Sužinokite, ką nulėmė diena, kada jūs gimėte. Astrologai papasakos, kokį tai poveikį turi jūsų asmeninei laimei, karjerai ir sveikatai.  Įdomu tai, kad polinkis sirgti diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis ar alergijomis priklauso ne tik nuo mūsų įpročių, bet ir nuo gimimo mėnesio. Net ir tai, ar žmogus bus nedrąsus ar drąsus, kairiarankis ar dešiniarankis, ar turės daug vaikų, taip pat priklauso nuo jo gimimo datos.

REKLAMA

Dar šeštajame dešimtmetyje austrų gydytojas Stuhras pastebėjo, kad dauguma jo pacientų, sergančių vėžiu, gimė tam tikrais mėnesiais. Jis išanalizavo beveik trijų tūkstančių pacientų, mirusių nuo vėžio, duomenis. Rezultatas patvirtino jo prielaidą: tie, kurie gimė nuo gegužės iki rugpjūčio, turėjo daug mažesnę vėžio riziką. Vėlesni tyrimai parodė panašius rezultatus.

Kurie Zodiako ženklai niekada neatleidžia įžeidimo?

REKLAMA

Rudenį gimę žmonės savo gimtadienį visada švenčia daugybės draugų ir giminaičių kompanijoje. Žiemos mėnesiais gimę žmonės turi didesnį polinkį susirgti tam tikromis ligomis. Žiemą gimusios moterys dažniau turi padidėjusį cholesterolio kiekį, susilpnėjusią plaučių funkciją ir apie 24 proc. didesnį polinkį sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Kairiarankiai dažniau gimsta rugsėjo–vasario mėnesiais, o pavasarį gimę vaikai dažnai būna itin nedrąsūs. Šie tyrimai su astrologija nieko bendro neturi. Mokslininkai  aiškinosi priežastis pasitelkdami mokslinius veiksnius. Nėštumo metu ir pirmaisiais gyvenimo mėnesiais aplinkos veiksniai – klimatas, mityba, infekcijos, hormonai – turi labai skirtingą poveikį. Gimimo mėnuo gali padidinti ar sumažinti atsparumą įvairioms ligoms.

REKLAMA

Vis dėlto, nėra „optimalaus gimimo mėnesio“. Kiekvienas jų turi savo pliusų ir minusų. Tie žmonės, kurie apie tai žino, turi galimybę tikslingai išnaudoti savo galimybes ir ir sumažinti įvairias rizikas.

Super horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui:

REKLAMA

AVINAS (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

REKLAMA

Avinas yra pirmasis Zodiako ženklas. Jis simbolizuoja gyvenimą. Jis yra vaikas, kuris yra visiškai pasinėręs į savąjį „aš“. Jo interesai visada yra pirmoje vietoje. Jam, kaip ir kūdikiui, neįdomu, ką galvoja ir jaučia kiti. Jei jam ko nors prireiks, jis nedvejodamas skambins jums 4 valandą ryto. Būkite malonus, atsikelkite ir padėkite jam. Avinas į jį supantį pasaulį žiūri kaip į savo paties tęsinį. Jis yra natūralus ir nuoširdus, tačiau tuo pačiu egoistiškas ar net agresyvus.

Žmonės, gimę po Avino ženklu, pasižymi didžiuliu gyvybingumu, impulsyvumu ir gebėjimu greitai priimti sprendimus. Iš prigimties šie žmonės yra pionieriai, todėl juos traukia tos sritys, kuriose gali pademonstruoti savarankiškumą ir iniciatyvumą.  Jiems yra labai svarbus dinamiškumas: jiems reikia motociklo, automobilio, valties, – bet ko, kuo galėtų aplenkti kitus. Avinas arba entuziastingai imasi naujos idėjos, arba tam yra visiškai abejingas: nėra jokio aukso vidurio. Jei jis ko nors nori, nėra prasmės jam prieštarauti. Avinas visada turi didelių tikslų, kurių ne visada pasiekia dėl kantrybės stokos. Avino ženklo atstovai yra visada ištikimi savo idealams, jie yra atsidavę darbui ir tiki, kad viską gali padaryti geriau už kitus. Avinui būdingas dosnumas, sąžiningumas, teisingumas, išradingumas ir noras visada eiti į priekį.

REKLAMA

Avino ženklo atstovai yra natūralūs lyderiai ir viršininkai. Jų filosofinis mąstymas, tvirta logika, gebėjimas operuoti įtikinamais argumentais ir tiksliais faktais leidžia jiems stovėti bet kokio verslo priešakyje. Dauguma šio ženklo žmonių savo gyvenimo tikslus ir materialinę gerovę pasiekia dėl teigiamų savo charakterio bruožų.  Jie gali pažaboti kai kuriuos savo  neigiamus bruožus, kurie jiems trukdo darbe ir santykiuose su kitais žmonėmis. Ne kiekvienas gali pademonstruoti tokį atkaklumą ir tvirtumą bei tuo pačiu būti toks sentimentalus, poetiškas ir taip šventai tikintis stebuklais. Visi Avinai yra linkę perdėti.  Šio ženklo atstovas yra šventai įsitikinęs, kad viską puikiai supranta. Jis nebijo sunkumų ir kliūčių. Veikiau priešingai: būtent tai gali tapti varomąja Avino jėga. Jis nebijo konfliktų ir sunkiais laikais visada padeda savo artimui. Už gerus darbus jis nori būti pagirtas ir apdovanotas.

užsidarę

REKLAMA

Žmonės, kurių globėjas yra Marsas, dažnai kaltinami netoleruojamu charakteriu. Tai – iš dalies tiesa. Vis dėlto, Avinai nėra kerštingi, nemoka ilgai sielotis ir visada stebisi tais, kurie ilgai negali pamiršti įžeidimo. Tik labai retais atvejais Avinas gali būti žiaurus ar nesąžiningas.

Avinai dažniausiai yra labai romantiški žmonės. Taip pat jie mėgsta politiką, viešą kalbėjimą ir sportą. Bet kurio Avino gyvenimas yra nuolatinė kova, jis mėgsta daryti paslaugas kitiems, ir dėl to labai gerai jaučiasi. Avinas įnirtingai kovoja už  tiesą ir aistringai gina įžeistąjį.

REKLAMA

Avinas yra naivus, pasitikintis, atskleidžiantis visas savo paslaptis ir visiškai nesugebantis išsaugoti kitų žmonių paslapčių. Jis ne visada supranta kitų žmonių ketinimus. Jei kitas žmogus jam šypsosi, Avinas jame mato draugą.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20 d.)

REKLAMA

Jautis dažniausiai yra ramus, tylus  ir kuklus. Jei nesate vienas jo artimų draugų, tikėtina, kad pokalbyje su jumis jis apsiribos žodžiais: „taip“, „ne“, „ačiū“, „sudie“. Tipiški Jaučiai nėra linkę daugžodžiauti su menkai pažįstamais žmonėmis. Šio ženklo atstovai yra ramūs ir solidūs. Niekas negali jų išvesti iš pusiausvyros. Galima jiems ant galvos užpilti kubilą šalto vandens,  pulti juos kumščiais ar bandyti juos užhipnotizuoti, tačiau visos pastangos bus bevaisės.  Jaučiai yra labai taikūs. Jie niekada nebando užkirsti kelio kitiems žmonėms, be to, jiems patinka, kai kiti  jiems nestoja skersai kelio. Palikite Jautį ramybėje, ir jis tikrai bus laimingas.

Jautis iš prigimties nėra impulsyvus, bet jei pavyks jį supykdyti, situacija bus nepavydėtina. Jo pyktis baisus: jis sunaikina viską, kas yra jo kelyje. Laimei, tokios scenos pasitaiko labai retai. Jautis iš prigimties yra labai užsispyręs. Tiesa, jis pats savęs tokiu tikrai nelaiko: jis mano, kad yra tvirtas ir protingas. Jam yra labai sunku nusileisti kitiems.

REKLAMA

horoskopas 2020 metams, intravertai

Jaučio ištikimybė ir atsidavimas šeimai bei draugams yra beribis. Dauguma Jaučių nusipelnė medalio už išskirtinai retą savybę – likimo smūgių nesugniuždomą dvasią. Gimusieji po Jaučio ženklu  jaučia tvirtą pagrindą po kojomis ir tikrai žino, ką daro.

REKLAMA

Jaučio ženklo atstovai yra materialistai ir užsiima veikla, kuri atneša pelną, tačiau jie nepanašūs į valdžios ištroškusius Ožiaragio ženklo atstovus. Jie gyvena dabartimi.

Jautis yra Žemės stichijos atstovas, todėl materialių reikalų sprendimas jam tikrai nėra svetimas. Šio ženklo atstovas taip pat labai mėgsta įvairius žemiškus malonumus, jam yra svarbu, kad gyvenimas būtų patogus. Jaučiui labai patinka gražūs daiktai ir stilingi drabužiai.  Jautis labai stengiasi išsikovoti vietą po saule. Jis nori, kad gyvenimas būtų  visavertis. Jaučio gyvenimo tikslas – pasiekti ekonominį stabilumą, saugumą, nes tai suteikia jam vidinę ramybę. Jis nebijo jokio darbo, jei  jis yra gerai apmokamas.

REKLAMA

Jaučiai dažniausiai nesiekia aukštumų. Jei Jautis nuspręs kilti karjeros laiptais, jis pirmiausia atidžiai patikrins, ar visi laipteliai yra nepažeisti.  Šio Zodiako ženklo atstovui patinka gana „senoviškas“ humoras: jis mielai žiūri įvairius vaizdelius, kur žmonės krenta paslydę ant bananų žievelių arba panardina vienas kito veidus į kreminį pyragą. Subtili ironija  Jaučiams yra svetima.

REKLAMA

Neigiami Jaučio bruožai: pyktis, tamsios mintys, meilė prabangai, perdėtas užsispyrimas, emocijų nevaldymas, tačiau Jautis yra ramybę mylintis žmogus, ir jį išmušti iš vėžių nėra taip paprasta. Taip pat Jaučiui gali būti sunku suprasti kitus žmones.  Jautis turi ir daug teigiamų savybių. Jis yra draugiškas, nors kartais šiek tiek nuobodus dėl savo santūrumo ir tylumo. Šio ženklo žmonės neturi įpročio sakyti komplimentus. Dauguma Jaučių poetiškas kalbas pakeičia dovanomis ar konkrečiais veiksmais.

Jaučiai nėra išrankūs maistui. Su tokiu pat malonumu jie valgys viską: nuo keptų bulvių iki šokoladinio pyrago ar raugintų daržovių.  Vis dėlto, Jaučiai labiausiai mėgsta mėsą ir gerą vyną.

REKLAMA

DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 20 d.)

Jei žiūrint į kitą žmogų jums atrodo, kad akyse dvejinasi, neskubėkite užsidėti akinių.  Tikėtina, kad šis žmogus  yra Dvyniai, vienas permainingiausių Zodiako ženklų.

REKLAMA

Jo veide vienu metu galima įskaityti džiaugsmą ir neviltį, meilę ir neapykantą, džiaugsmą ir liūdesį. Jo nuotaikos keičiasi tiesiog žaibišku greičiu.

REKLAMA

Dvyniai nenustygsta vienoje vietoje. Jie nuolat juda, keičia drabužius, darbus, draugus ir gyvenamąją vietą. Paėmę knygą, jie iškart  atverčia paskutinį puslapį. Šio ženklo atstovai tik labai retais atvejais perskaito visą knygą nuo pradžios iki pabaigos. Jei sutiksite Dvynių ženklo atstovą, kuris nuosekliai skaito knygas nuo pradžios iki pabaigos, tikėtina, kad jo šeimoje yra Jaučio ar Ožiaragio ženklo atstovas.

Dvynių nekantrumas pasireiškia ne tik skaitant knygas, bet ir kitose veiklose. Dvyniai nuolat šurmuliuoja, nerasdami savo vietos po saule.

REKLAMA

Dvyniams visada neužtenka laiko, jie  nuolat visur vėluoja. Dvyniai visada yra siaubingai užsiėmę. Vis dėlto, jie taip pat gali dvi valandas kalbėtis su atsitiktinai sutiktu žmogumi. Amžinas užimtumas jam padeda įveikti sunkias gyvenimo akimirkas, tačiau labai vargina aplinkinius.

Dvyniai – linksmas ir, atrodytų, amžinai jaunas ženklas. Vis dėlto, tai yra klasikinis „susidvejinusios“ asmenybės pavyzdys. Šio žavaus, paslaptingo ženklo atstovai  glumina visus, įskaitant astrologus, savo svyruojančia, nepastovia asmenybe.

REKLAMA

Kitų akyse Dvyniai yra nepatikimi ir dviveidžiai žmonės. Jų žodžiai taip pat neretai turi dvejopą prasmę. Jie nuolat gudrauja, derasi, visą laiką kalba apie save  ir visada galvoja apie galimą naudą.

REKLAMA

Žmonės, kurie gerai nepažįsta Dvynių, laiko juos lengvabūdžiais. Idėjų, pažiūrų nenuoseklumas bei prieraišumo trūkumas natūraliai sukelia daugybę gyvenimo krizių.

Ten, kur kitų ženklų atstovai galvos, belstis į duris, ar ne, Dvyniai ilgai sėdės ir gers arbatą, klausinėdami visų smulkmenų apie šeimą, vaikus ir anūkus.

REKLAMA

Jie paprastai netoleruoja griežtų laiko rėmų, todėl  jiems labiausiai tinka lankstus darbo grafikas.

Įvairovė yra pagrindinė Dvynių savybė. Jie yra itin universalūs, tačiau turi išmokti susikoncentruoti ties vienu dalyku ir nešvaistyti jėgų.

REKLAMA

Merkurijus turi įtakos Dvynių smalsumui. Šio ženklo atstovams svarbu viską išanalizuoti, ardyti ir vėl sujungti, o tada pereiti prie kitos užduoties. Viskas gali keistis kone kas minutę: nuotaika, mintys, planai. Jie šokinėja nuo vienos idėjos prie kitos.

Dvyniai turi galimybę vienu metu daryti kelis dalykus be jokių akivaizdžių pastangų. Kai kurie astrologai teigia, kad Dvyniai gimsta su telefono rageliu rankoje. Vis dėlto, gyvenime sutinkame ir kitokius Dvynius – atkaklius, kryptingus ir net kiek lėtus.

REKLAMA

Dvynių ženklo atstovai yra puikūs pašnekovai. Turėdami gerą išsilavinimą, jie bendrauja mandagiai ir maloniai.

Dvyniai turi unikalią savybę pakelti kitiems žmonėms nuotaiką, jiems pasirodžius visi pagyvėja, užsikrečia entuziazmu ir įsitraukia į pokalbį. Pastebėtina, kad Dvyniams įžengus į jūsų bendravimo lauką, galima tikėtis permainų.

REKLAMA

Dvyniai dažniausiai laimi bet kokį mūšį, tačiau dažniausiai jie kovoja už teisybę. Jei Dvyniai ginčijasi, jie gali varyti savo pašnekovą į neviltį. Visų pirma, pašnekovą pribloškia jų erudicija ir iškalba. Antra, jie nesiklauso, ką jiems sako kiti.

augintiniai, horoskopas

REKLAMA

Tarp Dvynių ženklo atstovų neretai sutinkama poliglotų. Šio ženklo atstovų lūpomis išsakytos absurdiškiausios idėjos skamba pagrįstai, o melas atrodo kaip tiesa.

Jie mokosi iš savo patirties ir nori ją perduoti. Tai yra viena didžiausių šio ženklo atstovų stiprybių.

REKLAMA

Dvyniams pokyčių reikia kaip oro. Pastovumas gali pakenkti jų sveikatai. Dvyniai greitai prisitaiko prie naujovių.

Dvyniai  subręsta labai vėlai arba nesubręsta visai. Asmuo, gimęs po šiuo ženklu, nesutinka su visuotinai priimtomis normomis. Jis nežino, ko nori, bet visada žino, ko nenori. Jis nenori būti kaip jo tėvas, mama, dėdė ar teta. Jis nenori kažko daryti vien todėl, kad taip yra įprasta: kraštutiniu atveju jis tai padarys, bet visiškai kitaip nei įprasta.

REKLAMA

VĖŽYS (birželio 21 – liepos 22 d.)

Mėgstamiausias Vėžio paros laikas – naktis. Būtent naktį, kupiną paslapčių, Vėžys atsiduoda savo svajonėms. Mėnulio šviesa puikiai dera prie jo permainingos nuotaikos.

REKLAMA

Mėnulis, kuris valdo šio Zodiako ženklo atstovus, turi didelį poveikį jų nuotaikai. Vis dėlto, Mėnulis nesikeičia, jis tik atrodo permainingas. Tas pats ir su Vėžio charakteriu: nepaisant akivaizdaus nuotaikų svyravimo, tai yra vienas ir tas pats asmuo.

REKLAMA

Vėžiams būdingi sunkūs emociniai išgyvenimai. Šio ženklo atstovas arba sukuria įspūdį, kad turi antgamtinių jėgų, arba atrodo kaip bejėgis vaikas. Tai paaiškinama tuo, kad Saulė sustoja šiame ženkle, keisdama savo kryptį, ir su ja sustoja visi dangiški reikalai. Šiuo metų laiku yra ilgiausios dienos ir trumpiausios naktys.

Nors Vėžys atrodo nuolankus, tačiau jo mintis ir jausmus labai sunku iššifruoti. Niekas nežino, kas vyksta Vėžio sieloje, įskaitant jį patį. Ten nuolat vyksta paslaptingi procesai, o rezultatas karts nuo karto pasirodo paviršiuje ir tampa prieinamas Vėžio sąmonei – bet ne plačiajai visuomenei. Vėžiai visada klauso savo vidinio balso, todėl kitiems žmonėms ne visada yra paprasta juos suprasti.

REKLAMA

Vėžys yra labai paslaptingas, emocionalus ir lengvai pažeidžiamas. Jis nenori kitų akyse pasirodyti pernelyg silpnas ir pažeidžiamas, todėl susikuria storą apvalkalą.

Po Vėžio ženklu gimusius žmones suprasti tikrai nėra paprasta: dėl apribojimų ir pašaipų baimės jie dažnai dėvi kaukę, kuri neturi nieko bendra su jų tikrąja esybe.

REKLAMA

Vėžį nesunku įžeisti neatsargiu žodžiu ar žvilgsniu. Įžeistas Vėžys niūriai tyli, ir jūs niekada nesužinosite to priežasties.

Kartais Vėžys, kaip ir Skorpionas, gali  smarkiai supykti ir trokšti keršto. Tiesa, priešingai nei Skorpionas, Vėžys dažniausiai keršija paslapčia.

REKLAMA

Vėžys, kaip ir veidrodis ar kino kamera, turi galimybę ne tik fiksuoti nuotaikas, bet ir jas saugoti bei perduoti kitiems. Štai kodėl Vėžiai taip atsidavę praeičiai, istorijai ir senovei.

REKLAMA

Kitų akyse Vėžys atrodo pernelyg švelnus, labai imlus, motiniškas, pareigingas, kaprizingas ir, svarbiausia, per daug konservatyvus. Vėžiai yra labai jautrūs ir kūrybingi.

Vėžys – lankstus ir jautrus ženklas, apdovanotas subtilumu, gerai išvystyta vaizduotė ir gebėjimu giliai įsiskverbti į kitų žmonių sielas. Galbūt todėl Vėžių socialumas yra selektyvus, bendravimo kokybę jis neretai pakeičia kiekybė.

REKLAMA

Kartais gali atrodyti, kad Vėžiai yra visiškai nejautrūs blogoms naujienoms, tačiau vertėtų nepamiršti, kad po šia kauke slepiasi jautri siela!

Vėžiai moka klausytis ir suprasti kitus žmones. Jie yra patikimi net ir pačių didžiausių paslapčių saugotojai. Kiti žmonės drąsiai patiki jiems savo slapčiausias mintis.

REKLAMA

Vėžiai, kaip ir Ožiaragiai, yra labai ambicingi, tačiau šie du Zodiako ženklai yra laikomi tikromis priešingybėmis. Vėžiai lėtai juda link to, ką nori turėti, o tada netikėčiausiu momentu sugriebia grobį ir tvirtai jį laiko.  Vėžiai niekada nepaleis grobio iš savo nagų.

REKLAMA

LIŪTAS (liepos 22 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtas yra žvėrių karalius. Šio Zodiako ženklo atstovo elgesyje dera išskirtinis aktyvumas ir karališkas tingumas.

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovams būdinga aristokratiška išvaizda. Jų eisena yra tiesi ir išdidi, o judesiai – grakštūs ir tikslūs. Eidami gatve jie jaučia, kad visi į juos spokso, nes jie yra įpratę atkreipti į save dėmesį.

Tarp Liūtų beveik niekada nesutiksite  intraverto. Visi Liūtai yra ekspansyvūs, jie visada didžiuojasi savimi. Pabandykite Liūtą įžeisti, ir vietoj mielo kačiuko išvysite nuožmų žvėrį. Pagalvokite, ar tikrai norite rizikuoti.

REKLAMA

Visi Liūtai turi pastebimą norą valdyti, jie iš aukšto žiūri į paprastus mirtinguosius. Liūto kalba yra tokia pat laisva, kaip ir jo judesiai. Liūtas mėgsta būti dėmesio centre.

Jaunystėje Liūtai atrodo kiek nerimti,  ir tik susidūrę su sunkiais gyvenimo išbandymais įgyja jėgų, kuriomis yra apdovanoti nuo pat gimimo.

REKLAMA

Liūtas yra galingas ir kilnus ženklas. Jis yra labai patrauklus, o kai šio ženklo atstovas nori pasiekti tam tikrą asmeninį tikslą, jo kerams niekas negali atsispirti.

REKLAMA

Kitiems žmonėms ne visada lengva suprasti Liūtą. Gali atrodyti, kad jis paprasčiausiai nori pasipuikuoti. Šio ženklo atstovui labai patinka, kai kiti žmonės bando jį pamėgdžioti. Tai visada paglosto Liūto savimeilę.

Liūtas nori, kad visi apie jį būtų geros nuomonės. Jis daro viską, kad kitiems žmonėms paliktų kiek įmanoma geresnį įspūdį.  Liūtai yra puikūs aktoriai, kurie yra labai geros nuomonės apie save.

REKLAMA

Liūtas nori jaustis gražus, nuostabus ir tiesiog nepaprastas. Liūtas taip pat jaučia fizinės ir protinės veiklos poreikį. Liūtai gimsta tikrais lyderiais. Galia visada pakelia jų savigarbą.

Šio ženklo atstovai gali įkvėpti kitus žmones. Jie yra puikūs organizatoriai. Jeigu jie ko nors imasi, šiai veiklai atsiduoda visa savo siela.

REKLAMA

Liūtai pasitiki savimi ir  tiesiog hipnotizuoja aplinkinius. Jų įsakymai kupini jėgos, kiti žmonės puikiai jaučia jų jėgą ir… tuštybę.

Liūtas niekada nėra pernelyg smulkmeniškas ar kerštingas. Šio ženklo atstovas visada nori būti geresnis už kitus. Vis dėlto, Liūtai niekada nesiveržia į priekį, nustumdami kitus į šalį. Jie tiesiog stengiasi išsiskirti ir parodyti savąjį „aš“.

REKLAMA

Liūtas nenori būti nuo ko nors priklausomas. Jis nori pasikliauti vien tik savimi. Kartais šio ženklo atstovai niurzga, kad visą darbą padaro patys, o kiti tiesiog sėdi sudėję rankas.

Jei pasiūlysite jam savo pagalbą, Liūtas tikrai pasipiktins. Jei pagalbos prireiks jums, Liūtas padarys viską, ko paprašysite. Šio ženklo atstovas yra pratęs daryti gerus darbus.

REKLAMA

Liūtas yra ambicingas, dosnus ir mėgstantis dėmesį. Jis reikalauja, kad kiti tylėtų, jei jis nusiteikęs kalbėti.

Liūtai linki visiems laimės ir moka suteikti kitiems stiprybės ir pasitikėjimo.

REKLAMA

MERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

mergelė, vasario

REKLAMA

Malonus, protingas jaunuolis su knygomis po pažastimi, turintis aiškų analitinį protą ir metodiškai pastebintis bet kokias smulkmenas. Kas jis? Beveik 100% garantija, kad jis gimė po Mergelės ženklu.  Na, o kas ta mergina baltomis pirštinėmis ir puikiomis manieromis, kantriai laukianti stotelėje? Be abejo, tai – taip pat Mergelė.

Mergelę atpažinsite be jokio vargo. Ji tiesiog negali ramiai išsėdėti vienoje vietoje. Po kurio laiko ji pradeda vaikščioti po kambarį, kilnodama kėdes, ir visa savo natūra parodydama, kad neturi laiko ir turi daug skubių reikalų.

REKLAMA

Atrodo, kad Mergelė  nuolat apie ką nors intensyviai galvoja. Nervinis užtaisas, esantis Mergelėje, retai iškyla į paviršių, tačiau dažnai ją graužia iš vidaus. Būtent todėl Mergelės dažnai kenčia nuo virškinimo sutrikimų.

Žmonės, gimę po Mergelės ženklu, išsiskiria ypatingu konservatyvumu, kraštutiniu racionalizmu, skrupulingumu, pedantiškumu, apdairumu ir praktiškumu. Mergelės įsimena labai daug faktinės medžiagos, geba ją apdoroti ir analizuoti.

REKLAMA

Mergelės yra puikios stebėtojos. Jei joms reikia ką nors ištirti, Mergelės tampa tikromis detektyvėmis. Jos gerai išmano įstatymus, teisingai ir tiksliai užpildo visus anketos punktus, skaito viską, kas parašyta smulkiu šriftu. Mergelės geriau nei kiti supranta administracijos nurodymus. Įvykus autoįvykiui, Mergelė griebiasi fotoaparato.

REKLAMA

Jei turite draugą Mergelę ir norite pamatyti, kaip jis naudojasi savo intelektu, paprašykite jo padėti išspręsti problemą, kurios ilgą laiką nesugebėjote išspręsti patys (Mergelės neatsispirs pagundai padėti).

Tvarka, racionalumas ir darbas – Mergelių gyvenimo principai. Šio ženklo atstovai yra tie žmonės, kurie daro Žemę tinkama gyventi: jie ne tik kalba apie civilizaciją, bet ir ją kuria.

REKLAMA

Darbas yra Mergelės dievas. Darbas jai yra žemės druska. Mergelė savo darbą atlieka itin tiksliai, pastebėdama visas smulkmenas. Ji yra kruopšti, tiksli ir galinti chaose sukurti tvarką.

Atsakinga  Mergelė savo buitį organizuoja labai praktiškai. Ten, kur nėra reikalinga asmeninė iniciatyva ar savarankiški sprendimai, Mergelė yra tiesiog nepakeičiama.

REKLAMA

Mergelės – tai žmonės, kupini informacijos, kaip enciklopediniai žodynai. Geriau su jais nesiginčyti, nes tai paprasčiausiai nenaudinga: jie jus sugniuždys savo argumentais. Mergelėms patinka, kai kiti žmonės žavisi jų intelektu ir nepaprastais sugebėjimais.

Mergelės įpročiai yra kažkas nepajudinamo, nusistovėjusio kartą ir visiems laikams. Jei Mergelė įpratusi kojines laikyti kairiajame viduriniame komodos stalčiuje, tai net ir viešėdama viešbutyje ji nekeis savo įpročių.

REKLAMA

Mergelė yra linkusi viską kritikuoti. Jos kritika dažniausiai yra konstruktyvi, tačiau kartais ji žeidžia. Šio ženklo atstovai turėtų suprasti,  kad giliai žeidžianti ir nemaloni kritika dažniausiai nepasiekia savo tikslo. Mergelės tik labai retai giria kitus.

REKLAMA

Šio ženklo atstovai nemėgsta paviršutiniškų pokalbių. Į klausimą: „Kaip sekasi?” Mergelė atsakys labai išsamiai ir nuobodžiai.

Kitų akyse Mergelės ženklo atstovai dažnai atrodo kaip ambicingi smalsuoliai, kurie viską išmano, ir kuriems tiesiog gyvybiškai svarbu palaikyti tvarką. Vis dėlto, Mergelės ženklo atstovais visada galima pasitikėti!

REKLAMA

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, išsiskiria rafinuotu grožiu. Net ir tuomet, kai Svarstyklės pyksta, išoriškai jos išlieka ramios ir santūrios.

REKLAMA

Svarstyklių šypsena švelni ir šiek tiek paslaptinga. Jos dažnai turi įdubimus ant skruostų ar smakro. Duobelės ant skruostų vadinamos Veneros ženklais.

Išoriškai šio ženklo atstovai yra elegantiški ir neįprastai patrauklūs. Svarstyklės gana dažnai išlaiko atstumą. Tai – ne tyčinis atstumas, o intuityvi neharmoningų kontaktų baimė, galinti sutrikdyti jų vidinę pusiausvyrą.

REKLAMA

Svarstyklės mėgsta subtilų humorą, subtilią ironiją ir žodžių žaismą. Šio ženklo atstovai yra žmogiškųjų silpnybių žinovai ir puikiai žino savąsias silpnybes.

Šio Zodiako ženklo atstovai visada siekia harmonijos, turi gerą skonį ir pasižymi puikiomis manieromis. Svarstyklės yra meniški žmonės, jie dažnai yra gabūs muzikai, tapybai ir literatūrai.

REKLAMA

horoskopas

Svarstyklės nemėgsta ryškių spalvų, jos pirmenybę teikia pasteliniams atspalviams.  Jos labai mėgsta knygas, bet ne tik dėl turinio, bet ir dėl jų išvaizdos ar net kvapo. Dauguma Svarstyklių turi didžiules namų bibliotekas. Dažniausiai šio ženklo atstovai patys vienaip ar kitaip kuria meną.

REKLAMA

Bendrauti su Svarstyklių ženklo atstovais ne visada yra lengva. Svarstyklės visada stengiasi tobulinti save ir kitus.

Svarstyklės neretai pervertina formą, išvaizdą ir elgesį. Kalbos grožis šio ženklo atstovams yra daug svarbesnis nei žodžių esmė. Juos gali apakinti išorinė forma, todėl Svarstykles nesunku užkariauti geromis manieromis.

REKLAMA

Svarstyklės domisi psichologija ir žmonių santykiais. Šio ženklo atstovai žino, kaip patarti ir padėti žmonėms išspręsti asmenines problemas.

Svarstyklės nemėgsta liūdinti žmonių, joms yra sunku atmesti kažkieno prašymą. Kiti tai gali priimti kaip silpnybę, bet tai ne silpnumas, o noras gyventi taikoje. Žinoma, Svarstyklės puikiai supranta, kad tai yra nepasiekiamas idealas.

REKLAMA

Svarstyklės nemėgsta ginčytis, kivirčai ir nesutarimai jas labai vargina. Šio ženklo atstovas gali valandų valandas aptarinėti problemą su savo priešininku, kol šis galiausiai nuspręs pasiduoti.

Svarstyklės žino įstatymus ir stengiasi jų laikytis. Svarstyklių ženklo atstovai yra talentingiausi diplomatai, galintys rasti būdų, kaip sutaikyti nesutariančius žmones. Taip pat jie yra puikūs teisininkai.

REKLAMA

Svarstyklės mato pasaulį tokį, koks jis galėtų būti, o ne tokį, koks jis yra. Svarstyklės idealizuoja šį pasaulį ir viską mato pro rožinius akinius. Tai sukelia įvairias problemas ir nusivylimus.  Būtent todėl Svarstyklių ženklo atstovai intuityviai stato sieną, kuri padeda prisitaikyti prie šio pasaulio.

REKLAMA

Svarstyklių gyvenimas neįsivaizduojamas be ryšių: šeimos, giminių ar draugų. Kuo daugiau ryšių, tuo Svarstyklės laimingesnės.  Pagrindinis Svarstyklių charakterio bruožas – harmonijos su visu pasauliu troškimas. Šio ženklo atstovai yra puikūs sutuoktiniai ar verslo partneriai.

Svarstyklės visą gyvenimą ieško idealaus partnerio, tačiau tokį suradusios retai būna laimingos. Sunku pasakyti, kodėl taip nutinka. Galbūt Svarstyklės yra įsimylėjusios pačią meilę? Galbūt, nes Svarstyklių ženklo atstovai savo esmę slepia po išorinio blizgesio šydu.

REKLAMA

SKORPIONAS (spalio 23 – lapkričio 22 d.)

Skorpiono galimybės yra tiesiog neribotos, todėl šio ženklo atstovo likimas labiausiai priklauso nuo jo paties. Asmuo, gimęs po Skorpiono ženklu, labiau nei bet kas kitas gali būti vadinamas savo likimo kalviu.

REKLAMA

Skorpiono tikrai nesupainiosite su niekuo kitu. Jo akys turi hipnotizuojančią savybę. Jo žvilgsnyje žmonės jaučiasi nepatogiai ir stengiasi nukreipti  akis.

Skorpiono žvilgsnis intensyvus, atkaklus, veriantis, atrodo, kad jis prasiskverbia į jūsų sielą. Ar būtent dėl to Skorpionai mieliau nešioja akinius su tamsintais lęšiais?

REKLAMA

Skorpionas turi gerai išvystytą intuiciją ir gali skaityti mintis, beveik visi šio ženklo atstovai turi ateities numatymo dovaną. Gamta juos apdovanojo aiškiaregystės, telepatijos ir hipnozės gebėjimais. Jei veidmainiausite, Skorpionas tą supras tiesiog akimirksniu.

Skorpiono kalba, nepaisant jo balso tembro ir stiprumo, yra labai paveiki. Skorpionas yra abejingas kitų nuomonei. Ji jam nerūpi. Skorpionas puikiai žino savo vertę ir jam nereikia kitų žmonių įvertinimo. Būtent todėl jis dažniausiai yra atsparus meilikavimui ar kritikai. Jei Mergelė mato savo trūkumus, bet nemato svetimų, tai Skorpionas pirmiausia pradeda nuo svetimų trūkumų.

REKLAMA

Skorpionai save išreiškia tiksliai ir aštriai. Jie yra aštrialiežuviai ir neieškantys žodžių kišenėje. Kitiems žmonėms Skorpionai dažniausiai atrodo labai pikti. Šio ženklo atstovai retai būna neutralūs, jie linkę užimti tam tikrą poziciją.  Skorpionams nėra būdinga diplomatija: jie viską rėžia tiesiai į akis ir nepagražina tiesos.

REKLAMA

Skorpionams tiesa yra labai svarbi. Jie niekina melą. Jei norite išgirsti apie save visą tiesa, paklauskite Skorpiono.

Aplinkiniai dažniausiai yra arba aistringi Skorpiono gerbėjai, arba aršūs priešininkai. Ir vienu, ir kitu atveju su šio ženklo atstovais elgiamasi pagarbiai.

REKLAMA

Tai, kad Skorpionai dažnai ir sėkmingai ginčija kitų nuomonę, suteikia jiems pranašumą, kurį jie puikiai žino. Žmonės sunkiai juos supranta, todėl dažnai nuvertina.

Skorpionai savo jausmus slepia po šalto abejingumo kauke, tačiau dažnai kenčia nuo vienatvės.

REKLAMA

Skorpionai išmoko taip gerai valdyti savo emocijas, kad niekas negali suprasti, ką jie iš tikrųjų jaučia ir ką galvoja.

Nepaisant išorinio ramumo, Skorpionas yra labai emocingas. Jo viduje nuolat vyksta pokyčiai, kuriuos lydi gilios ir stiprios emocijos. Skorpiono pyktis yra viską griaunanti jėga.

REKLAMA

Skorpionui būdingas savęs naikinimas: kitaip tariant, kuo jam blogiau, tuo geriau. Jis geba save sunaikinti ir sukurti iš naujo. Kai Skorpionas jaučiasi blogai, jis vis tiek turi energijos ir jėgų kovoti su aplinkybėmis.

REKLAMA

Išskirtinis beveik visų Skorpionų bruožas – neprilygstama drąsa ir panieka mirčiai. Skorpionas gali stoiškai atlaikyti bet kokius išbandymus: fizinį skausmą, skurdą ir mirtinas pavojus. Skorpionas visus likimo smūgius pasitinka aukštai pakelta galva. Jis puikiai žino, kad atlaikys visus išbandymus.

ŠAULYS (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Šauliai yra drąsūs, jiems būdinga greita kalba, o jų juokas yra užkrečiantis. Šio Zodiako ženklo atstovai gana dažnai yra aukšti ir atletiško kūno sudėjimo. Kartais Šauliai yra žemesnio nei vidutinio ūgio ir stambaus kūno sudėjimo.

Vaikystėje ir paauglystėje daugeliui Šaulių ant kaktos krenta nepaklusni plaukų sruogelė, primenanti arklio karčius. Vėliau, kai Šaulys pakeičia šukuoseną ar nuplinka, įprotis purtyti galvą vis tiek išlieka. Taip jis nevalingai bando atmesti į šalį nepaklusnius plaukus.

REKLAMA

Šio ženklo atstovai spinduliuoja tiesiog nenugalimu žavesiu. Šauliai yra labai energingi, todėl neįmanoma jų nepastebėti. Šio ženklo atstovams būdinga dvejopa prigimtis: tai ir gyvūninė prigimtis, traukianti prie žiemės, ir žmogiška prigimtis, siekianti aukštesnių tikslų.

Gyvuliška prigimtis paverčia jį aistringu, mylinčiu materialinius turtus, o aukštesnė prigimtis – idealistu, siekiančiu dvasinio tobulumo.

REKLAMA

Šaulys mėgsta pasipuikuoti. Dėl susidomėjimo gyvenimu ir žmonėmis jis ilgą laiką išlaiko jaunystę. Šio ženklo atstovai yra labai neramūs: jie nuolat tobulėja ir siekia nuotykių. Jie nori viską pamatyti, užuosti, paragauti ir sužinoti.

REKLAMA

Šaulys primena dujinį degiklį su daugybe liepsnų: jei vieną liepsną užgesinsite, užsižiebs kitos liepsnos. Šio ženklo atstovas labai vertina individualumą ir reikalauja laisvės sau ir kitiems. Gimusieji po Šaulio ženklu yra negailestingai tiesmukiški: tiesą jie laiko svarbiausia žmogaus teise.

Šaulys kupinas idėjų. Šio ženklo atstovas dažnai nuvertina jį supantį pasaulį, suvokia jį per savo idealizmo prizmę. Šauliai tiki, kad visos jų mintys, norai ir poelgiai yra teisingi, o viskas, ką galvoja ir ko nori kiti, yra bloga ir neteisinga.

REKLAMA

Šauliai – narciziški žmonės, jie netoleruoja prieštaravimų, jie nori kurti įstatymus ir įsakinėti kitiems. Šio ženklo atstovai turi gerai išvystytą intuiciją, todėl jie labai greitai atpažįsta žmonių silpnybes ir moka jomis pasinaudoti.

Šauliai yra linkę priimti skubotus sprendimus. Jie visiškai nemoka meluoti. Kiekvienas, kuris pažįsta Šaulį, puikiai žino, kad jis visada rėžia visą tiesą į akis, kad ir kokia ji būtų nemaloni.

REKLAMA

Jis gali būti negailestingas savo priešams. Dėl savo intuityvumo jis turi galimybę numatyti ateities pokyčius. Jo prognozės pribloškia pranašystės galia.

Šaulys labai pasitiki savimi ir puikiai žino, ką daro. Jis visada siekia užsibrėžtų tikslų, nes priešaky mato savo ateities viziją.

REKLAMA

Kai kurie šio ženklo atstovai negaili jėgų žmonių labui. Jie yra kilnūs ir sąžiningi, plačių pažiūrų ir dosniai dovanoja kitiems dvasines ir materialines vertybes. Kuo daugiau jie atiduoda žmonėms, tuo daugiau gauna mainais.

REKLAMA

Šauliai skleidžia šilumą ir švyti iš vidaus. Tai leidžia jiems pasiekti tai, kas šiame pasaulyje  paliks pėdsaką. Jų  galia vadovauti yra labai stipri: net ir tada, jei įsakymus jie išreiškia prašymų forma.

Šio Zodiako ženklo atstovai nebijo iš savęs pasijuokti, tačiau jie puikiai žino, kad viską daro teisingai.

REKLAMA

OŽIARAGIS (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Tikėtina, kad niekas nėra susimąstęs, jog būtent po šiuo ženklu gimsta patys laimingiausi žmonės. Astrologai teigia, kad būtent Ožiaragiai turi daugiausiai šansų pasiekti laimę.

REKLAMA

Ožiaragio ženklo simbolis yra kažkas mitinio: tai – būtybė su ožkos galva ir žuvies uodega. Kodėl jis vadinamas Ožiaragiu, niekas tiksliai nežino.

Mitologai teigia, kad jis atstovauja aukščiausiam protui ir yra prilyginamas mitinėms dievybėms, kurios išplaukė iš jūros, kad išmokytų žmoniją civilizacijos meno, o paskui grįžo į jūrą.

REKLAMA

Ožkos simbolis įkūnija drąsą, gyvybingumą ir kūrybinę energiją. Ožkos įprastai gyvena aukštumose, todėl tai simbolizuoja pranašumą.

Ožiaragiai yra gana keisti žmonės: jie gimsta seni, bet bėgant metams jaunėja. Ankstyvoje jaunystėje jie atrodo ne pagal amžių rimti. Vis dėlto, bėgant metams tai pasikeičia.

REKLAMA

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Ožiaragį gaubia liūdesio ir rimtumo aura – jo valdovas Saturnas neleidžia jam atsipalaiduoti ir reikalauja iš savo globotinio paklusnumo griežtai tvarkai. Be to, Saturnas jį paskyrė įstatymo sergėtoju.

REKLAMA

Ožiaragis neretai atrodo griežtas ir nepaperkamas, išoriškai jis visada išlieka ramus. Jame slypi kažkokia magija, dėl kurios žmonės su juo elgiasi pagarbiai.

Pagrindinės Ožiaragio savybės – ryžtas, užsispyrimas ir atkaklumas. Visa tai padeda jam siekti užsibrėžtų tikslų.  Jo gyvenimo pagrindas – tarnyba, karjera, apdovanojimai, titulai, rangai ir valdžia.

REKLAMA

Žmonės, gimę po Ožiaragio ženklu, yra kieti analitikai. Jie išsikelia tikslą, kurio siekia pasitelkdami savo taktinius sugebėjimus: miklumą, gudrumą ir oportunizmą.

Ožiaragiai atkakliai juda  link savo tikslo, nušluodami viską savo kelyje ir nekreipdami dėmesio į įžeidimus ir nusivylimus.

REKLAMA

Ožiaragio norų išsipildymo etapas dažniausiai prasideda sulaukus penkiasdešimties metų. Iki tol Ožiaragio gyvenimas yra gana sunkus ir kupinas kovos. Jis vertina ir saugo tai, ką įgijo, ir netgi gali tapti godus.

Kartais tarp Ožiaragių pasitaiko labai romantiškų asmenų, galinčių valandų valandas svajoti po mėnuliu ir rašyti lyriškus eilėraščius.

REKLAMA

Kai Ožiaragis sutinka sau skirtą žmogų, jis yra pasiryžęs viską dėl jo paaukoti, ir visai nesvarbu, kaip santykiai klostysis ateityje. Šio ženklo atstovas yra linkęs aukotis dėl savo šeimos ir vaikų.

VANDENIS (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

REKLAMA

Zodiako ženklai, kuriems sėkmė šypsosis birželio 5-16 dienomis

Jei būtų vienas žodis, apibūdinantis Vandenį, tas žodis neabejotinai būtų smalsumas. Vandenis domisi viskuo, kas jį supa – nuo ​​jūsų iki kaimyno šuniuko.

REKLAMA

Visas gyvenimas Vandeniui atrodo kaip paslaptis, kurią reikia išsiaiškinti, todėl jam labai patinka viską tyrinėti.

Atkreipkite dėmesį į jo abstraktų, abejingą, klajojantį žvilgsnį, kuriame, atrodo, yra mistiškų žinių apie tai, kas jums neprieinama. Žmonės, gimę po Vandenio ženklu, yra labai gražūs, ir gali drąsiai konkuruoti su patraukliosiomis  Svarstyklėmis.

REKLAMA

Vandenio veido bruožai taurūs, primenantys Romos imperijos laikų monetų profilius. Vandeniai turi įprotį palenkti galvą žemai, kai apie ką nors galvoja, o laukdami atsakymo pakreipia galvą į šoną.

Šio ženklo atstovus domina tai, kas dar neištirta. Jie nori apversti pasaulį aukštyn kojom.

REKLAMA

Vandenis yra naujų idėjų pradininkas. Tai – didelių mokslo atradimų, išradimų ir apskritai pažangos ženklas.

Vandeniai visada palaiko silpnuosius. Jie visa savo esybe trokšta laisvės ir nekenčia suvaržymų.  Duokite jiems valią, ir šiandien jie nugriaus visus pasienio stulpus ir išformuos visas oficialias institucijas bei jų skyrius.

REKLAMA

Vandeniai dažnai pasako ką nors keisto, neįprasto, nesuprantamo. Jų mintys visada yra labai originalios. Jie gali būti ekstravagantiški ir kaprizingi, tačiau taip dažniausiai būna tada, kai Vandeniai nėra tinkamai įvertinami.

Vandeniai yra nepaprastai pasitikintys savimi, savo idėjas ir planus jie įgyvendina nepaisydami prieštaravimų. Jei Vandenį įkvepia kokia nors veikla, jis gali realizuoti visą savo potencialą. Jis dirba atkakliai ir ryžtingai. Darbštumas – įgimta Vandenio savybė.

REKLAMA

Vandeniai savo pažiūras ir įsitikinimus gina sumaniai, logiškai ir pagrįstai. Jei  Vandenis yra įsitikinęs savo teisumu, pakeisti jo nuomonės paprasčiausiai neįmanoma. Šio Zodiako ženklo atstovo entuziazmas gana dažnai įkvepia kitus.

REKLAMA

Jie mato perspektyvas, galimybes ir gerai numato ateities įvykius. Gana dažnai šio ženklo atstovai tampa tam tikrų idėjų įgyvendinimo pradininkais.

Deja, suprasti Vandenį tikrai nėra lengva. Šio ženklo atstovai yra tarsi kitų dviejų Oro stichijos atstovų – Svarstyklių ir Dvynių mišinys.

REKLAMA

Kiekvienas Vandenis gali tapti puikiu gydytoju, tačiau tikrai ne kiekvienas šio ženklo atstovas tą supranta. Šio ženklo atstovai gana dažnai turi keistą raminantį poveikį emociškai sutrikusiems žmonėms. Vandeniai geba nuraminti net ir psichikos ligonius.

Vandenis nelabai supranta, kas yra meilė, bet jis labai vertina draugystę. Vandenius galite atpažinti iš žodžio, kurį jie dažniausiai taria. Šis žodis yra „draugas“. Daugeliu atvejų Vandeniai savo kalbą pradeda fraze: „Mano draugai…“

REKLAMA

ŽUVYS (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

žuvys

REKLAMA

Žuvys pasaulį stebi pro rožinius akinius. Net ir sužinojusios, koks žiaurus jas supantis pasaulis, Žuvys iš to nedaro jokių išvadų, mieliau nerdamos į vėsių vandenų gelmes, kur viskas taip stebuklingai gražu.

Žinoma, taip elgiasi ne visos Žuvys, tačiau toks elgesys yra tipiškas.

REKLAMA

Jei šio ženklo atstovą pamatysite prie apskaitos stalo ar viršininko kėdėje, būkite tikri: tai – reta, egzotiška Žuvų rūšis.

Labiau tikėtina, kad Žuvų ženklo atstovas bus vargšas menininkas, kuris gyvena vien dėl savo meno. Kai jis kuria meną, jis tą daro tikrai talentingai, tačiau tuomet, jei jis neužsiima šia veikla, jis gali panirti į alkoholizmo liūną.

REKLAMA

Tarp Žuvų ženklo atstovų galima sutikti rašytojų. Rašantis šio ženklo atstovas gali metų metus lankytis toje pačioje kavinėje ir pasakoti kitiems apie gyvenimo prasmės paieškas.

Žuvys yra problemiškiausias Zodiako ženklas. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra išoriškai silpni. Žinoma, Žuvys turi ir teigiamų savybių: šio ženklo atstovai yra protingi ir išsilavinę,  dažnai turi oratorinį talentą, puikią iškalbą ir kitų gabumų.

REKLAMA

Žuvys yra gero būdo, draugiškos, labai jautrios, imlios, jausmingos ir ambicingos. Šio ženklo atstovų intuicija yra labai gerai išvystyta. Jie yra įdomūs pašnekovai ir savo aplinkos numylėtiniai, tačiau tarp svetimų žmonių jie pasiklysta, tampa nedrąsūs ir drovūs. Dažnai juos sunku suprasti. Jie – tarsi žmonės iš kito pasaulio.

REKLAMA

Žuvys yra puikios savo pasaulėžiūros idealistės, utopinės svajotojos. Jų siela nuolatos siekia visko, kas gražu, didinga ir nežemiška.

Žuvys linkusios gyventi savo emocijų ir vaizduotės pasaulyje, ir tai joms dažnai yra tikriau už realybę. Nepriklausomai nuo amžiaus, Žuvų ženklo atstovai yra linkę svajoti ir skrajoti padebesiais.

REKLAMA

Žuvys svajoja ir naktį, ir dieną. Jų svajonės tokios tikros ir aiškios, kad atitraukia jas nuo realaus pasaulio. Žuvys dažnai painioja svajones ir realybę. Kovoti už vietą po saule Žuvims yra didžiausia kančia.

Žuvys yra labai romantiškos, mėgsta gamtą, gyvūnus ir vienatvę. Šio ženklo atstovai prisiriša prie namų, šeimos, artimųjų ir draugų. Jie yra humanistai ir altruistai, visada padeda kitiems, rūpinasi ligoniais, silpnaisiais. Žuvys turi ne tik daug artimų draugų ir gerų pažįstamų, bet taip pat ir stiprių bei galingų globėjų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].