Su kuriais Zodiako ženklais neįmanoma gyventi po vienu stogu?

Astrologai tikina, kad gyvenimas kartu su šių Zodiako ženklų atstovais jūsų gyvenimą pavers pragaru. Kasdieniame gyvenime jie yra nepakeliami.

REKLAMA

Avinas

zodiako

Avinas gali sukurti netvarką vos per kelias minutes. Jis turi neigiamą požiūrį į monotoniškus namų ruošos darbus. Šio ženklo atstovai mėgsta sukti intrigas, jie nepaiso tvarkos. Jie nekreips dėmesio į marškinėlius ant lovos ar daiktus, padėtus netinkamoje vietoje.

Mergelė

Mergelės atstovai, atvirkščiai, per daug dėmesio skiria tvarkai. Jiems svarbu, kad kiekviena smulkmena būtų savo vietoje. Šio ženklo atstovai dažnai tvarko namus ir negali pakęsti, jei kas nors gyvenimo ne taip. Būtent Mergelės atstovai pamini tuos, kurie daiktą padėjo netinkamoje vietoje arba nenuvalė dulkėtos lentynos.

Vandenis

Vandeniams per lengva atlikti kasdienius namų darbus. Todėl jie mieliau įsakinėja kitiems. Kol namuose atliekami namų ruošos darbai, Vandeniai duoda vertingų patarimų, nes tiki, kad žino, kas geriausia.

REKLAMA

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].