Žinoma, būna ir gerų, ir blogų raganų… Po kai kuriais Zodiako ženklais gimusios moterys pasižymi itin stipriais raganavimo sugebėjimais, todėl pravartu žinoti, kurios jų turi antgamtinių sugebėjimų. Būkite atsargūs!

3 vieta: Liūtas

Kartais užtenka vien tik jos žvilgsnio, ir žmonės ima vykdyti visus jos prašymus. Šio Zodiako ženklo atstovių geriau neįžeisti, nes priešingu atveju pasekmės gali būti labai liūdnos. Įžeista Liūtė gali daryti tikrai baisius dalykus, tačiau tuomet, kai ji yra geros nuotaikos, šio ženklo atstovė gali tiesiog nuversti kalnus. Tai tikra magija!

2 vieta: Skorpionas

Šio ženklo atstovės savo antgamtinių sugebėjimų nė nesistengia slėpti. Skorpionei tereikia pažvelgti į savo aistros objektą, ir jis tampa nuo jos priklausomas. Šio ženklo atstovė gali būti apsirengusi visiškai kukliai, tačiau visi vyrai joms tiesiog kris po kojomis. Viduramžiais tokiai moteriai tikrai nebūtų lengva – ji kaipmat būtų apkaltinta raganavimu!

1 vieta: Vandenis

Šio ženklo atstovės pirmąją vietą užima tikrai pelnytai. Nors Vandenė dažniausiai nepasitiki savo jėgomis, tačiau tuomet, jei jai prireiktų popieriaus lapo ar rašiklio, ji tai atrastų net ir viduryje dykumos. Šio ženklo atstovės sugeba išsisukti net ir iš pačios kebliausios situacijos, taigi, nieko keisto, kad jos yra laikomos  tikromis raganomis.

Moterys aiškiaregės: 3 Zodiako ženklai, gebantys nuspėti ateitį

Ar pastebėjote, kad kai kurios moterys geba nuspėti ateitį? Neskubėkite jų vadinti raganomis – kai kurių Zodiako ženklų atstovės yra apdovanotos ypatingai stipria intuicija, tad nenustebkite, kad jų pranašystės neretai išsipildo.  Astrologai įvardijo 3 Zodiako ženklus, kurie geba pranašauti ateitį: galbūt tarp jų atpažinsite ir save?

Mergelė

Moterys, gimusios po Mergelės ženklu, visuomet analizuoja pokalbius ir pastebi net ir menkiausias detales. Šio ženklo atstovės ryžtasi spėti ateitį tik tais atvejais, jei yra įsitikinusios savo teisumu, taigi, nieko keisto, kad jų pranašystės išsipildo.

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovės pasižymi ypatingai stipria intuicija, todėl jų ateities spėjimai dažniausiai pasitvirtina. Skorpionės puikiai jaučia kitus žmones, todėl jos gali nuspėti jų tolimesnius veiksmus.

Žuvys

Nors gali atrodyti, kad Žuvų prognozės yra tiesiog neįtikėtinos, tačiau dar didesnę nuostabą kelia tai, kad Žuvų spėjimai dažniausiai pasitvirtina. Šio ženklų atstovai jau nesistebi, kad Žuvys pasižymi tokiais sugebėjimais, tačiau kitiems tai kelia tikrai didelį įspūdį. Jei Žuvų prognozės neišsipildo, tai reiškia, kad reikia dar šiek tiek palaukti.

Galingi Zodiako ženklai, kurie gali netyčia pakenkti kitiems

Kiekvienas žmogus turi savo energetinį lauką. Kai kurių žmonių laukas yra gana taikus ir neturi jokio apčiuopiamo poveikio aplinkiniams žmonėms.

Tačiau kitų energija gali būti tokia galinga, kad jis nesąmoningai ir nevalingai gali pakenkti kitiems. Net kelių Zodiako ženklų atstovai turi tokius stiprius energetinius laukus.

Galingiausio ir pavojingiausio energetinio lauko savininkai, žinoma, yra baisieji Skorpionai. Tie, kurie vertina savo gerbūvį, neturėtų jų trukdyti ar pykdyti.

vyresnė

Juk Skorpionai yra visiškai negailestingi savo oponentams. Šio ženklo atstovai gali padaryti didelę žalą oponentui, tiesiog nukreipdami į jį savo neigiamos energijos srautą.

Be to, jie tai gali padaryti ir tikslingai, norėdami pakenkti, ir visiškai nesąmoningai. Skorpionui pakanka tiesiog supykti, kad priešas pajustų destruktyvų Skorpiono energetinio lauko poveikį.

skorpionas

Be to, šio ženklo atstovai turi dovaną pajausti ar atspėti slaptas žmonių mintis ir jausmus. O jų išvaizda ir žodžiai apdovanoti ypatinga mistine jėga.

Tikriausiai tai pajuto kiekvienas imlus žmogus, kuriam teko bendrauti su Skorpionu. Todėl žmonės, turintys silpną energetinį lauką, intuityviai nori likti kuo toliau nuo Skorpionų.

Avinas yra ugnies ženklas, turintis nepaprastai galingą ir destruktyvią energiją. Eidami link norimo tikslo, Avinai nugriauna visas kliūtis, nieko aplinkui nepastebėdami.

Diplomatija jiems yra visiškai nebūdinga. Jie negaišta laiko ieškodami sudėtingo sprendimo.

Avinams jo tiesiog nereikia. Gamta apdovanojo Avinus tokia stipria vidine energija, kad pasinaudodami ja Avinai lengvai įveikia visas kliūtis.

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženklai

Šio ženklo atstovai visiškai nesijaudina dėl to, kad eidami savo tikslo link jie gali netyčia ką nors sutrypti. Avinai yra per daug dideli egoistai, kad kreiptų dėmesį į tokias smulkmenas.

Jų vidinė energija yra tokia nepajudinama, kad dažnai jie patys negali jos valdyti. Ji traukia juos į priekį, nepalikdama laiko apmąstymams.

Jaučiai turi galingiausią energetinį lauką tarp žemės ženklų savininkų. Tačiau Jaučiai paprastai nukreipia savo energiją taikia linkme.

Jų tikslas nėra naikinti, priešingai, kurti. Nepralenkiamas atkaklumas padeda įveikti sunkumus bei bet kokias kliūtis kelyje į tikslą.

jautis

Šio ženklo atstovai yra nuoseklūs, net jei tai užims daug laiko, jie gaus tai, ko nori, nesiveldami į konfliktus ir nepakenkdami sau ar kitiems.

Atrodo, kad jų kantrybės atsargos yra beribės ir yra neįmanoma stipriau sujaudinti Jaučio. Bet tai nėra tiesa – jei įskaudinsite Jautį, sulauksite greitos ir beatodairiškos reakcijos. Tada ir pajusite galingą Jaučio energetinį lauką.

Pikti Jaučio norai, išreikšti jūsų adresu, gali net įgyti prakeiksmo galią.

Ožiaragiai yra dar vienas žemės grupės atstovas, apdovanotas galingu energetiniu lauku. Tačiau Ožiaragiai turi pakankamai išminties ir ramybės.

Šio ženklo atstovai gali bet kurią situaciją pasukti savo naudai, todėl jiems gyvenime dažniausiai sekasi. Visgi, nepaisant sėkmės, Ožiaragiai yra labai uždari ir emociškai šalti.

Gali būti, kad šalia jų nėra labai jauku būti. Turėdami sunkų ir tamsų energetinį lauką, jie slopina aplinkinius.

Ožiaragiai priverčia žmones jaustis silpnais ir pažeidžiamais būnant šalia jų neįveikiamų energetinių laukų. Tarp Ožiaragių pasitaiko daugiausia energetinių vampyrų. Jie nesąmoningai minta netoliese esančių žmonių energija ir taip juos silpnina.

Vėžiai yra savininkai nors ir ne pačios galingiausios, bet gana pavojingos energijos ir energetinio lauko. Pirmiausia, šis laukas yra skirtas apsaugoti Vėžius nuo išorės įtakos.

Tačiau tuo pat metu jie patys dažnai yra energetiniai vampyrai. Vėžiams būdingas jautrumas, kuris svarbus energetiniams vampyrams.

Labai dažnai Vėžys naudojasi susierzinimu kaip priemone gauti prieigą prie kito žmogaus gyvybinės energijos atsargų. Bet kokia smulkmena ar nesusipratimas gali sukelti Vėžių pasipiktinimą, juos įžeisti ir, galų gale, nutraukti bendravimą su mylimu žmogumi.

Kol jo mylimasis bandys pasitaisyti, šio ženklo atstovas galės kruopščiai maitintis partnerio energija. Vėl tapęs patenkintu, Vėžys atleidžia „nusikaltėliui“, o šis jaučiasi išsunktas ir gali nesuprasti, kodėl taip yra.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].