Svarstyklės yra vienintelis ženklas, neturintis gyvūnų totemo ženklo. Simbolinis Svarstyklių ženklas – bitė. Svarstyklių ženklo atstovai yra labai protingi ir darbštūs žmonės, kurie yra labai stiprūs. Tai – anaiptol nėra vienintelės šio Zodiako ženklo savybės, taigi, pasidomėkime, kas būdinga „velnio advokatais“ vadinamiems žmonėms.

REKLAMA

1. Gilinimasis į problemas

REKLAMA

Svarstyklių draugai ir pažįstami dažnai į jas kreipiasi tada, kai susiduria su tam tikromis problemomis. Svarstyklės, prieš duodamos vieną ar kitą patarimą, stengiasi suprasti visą problemos esmę. Galbūt šio ženklo atstovas nesugebės išspręsti jūsų problemos, bet visada išklausys ir suteiks psichologinę pagalbą, kurios jums šiuo metu reikia.

Svarstyklių niekas kitas taip neerzina, kaip aplinkinių negatyvas. Jų aplinka turi būti subalansuota ir turėti gerą energiją. Jei kyla konfliktas, Svarstyklės pirmiausia bando stebėti jo raidą iš išorės.

REKLAMA

Vis dėlto, Svarstyklės dažnai vadinamos „velnio advokatėmis“, nes jos nesirenka nei vienos, nei kitos pusės. Dažniausiai jos bando užgesinti konfliktą likdami neutralioje padėtyje.

2. Žavesys

REKLAMA

Svarstykles labai lengva mylėti, nes jos tikrai turi žavesio. Gebėjimas priversti visus jaustis įdomiais ir svarbiais bei mokėjimas gerai suprasti aplinkinių žmonių jausmus ir emocijas suteikia šio ženklo atstovams galimybę suteikti kitiems žmonėms džiaugsmo ir pozityvumo.

Svarstyklės siekia ilgalaikių santykių su partneriu, nemėgsta sunkaus charakterio žmonių. Šio ženklo atstovai  tiki, kad turi išmokti pažinti kito žmogaus vidinį pasaulį, o ne susidaryti nuomonę pagal jo elgesį.

REKLAMA

Nors Svarstyklėms puikiai sekasi suprasti aplinkinius, tačiau joms yra labai sunku išmokti sakyti „ne“. Būtent todėl šio ženklo atstovai dažnai patenka į stresines situacijas, nes kitų žmonių poreikiai yra aukštesni už jų pačių galimybes. Jie nori įtikti visiems, bet labai greitai supranta, kad to padaryti neįmanoma.

REKLAMA

3. Jautrumas

Svarstyklės yra labai jautrios, kai jas supantys žmonės tampa geriausiais jų draugais. Net kai šio ženklo atstovai su kuo nors ginčijasi, jų charizma ir gerumas visada padeda nuodugniai suprasti šį ginčą.

REKLAMA

Svarstyklės nemėgsta pykti, bet kai kalbama apie tai, geriausia pasitraukti į šalį ir palaukti audros pabaigos. Kai Svarstyklės įnirtingai užsiliepsnoja, jos labai greitai nusiramina, ir nebelieka nė užuominos, kad jos vis dar pyksta. Jos net pradeda gailėtis, kad elgėsi taip nevaržomai.

4. Romantika

REKLAMA

Svarstyklės myli iš visos širdies. Jei jums pasisekė užsitarnauti Svarstyklių meilę, tuomet turite žinoti, kad jūsų širdis visada bus šiltame jų glėbyje. Svarstyklių meilė yra didžiausia meilė, kurią kada nors rasite. Šio ženklo atstovai bus labai dėmesingi jums ir jūsų poreikiams. Svarstyklės netiki meile iš pirmo žvilgsnio.

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės yra labai atsargūs ir ieško ilgalaikių santykių. Nors jie labai lengvai pritraukia partnerius, yra labai išrankūs ir draugiški. Svarstyklėms nelengva pasirinkti tik vieną žmogų, kuriam galėtų atverti širdį.

REKLAMA

5. Diplomatija

Niekas negali išeiti iš nepatogios situacijos geriau nei Svarstyklės. Šio ženklo atstovai yra puikūs diplomatai, kurie geba rasti išeitį net iš labai sudėtingų situacijų. Jie mėgsta būti apsupti žmonių.

REKLAMA

moteris

Svarstyklės yra kūrybingos sielos. Šio ženklo atstovams lemta būti lyderiais, jie be jokių problemų kopia sėkmės laiptais, visada trokšta sužinoti daugiau ir atsiriboti nuo vidutinybių.

REKLAMA

Kad ir kaip jums patinka būti jų draugijoje, turėtumėte žinoti, kad kartais jiems reikia šiek tiek vienatvės.

6. Vidinis ir išorinis grožis

REKLAMA

Svarstykles globoja Venera, kuri yra grožio ir meilės deivė. Šio ženklo atstovai vertina grožį visame kame, nesvarbu, ar tai būtų draugas, partneris, muzika ar menas.

Tai buvo vienintelis Zodiako ženklas, vadinamas „velnio advokatu“. Ką apie tai manote?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].