Visiška nesėkmė: keturi Zodiako ženklai, kurie dažniausiai pralaimi

Yra žmonių, kurių gyvenime viskas vyksta ne pagal planą. Kad ir ką jie darytų, niekas neveikia. Astrologai teigia, kad nesėkmė žmogaus likimui būdinga nuo gimimo ir ją lemia Zodiako ženklas. Jie nustatė 4 ženklus, kuriems sekasi mažiau nei kitiems.

REKLAMA

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Nepaisant darbingumo ir energijos, jiems nesiseka taip, kaip norėtųsi. Jie gyvena nuolatinėje įtampoje dėl daugybės kompleksų ir tai dažnai trukdo jiems pasiekti sėkmę. Jautis išleidžia daug energijos, kad pasiektų bent kažkokį pranašumą prieš kitus: išvaizda, materialine gerove, talentu. Tuo pačiu metu jis praleidžia šansus, kurie jam patenka, manydamas, kad nusipelno geriausio.

Dvyniai

Dvyniai žlunga visuose frontuose dėl savo susirūpinimo praeities įvykiais. Jie linkę mintyse kartoti, kas nutiko ir kur suklydo, užuot planavę ateitį ir kūrę strategijas, kaip užkariauti naujas aukštumas. Jie linkę nuolat sakyti, kad anksčiau žolė buvo žalesnė, taip teisindami savo neveiklumą. Tam tikru momentu net patys artimiausi žmonės, žiūrėdami į tokį Dvynių elgesį, praranda norą padėti jiems.

REKLAMA

Vėžys

Vėžys atsidūrė nevykėlių sąraše dėl to, kad slepiasi po „kiautu“. Jis dažnai renkasi lengvesnį kelią, manydamas, kad paukštis rankoje geriau nei gervė danguje. Vėžys nemėgsta rizikuoti ir net turėdamas galingą intuiciją retai išdrįsta išeiti iš komforto zonos ir bent pabandyti ką nors pakeisti. Dėl kiekvienos nesėkmės jis per daug nusiminęs, todėl nepastebi likimo dovanų.

Svarstyklės

Svarstyklės yra pats neryžtingiausias ženklas. Jį dažnai persekioja nesėkmės, nes kol jie ruošiasi priimti bent kokį nors sprendimą, praleidžia visus šansus. Tai ypač pasakytina apie Svarstyklių ženklo moteris ir asmeninio gyvenimo problemas. Jaunystėje jos linkusios ieškoti tobulo vyro. Suvokus, kad jo nėra, tenka ilgai rinktis iš aplinkinių, pasverti pliusus ir minusus, o kadangi net ir šioje situacijoje jos negali apsispręsti, daugelis lieka senmergėmis. Nenusiminkite, jei jūsų ženklas yra šiame sąraše. Suprasdami nesėkmių priežastis, galėsite lengviau su jomis susidoroti.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].