Trijų Zodiako ženklų atstovų laukia geriausia vasara gyvenime

Kam žvaigždės paruošė staigius gyvenimo posūkius? Dauguma žmonių vasaros laukia visus metus, nes būtent šį laikotarpį esame įpratę sieti su poilsiu ir kelionėmis. Tačiau vasara – tai ne tik kelionės ir jūra. Anot ezoterikų, trijų Zodiako ženklų atstovų laukia ir kiti labai jaudinantys įvykiai, kurie privers prisiminti šią vasarą visą gyvenimą. Tai bus ne tik nudegimas saulėje ar įdomius renginys. Kai kurių iš mūsų laukia visai kitokio pobūdžio įvykiai.

REKLAMA

Avinas

Šio ženklo atstovai įpratę viską planuoti iš anksto. Tačiau ši vasara netikėtai sugriaus visus Avino planus ir šie netikėtumai gali būti lemtingi. Astrologai Avinui pranašauja romanus, kurie, kaip ir geros televizijos laidos, tikrai turės tęsinį. Šią vasarą jų laukia dideli pokyčiai, kurie kartą ir visiems laikams pakeis jų gyvenimus į gerąją pusę.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai yra geležinio charakterio savininkai, lyderiai iš prigimties. Jie įpratę viską spręsti patys. Tačiau šią vasarą prasidės renginiai, kuriuose nuo Skorpionų niekas nepriklausys. Šio ženklo atstovų gyvenimas keisis į gerąją pusę tiek savijautos, tiek asmeninio gyvenimo prasme. Skorpionams tai bus tikrai nepamirštama vasara. Nepamirštama tiek, kad daugelis net nepastebės prasidėjusio rudens.

Vandenis

Gana savarankiški ir darbštūs Vandeniai įpratę tvirtai stovėti ant kojų ir užtikrintai žvelgti į ateitį. Tačiau šią vasarą žemė jiems staiga ims trauktis iš po kojų. O to priežastis gali būti netikėtas susitikimas su žmogumi iš praeities. Atrodė, kad viskas jau seniai tapo istorija, tačiau užtenka netyčia susitikti su žmogumi, kad suprastumėte, jog praeities jausmai niekur nedingo. Vasara kardinaliai pakeis kai kurių Vandenių gyvenimą. O kai kuriems tai netgi taps naujo, anksčiau nežinomo gyvenimo, kupino džiaugsmo ir laimės, pradžia.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].