Visos moterys yra labai skirtingos. 

Jei vienai kažkas leidžiama, kitai tai gali atrodyti akivaizdi nesąmonė! Esame tikri, kad moters charakteriui didelę įtaką daro žvaigždės.

Šiandien pabandysime išsiaiškinti, kurios trys moterys yra labiausiai neprieinamos vyrams.

Tik labai kantrus riteris jas užkariaus!

Vandenis

Vandenę reikia ilgai ir sunkiai prižiūrėti, vežti į restoranus, kiną ir kavines. 

Būtinai dovanokite jai ne standartines dovanas, pavyzdžiui,personalizuokite atsižvelgiant į jos pomėgius ir norus. 

Vandenės ilgai žiūri į vaikiną ir atsargiai pasveria pliusus ir minusus. Tai prasminga, nes šiame etape yra pašalinami tie vaikinai, kurie nėra gana rimti.

Vandenės lėtai „pasiduoda“ potencialiam partneriui. Bet kai ji sužino, kad gali juo visiškai pasitikėti, jis tampa laimingiausiu žmogumi žemėje.

Ožiaragis

Ožiaragės nuo vaikystės turi požiūrį: tuoktis reikia amžiams. 

Nuo žodžio „skyrybos“ per jų nugarą bėga nervingas drebėjimas, todėl jos artėja prie partnerio pasirinkimo su ypatinga priežiūra. 

Ožiaragės nesiruošia gaišti laiko smulkmenoms, todėl, jei vaikinas bent kažkokiu būdu jai netinka, ji apie tai pasako jam tiesiogiai.

Ožiaragėms teisingumo etapas yra svarbus ne tiek dėl romantiškų priežasčių, kiek todėl, kad šiuo laikotarpiu ji galės nuodugniai išstudijuoti savo būsimą vyrą. 

Jei vyras gali užsitarnauti jos pasitikėjimą, tada ji yra pasirengusi vedyboms!

Žuvis

Dažnai žuvys pačios nežino, ko nori, todėl jas pasiekti gali būti labai labai sunku. Vyrai nesiskundžia, todėl, jei jie turi kantrybės, gali ilgai rūpintis žuvų atstovėmis.

Ne visada šios pastangos įvertinamos, nes pakvaišusios žuvys gali banguoti uodega ir palikti vaikiną.

Ar sutinkate su šiuo horoskopu? Ar patenkate į šių moterų sąrašą? 

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].