškias ribas, kupina smalsumo, tačiau ją nėra lengva pagauti. Jei jums pasiseks, galite tikėtis ištikimybės ir gilios meilės.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].